با این سایت فایل‌های حجیم را به صورت امن ارسال کنید: ۱۰ گیگ فضای رایگان

1

ارسال فایل به خصوص فایل‌های حجیم در سال‌های اولیه رواج اینترنت چندان ساده نبود. اما بعد رفته رفته آسان‌تر شد و الان بیشتر مردم در ایران از طریق پیام‌رسان‌های فایل می‌فرستند. البته برای اشتراک فایل‌های حجیم هنوز سایت‌های آپلود فایل کاربرد دارند .

در این سال‌ها سایت‌های آپلود زیادی آمده و رفته‌اند و برخی از آنها البته توسط همچنان به کار خود ادامه بدهند.

برخی‌ها از  پلتفرم هایی مانند Google Drive برای اشتراک گذاری فایل‌ها استفاده می‌کنند که البته همیشه روش ساده‌ای نیست. چون گاهی طرف مقابل اصلا حساب جی‌میل ندارد یا نمی‌داند باید چه کند.

با این مقدمه به نظر ضروری می‌آید که ما سایت‌های آپلودی را برای قت مبادا داشته باشیم و از آنها استفاده کنیم.

سایت Internxt یکی از سایت‌های خوب جدید است.

شما با استفاده از آن به یک سرویس ذخیره سازی منبع باز، ایمن، غیرمتمرکز و مبتنی بر ابر دسترسی خواهید داشت. به علاوه ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان یا حداکثر ۲ ترابایت فضای ذخیره سازی با هزینه کردن ۹ دلار در ماه به شما داده می‌شود.

Internxt Send به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و تقریباً هر نوع فایلی را با سطح امنیت بالا ارسال کنندو به اشتراک بگذارند. حتی برای استفاده از Internxt Send  نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

به گفته Fran Villalba Segarra، بنیانگذار و مدیر عامل Internxt، “ماموریت Internxt کمک به شکل دادن به یک اینترنت جدید و اخلاقی است که حریم خصوصی کاربران را به خطر نمی‌اندازد، به حقوق فردی احترام می‌گذارد و رفتار صادقانه آنلاین را تقویت می‌کند.”

توجه داشته باشید که هر فایل ارسالی نباید بیشتر از ۵ گیگابایت باشد.

Internxt Send رمزگذاری شده است، بنابراین نباید نگران حریم خصوصی خود باشید.

برا این کار این سایت از نوعی معماری به نام disruptive architecture بهره می‌برد. به صورت ساده Internxt فایل‌ها را به قطعاتی تقسیم می‌کند و تنها زمانی که گیرنده آنها را دانلود می‌کند بیت‌ها  دوباره به هم وصل می‌شوند.

 
1 نظر
  1. مسافر می گوید

    خیلی خوب بود آقای مجیدی.
    این سایت برای معرفی هر کاربر ۱ گیگ هم هدیه می‌ده (نهایتاً تا ۴ گیگ).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.