AI Time Machine به شما این امکان را می‌دهد که خود را در لباس و ظاهر هر دوره تاریخی تصور کنید

0

AI Time Machine ابزار جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از فناوری تولید کننده تصویر هوش مصنوعی، تصاویری از یک فرد در دوره‌های زمانی مختلف در طول تاریخ ایجاد کنند.

وب‌سایت Genealogy MyHeritage ویژگی جدیدی را اعلام کرد که بر اساس مدل ترکیب‌کننده تصویر Stable Diffusion و فناوری  Astria -شرکت تولیدکننده تصاویر هوش مصنوعی- است.

این برنامه که در مرورگرهای وب دسکتاپ و موبایل موجود است، از کاربر می‌خواهد ۱۰ تا ۲۵ عکس از یک فرد را که از زوایای مختلف گرفته شده‌اند و آپلود کند. سپس مدلی از فرد ساخته می‌شود که می‌تواند در درون‌مایه‌های از پیش تعریف‌شده در دوره‌های مختلف تاریخی قرار گیرد.

این نرم افزار گزینه‌های تاریخی مانند داشتن سپر  از دوران وایکینگ‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بیشتر خود را در قالب یک شخصی تاریخی تصور کنند.

سپس فرد می‌تواند خود را به عنوان یک جنگجوی یونان باستان، یک فرعون مصر، یک شوالیه قرون وسطایی، یک خانم ویکتوریایی یا یک هیپی از دهه ۱۹۶۰ ببیند. سپس عکس های تولید شده را می توان دانلود و در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

طی ۳ سال گذشته، MyHeritage ویژگی‌های موفق بسیاری را منتشر کرده که از قدرت هوش مصنوعی برای زنده کردن عکس‌های تاریخی استفاده می‌کنند.

AI Time Machine یک تغییر جدید در این موضوع است که از شما دعوت می‌کند به گذشته سفر کنید و خودتان را در زمان اجدادتان تصور کنید.

AI Time Machine اولین حمله MyHeritage به هوش مصنوعی نیست. سال گذشته، این شرکت  Deep Nostalgia را معرفی کرد که عکس افرادی را که مدت‌هاست از دنیا رفته‌اند، به صورت انیمیشن درمی‌آورد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.