سرویس ابری هندی DIGIBOXX بیست گیگ فضای رایگان به شما می‌دهد، پنچ گیگ بیشتر از گوگل!

منشا بسیاری از نوآوری‌ها برای دیگر استارتاپ‌های هندی است

0

آمیتاب کانت، مدیرعامل شرکت NITI Aayog به طور رسمی و به صورت مجازی اولین سرویس پلتفرم Digital Asset Management به نام DigiBoxx را ۲۲ دسامبر برای دسکتاپ، iOS و اندروید رونمایی کرد.

DigiBoxx اولین سرویس ذخیره‌سازی ابری در هند است که امکان ذخیره‌سازی، اشتراک‌گذاری و مدیریت سرویس‌های SaaS را برای کسب‌وکارها و کاربران شخصی فراهم می‌کند. این سرویس، گزینه‌های مختلفی برای کاربران فراهم می‌کند.

یک حساب کاربری رایگان در DigiBoxx فضایی ۲۰ گیگابایت ظرفیت دارد که ۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی بیشتری نسبت به گوگل دارد. سرویس رایگان این پلتفرم از تعداد نامحدود همکار، حداکثر اندازه فایل بزرگ ۲ گیگابایت و اشتراک‌گذاری فایل‌ها برای مدت ۴۵ روز پشتیبانی می‌کند.

اما کاربران با پرداخت ۳۰ روپیه در ماه می‌توانند از فضایی ۲ ترابایتی و اندازه فایل حداکثر ۱۰ گیگابایت برای ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری بهره ببرند. اشتراک سالیانه این سرویس ۳۶۰ روپیه در سال برای کاربران تک نفره است. کسب‌وکارها و شرکت‌های بزرگ باید ۹۹۹ روپیه در سال برای دسترسی ۵۰ کاربر بپردازند که شامل ۵۰ ترابایت فضای ذخیره‌سازی به همراه ویژگی‌های دیگر می‌شود.

شروعی برای استارتاپ‌های هندی

آمیتاب کانت، بنیان‌گذار این سرویس SaaS می‌گوید DigiBoxx از بهترین نوآوری‌ها و فناوری‌های بومی بهره‌مند است. او می‌گوید صنعت فناوری هند می‌تواند در همه زمینه‌ها در سطح جهانی رقابت کند و DigiBoxx یک نمونه برای این داستان است.

این سرویس می‌تواند همه نیازمندی‌های شرکت‌های فناوری هندی را برطرف کند. اکنون، شرکت‌های هندی می‌توانند بدون ترس از تهدیدات امنیتی یا نگرانی‌های ذخیره‌سازی اطلاعات و فایل‌ها روی پلتفرم‌های بین‌المللی، فایل‌های خود را روی یک سرویس بومی امن ذخیره‌سازی کنند یا با سایر همکاران به اشتراک بگذارند و پشتیبان‌گیری داشته باشد.

بنیان‌گذار DigiBoxx امیدوار است راه‌اندازی این سرویس منشا بسیاری از نوآوری‌ها برای دیگر استارتاپ‌های هندی باشد که می‌خواهند به سوی چشم‌انداز Aatmanirbhar Bharat حرکت می‌کنند. وابستگی شرکت‌های هندی به سرویس‌های SaaS خارجی کاهش پیدا کرده و این کشور روی راه‌حل‌های این چنینی بیشتر تقویت می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود بیش از ۵ هزار مهندس و ۱۰ میلیون کاربر در کوتاه‌مدت تحت تاثیر این سرویس قرار بگیرند. سرویس DigiBoxx تنها برای ذخیره‌سازی اطلاعات نیست و امکان دسترسی به فایل‌ها از هر کجا یا اشتراک‌گذاری یک سری فایل‌ها میان تیم‌ها و همکاران را به همراه دسترسی‌ها و مجوزهای مدیریت اسناد فراهم می‌کند.

در کشور هند بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر اینترنت فعال هستند و قیمت‌های مناسب و اقتصادی سرویس‌های DigiBoxx می‌تواند خبر خوشی برای آن‌ها باشد.

منبع فرست پست
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.