چگونه امضای زیبا و خوبی بسازیم؟

0

در مورد نحوه طراحی امضای خود به مشاوره نیاز دارید؟ چه بخواهید استایل امضایتان آراسته باشد یا مینیمالیستی، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم سبکی را انتخاب کنید که کاملاً شخصیت شما را بیان کند. راهنمای کامل ما برای ایجاد امضا را بخوانید.


قسمت 1
تجزیه و تحلیل امضای شما

1
امضای فعلی خود را بخوانید. از خود بپرسید که در مورد سبک فعلی خود چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی نیاز به کار دارد. به حروفی که نام شما را تشکیل می‌دهند نگاه کنید و به این فکر کنید که چگونه می‌توانید به بهترین شکل روی آنها تأکید کنید: به حروف جالب (با حلقه‌ها، نقطه‌ها و ضربدرهای زیاد، مانند G، X یا B) و حروف ساده (مخصوصاً آن‌ها) توجه کنید. که بین حروف بزرگ و کوچک شبیه S یا O به نظر می رسند. به دنبال هر منطقه ای باشید که می تواند به نقطه کانونی امضای شما تبدیل شود یا حتی حروف را با هم ترکیب کنید تا امضای شما کوچکتر شود.

2
در نظر بگیرید که می خواهید امضای شما چه چیزی را در مورد شما بیان کند. خواندن یک امضای ساده و واضح برای مردم آسان‌تر خواهد بود، اما امضای پیچیده‌تر ممکن است استعداد بیشتری را نشان دهد. هر چه در امضای خود شکوفاتر باشید، ممکن است پر زرق و برق تر به نظر برسید. در نظر بگیرید که چگونه امضای شما ممکن است به تجمل زمان اشاره کند. پزشکان پرمشغله اغلب امضاهای عجولانه و ناخوانا را می نویسند، در حالی که نویسندگان مشهور اغلب وقت می گذارند تا طرح های پیچیده را تنظیم کنند. [1] امضاهایی که فقط شامل حروف اول شما هستند (با یا بدون حرف اول) معمولاً رسمی تر و تجاری تر از امضاهای نام کامل در نظر گرفته می شوند.
اگر نگران جعل هستید، امضای خود را طولانی تر و خواناتر کنید. نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل درج کنید. حتما واضح بنویسید جعل امضاهای خط خورده آسان تر از کپی کردن تفاوت های ظریف یک امضای تمرین شده و خوانا است.

3
به این فکر کنید که می‌خواهید چه قسمت‌هایی از نام خود را وارد کنید. برخی از افراد نام کامل خود را امضا می کنند و برخی فقط نام یا نام خانوادگی خود را امضا می کنند. برخی فقط از حروف اول خود استفاده می کنند. اگر شما را فقط با نام یا نام خانوادگی می شناسند – مانند بیانسه یا رونالدو – ممکن است فقط از نام کوچک استفاده کنید. اگر استادی هستید که معمولاً با نام خانوادگی خود صحبت می کنید، می توانید فقط نام خانوادگی خود را امضا کنید.

4
از امضاهای دیگر الهام بگیرید. به امضای افراد مشهور نگاه کنید و در نظر بگیرید که آیا می خواهید از کسی تقلید کنید یا خیر. کرت وونگات، والت دیزنی، سالوادور دالی، پیکاسو، و جان هنکاک (در میان بسیاری دیگر) همگی به خاطر سبک های منحصر به فرد خود شناخته شده اند. از قرض گرفتن عناصر چشم نواز و افزودن آنها به امضای خود نترسید. [2]


قسمت 2
بازنویسی امضای شما

1
آزمایش کنید. امضای خود را بارها و بارها بازنویسی کنید تا احتمالات را بررسی کنید. از آن لذت ببرید. با انواع سبک ها بازی کنید و شکوفا شوید. ببینید چه چیزی برای نوشتن راحت است، با نام شما خوب به نظر می رسد، و کپی کردن مکرر آن خیلی سخت نیست. از ابزاری برای نوشتن استفاده کنید که در دست شما احساس می شود. اگر می خواهید امضای خود را پاک کرده و دوباره کار کنید، از مداد استفاده کنید.

2
بر حروف خاص تأکید کنید. یک حرف را بزرگتر کنید تا برجسته شود، یا آن را بسیار کوچک کنید تا با هم ترکیب شود. سعی کنید حرف اول نام یا حروف اول نام و نام خانوادگی خود را اغراق کنید. [3] اگر امضای شما نامرتب یا فرفری است، می توانید با واضح و واضح کردن یک حرف روی آن تاکید کنید. به همین ترتیب، اگر می‌خواهید از یک امضای تمیز متمایز شود، یک حرف را شلخته یا فانتزی کنید.

3
برای تاکید زیر امضای خود خط بکشید. این یک راه کلاسیک برای زیباتر جلوه دادن نام شماست. نوشتن زیر خط نیز نسبت به یک سبک ساده‌تر، زمان بیشتری برای نوشتن می‌برد – بنابراین در نظر بگیرید که آیا ارزش آن را دارد یا خیر. یکی از حروف خود را به خط زیر تبدیل کنید. این معمولاً با حرف آخر انجام می شود، اما با خیال راحت به هر حرفی که خود را به سبک وامی دارد، شکوفایی اضافه کنید. حروف با دم بلند (y، g، j) عالی هستند. دم را از زیر امضا به بیرون بکشید.
زیر امضای خود با حلقه ها خط بکشید. این یک روش بسیار روان و آراسته برای چاشنی یک امضا است. [4]
زیر امضای خود با زیگزاگ خط بکشید. اینها شبیه به حلقه‌ها هستند، اما سیخ‌دارتر و زاویه‌دارتر هستند.

4
از حروف “قدیمی” استفاده کنید. روی صلیب های افقی خود را دوبرابر کنید و حروف حلقه شده خود را به قلاب و شکوفایی ختم کنید. در صورت امکان از یک خودکار استفاده کنید. از خوشنویسی، از امضاهای قدیمی و از حروف گوتیک الهام بگیرید. این به یک امضای ساده هم جذابیت می بخشد.

5
شکوفایی ها را اضافه کنید تا امضای خود را پررنگ کنید. این می تواند یک راه عالی برای منحصر به فرد کردن استایل شما باشد. به دنبال حروفی باشید که خود را به پیچ و تاب هیجان انگیزی می‌رسانند و راه‌هایی را امتحان کنید که آنها را شیک‌تر نشان دهید. ایده های زیر را امتحان کنید: از عناصر تکراری استفاده کنید. سه بیضی بزرگ در این امضا یک افکت پژواک ایجاد می کند و به گره زدن کل طرح به هم کمک می کند.
اجازه دهید حروف بزرگ شما دور حروف کوچک قرار گیرند. این یک راه مفید برای ادویه کردن نامی است که هیچ حلقه پایینی (g، j، و غیره) برای بازی ندارد.
امضا را با حلقه ها محاصره کنید. این یک امضای بسیار سلطنتی و رسمی ایجاد می کند.
پایین حروف خود را بزرگ کنید. این یکی از ساده‌ترین و رایج‌ترین راه‌ها برای ایجاد امضا است.

6
اعداد یا نمادها را به امضای خود اضافه کنید. این نمادها ممکن است شامل شماره پیراهن تیم، طرح ساده یا سال فارغ التحصیلی باشد. اگر عدد یا نماد خاصی را با هویت خود مرتبط می کنید (به عنوان مثال، اگر به خاطر نقش خود در یک تیم ورزشی شناخته شده هستید)، این ممکن است راه خوبی برای تشخیص عمومی خود از افرادی با نام های مشابه باشد. اگر می‌خواهید این مسیر را طی کنید، بهتر است برای صرفه‌جویی در وقت، بقیه امضای خود را ساده نگه دارید. نمادهای بیش از حد می توانند طراحی را تحت تأثیر قرار دهند و فرآیند امضای طولانی را ایجاد کنند.


قسمت 3
انتخاب امضای شما

1
عناصر مورد علاقه خود را در یک امضا ترکیب کنید. تکه هایی از امضاهایی را که دوست دارید پیدا کنید. در نظر بگیرید که چه چیزی موثر است، چه چیزی مناسب نیست، و چه چیزی با شخصیت شما سازگار است. همانطور که امضای خود را تمرین می کنید، جزئیات کوچک را تغییر دهید و شکوفا شوید تا زمانی که به چیزی که احساس درستی می کند برسید.

2
بدانید چه زمانی احساس درستی دارید. امضا را فقط به این دلیل انتخاب نکنید که جالب به نظر می رسد. امضایی را انتخاب کنید که سبک و در عین حال کاربردی باشد. امضای شما باید به راحتی قابل نوشتن و تکثیر باشد. از دست شما باید حس خوبی داشته باشد و باید آنقدر ساده باشد که بتوانید در عرض چند ثانیه آن را جدا کنید.
امضای شما باید با هدف و شخصیت شما مطابقت داشته باشد. اگر می‌خواهید جنبه دراماتیک خود را نشان دهید، از امضایی با ذوق استفاده کنید. اگر می خواهید به مردم بگویید که مرتب و منظم هستید، امضای شما باید این را منعکس کند.
امضای شما باید قابل شناسایی باشد. این فقط نباید مانند یک خط خطی در صفحه به نظر برسد – مگر اینکه یک خط خطی قابل تشخیص باشد و هر بار مانند آن بیرون بیاید. امضای خود را منحصر به فرد کنید تا مردم بدانند مال شماست.

3
امضای جدید خود را تا زمانی که نوشتن آن طبیعی است تمرین کنید. به یاد داشته باشید که همیشه می توانید آن را تا یک نقطه تغییر دهید. اگر از امضای خاصی در تمام مدارک قانونی خود (گواهینامه رانندگی، گذرنامه، کارت اعتباری، سوابق بانکی) استفاده می کنید، ممکن است تغییر آن برایتان ناخوشایند باشد. در برخی موارد، امضای شما در واقع به شناسایی شما کمک می کند و اگر به گونه ای امضا کنید که با سوابق مطابقت ندارد، ممکن است مشکوک شوید.

4
اطمینان حاصل کنید که می توانید به راحتی امضای جدید را تکرار کنید. جالب ترین و پیچیده ترین امضای جهان بی فایده است اگر نتوانید سریعاً آن را روی اسناد جدید امضا کنید. همانطور که امضای خود را تمرین می کنید، به کاربردی بودن آن فکر کنید: در نظر بگیرید که چقدر سریع می توانید آن را امضا کنید، آیا به ابزار نوشتن خاصی نیاز دارید، و آیا می توانید هر بار آن را یکسان جلوه دهید. اگر نمی توانید به راحتی امضای خود را تولید کنید، ممکن است بخواهید طراحی خود را ساده کنید. به خاطر داشته باشید که این مورد در مورد امضای دیجیتال صدق نمی کند. اکثر برنامه های دیجیتال امضای اسناد، امضای شخصی شما را برای استفاده بعدی ذخیره می کنند. یکبار آن را امضا کنید، و می توانید آن را در هر سند بعدی کپی کنید. با این حال. ممکن است عاقلانه باشد که امضای دیجیتال خود را با امضای آنالوگ خود مطابقت دهید.

آیا امضای من باید کامل باشد یا راحت؟

بهتر است راحت باشد. نگران نباشید هیچ کس امضای شما را قضاوت نمی کند زیرا امضای هرکس متفاوت است و برای خود شخص بسیار شخصی است.

سوال
اگر دست خط من درست باشد اما نخواهم امضای فانتزی انجام دهم چه؟

ساده است – نکن. امضاهای فانتزی انتخابی هستند که برخی افراد آن را مناسب می دانند، در حالی که برخی دیگر نمی توانند اهمیتی بدهند. با این حال، جعل یک امضای فانتزی بسیار دشوارتر است، و این می تواند آن را مفید کند. با این حال، کاری را انجام دهید که بیشتر با آن راحت هستید.

سوال
چگونه می توانم به نوشتن امضا عادت کنم تا هر بار یکسان به نظر برسد؟

تفاوت های جزئی هر بار مشکلی نیست. امضای شما همچنان قابل تشخیص خواهد بود تا زمانی که حرف اول متمایز باشد و حروف را تقریباً با همان حرکات بنویسید (تقاطع t با حرکات کوتاه یا بلند، حلقه ها را چاق یا نازک کنید). اگر می خواهید یک امضای ثابت داشته باشید، آن را کوتاه و ساده کنید و تا زمانی که طبیعی به نظر برسد تمرین کنید.
مفید نیست 104 مفید 346

سوال
چگونه امضای خود را سریعتر بنویسم؟

فقط به تمرین امضای خود ادامه دهید، هر چه بیشتر به آن عادت کنید سریعتر پیش می روید. تمرین کامل می کند.

سوال
اگر امضای من برایم طبیعی نباشد چه؟

ممکن است بخواهید امضای دیگری را امتحان کنید که احساس می کنید شما را تعریف می کند. اگر امضا برای شما راحت نیست، اغلب ممکن است با آن مشکل داشته باشید.

سوال
چرا باید امضا داشته باشید؟

اگر می خواهید چک را امضا کنید، خانه بخرید یا کارت بانکی بگیرید، باید امضا کنید. این یک نوع شناسایی در هنگام تأیید اسناد قانونی است.

سوال
آیا می توانم از نام مستعار خود برای امضای خود استفاده کنم؟

اگر نامه ای به یکی از دوستان یا اعضای خانواده باشد، بله. اما اگر برای چک یا سند رسمی است، باید از نام واقعی خود استفاده کنید.
مفید نیست 152 مفید 450

سوال
از چه نوع ابزار نوشتاری استفاده کنم؟

خوشنویسی با خودکار ساخته می شود اما امضا معمولاً با خودکار انجام می شود. می توانید با مداد تمرین کنید اما هنگام امضای اسناد قانونی باید از جوهر استفاده کنید.

آیا امضای من باید خط شکسته باشد؟

هیچ الزام قانونی برای استفاده از خط شکسته وجود ندارد. حتی می توانید به جای نام خود از نماد یا نقاشی استفاده کنید، البته تا زمانی که به طور مداوم از آن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که حروف چاپ شده و نمادهای ساده راحت تر از خط شکسته جعل می شوند.

سوال
من نمی توانم از نام میانی خود به عنوان امضا استفاده کنم، درست است؟

پاسخ جامعه
تو می توانی. شما می توانید از هر کاراکتر، نماد، شکل، یا علامتی به عنوان امضا استفاده کنید (در صورت عدم وجود ممنوعیت قانونی)، اما اگر چیزی که استفاده می کنید جایگزین نام شما باشد، به آن ملزم هستید. بنابراین می توانید از نظر تئوری از یک نام ساختگی – یا نام میانی خود استفاده کنید.


اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

خوشمزه‌ترین غذاها در کشورهای مختلف دنیا از دید میدجرنی

ذائقه مردم کشورهای مخالف متناسب با فرهنگ و مواد غذایی اولیه در دسترس به میزان زیادی با هم متفاوت است تا آن حد که گاه باعث شگفتی ما می‌شود که چطور به خوردن این غذاها می‌شود فکر کرد. اما به صورت متناسب ممکن است برخی غذاهای ما هم برای شهروندان…

۱۰ واقعیت جذاب درباره جی رابرت اوپنهایمر -پدر بمب اتمی و سوژه فیلم جدید کریستوفر نولان

جولیوس رابرت اوپنهایمر بیشتر به عنوان فیزیکدانی شناخته می‌شود که به ساخت اولین بمب اتمی کمک کرد. اما سنگ‌ها و کانی‌ها عشق اول او بودند و او همچنین شاعرمسلک بود.اوپنهایمر آزمایشگاهی را رهبری کرد که اولین بمب اتمی را ساخت و با موفقیت…

چرا هنگامی که می‌خواهند عکسی از ما بگیرند، ناخودآگاه سرمان را کج می‌کنیم؟

وقتی در فیس بوک، اینستاگرام یا سایر سایت‌های رسانه اجتماعی پر از عکس هستیم، احتمالاً متوجه یک روند در زبان بدن کاربران خواهیم شد. هنگام عکس گرفتن و مواجهه با دوربین، برخی افراد به طور خودکار سر خود را به یک طرف خم می‌کنند. به نظر می‌رسد که…

مجموعه باور نکردنی از عکس‌های تاریخی که توسط عکاسان آنها امضا و حاشیه‌نویسی شده

عکس بالا عکس اتاق موقعیت اضطراری است که توسط جو بایدن امضا شده است . لحظات پرتنش عملیات نپتون نیزه را نشان می‌دهد که نیرو‌های دریایی ایالات متحده به محوطه اسامه بن لادن یورش بردند. امضا کرد: ایمان را حفظ کن!مجموعه‌ای از عکس‌هایی که…

اگر گوشی‌های موبایل، دهه‌ها زودتر اختراع می‌شدند

در دوره‌ای پس از همگانی شدن استفاده از گوشی‌های موبایل، تنوع ظاهری آنها بسیار زیاد بود و هیچ گوشی‌ای شبیه گوشی دیگر نبود. اما الان شکل همه گوشی‌ها تقریبا یکی شده است.ما خیلی منتظر گوشی‌های تاشو یا رول‌شونده ماندیم تا این یکنواختی را به…

بهترین کتاب های علمی تخیلی برای پرورش تخیل شما |۶۴ اثر خواندنی

تهیه فهرستی از آثار علمی تخیلی که در ایران ترجمه و منتشر شده باشند و محبوب باشند، دشوار است. کلا وقتی فهرست می‌کنیم هدف ما ترغیب خواننده به بیشتر خواندن است و نه اینکه ادعا کنیم چیز کاملی درست کرده‌ایم.پس این شما و شماری از محبوب‌ترین…
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل / سپتیک تانک /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / کلینیک زیبایی دکتر محمد خادمی /جراح تیروئید / پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.