پیشنهاد تماشای سریال جدید و دیدنی «تکه‌های او» Pieces of Her

1

علیرغم اینکه الان در زمان بابرکت پخش فصل جدید سریال پیکی بلایندرز هستیم، اما اگر می‌خواهید یک سریال کاملا جدید و باکیفیت تماشا کنید، امشب پیشنهاد خوبی برایتان دارم: سریال تکه‌های او یا Pieces of Her.

این سریال از نت‌فلیکس پخش می‌شود و پخش آن از ۴ مارس شروع شده است.

به صورت پیش فرض همه تصور می‌کنند همه چیز را در مورد پدر یا مادرشان می‌دانند اما تصور کنید که مادر کاملا عادی یک دختر که کار روتین و معقول گفتاردرمانی دارد، برای خودش یک پا «جان ویک» یا «جیسون بورن» یا «جک ریچر» باشد!

سریال تکه‌های او بر اساس کتابی از کارین اسلاتر که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده، ساخته شده است. در کمال تعجب این کلا اقتباس تلویزیونی از کارهای این نویسنده محبوب است.

من جستجوی مختصری کردم و متوجه شدم هیچ کدام از ۲۱ رمان او به فارسی منتشر نشده یا دست کم ترجمه‌های انجام شده از آثار او مشهور نشده‌اند.

داستان این سریال از دختری ۳۰ ساله به نام اندی شروع می‌شود که در مورد فوریت‌های پلیسی یک تلفنچی ساده است. نقش  او را بلا هیث‌کات بازی می‌کند. او برای صرف غذا با مادرش به نام لورا با بازی تونی کولت به رستورانی می‌روند. اما در این رستوران حادثه‌ای باورنکردنی رخ می‌دهد و مادرش ظاهرا ناخواسته وارد ماجرایی می‌شود که زندگی اندی را دستخوش دگرونی می‌کند.

پس از این اندی در به در می‌شود و تلاش می‌کند که با کنار هم نهادن تکه‌هایی از واقعیت گذشته مادرش، هویت واقعی او را کشف کند.

این سریال ۸ قسمتی است. نمره imdb آن ۷.۴ است که در حد نمره مینی‌سریال‌های جالب توجه است. داستان سریال سرراست روایت می‌شود و بازی‌هایش قابل قبول هستند.

کلا سریال Pieces of Her در حد یک سریال سرگرم‌کننده می‌توانم به شما توصیه کنم. سریال درجه یکی نیست. اما در حد سریال متوسط خوب قابل اعتنا است.


 
1 نظر
  1. مهرداد می گوید

    سریال Our Flag Means Death پیشنهاد میکنم حتما ببینید
    پرچم ما یعنی مرگ یا پرچم ما نشانه مرگ است؛ سریالی کمدی تاریخی ساخته دیوید جنکینز است. داستان سریال بر اساس ماجراجویی‌ های واقعی استید بونت یکی از دزدان دریایی شهیر قرن هجدهم است. بونت یک زمین‌ دار ثروتمند بود که به یک دزد دریایی تبدیل می‌شود. او یک کشتی بادبانی خریداری می‌کند و نامش را انتقام می‌گذارد و با خدمه‌ای که استخدام می‌کند آب‌ های ساحل شرقی آمریکا را در می‌نوردد و کشتی‌ های دیگر را به تصرف درآورده و به آتش می‌کشد…

    همچنین سریال Mythic Quest Raven’s Banquet حتما ملاحظه کنید.قطعا با توجه به موضوع سریال و سلیقه اتون مطلبی خواهید نوشت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.