اینستاگرام با ویژگی جدید استوری‌های Candid از BeReal کپی‌برداری کرد + ویژگی جدید یادداشت‌ها

0

اینستاگرام رسماً «Candid Stories» را راه‌اندازی کرد – یک ویژگی دوربین دوگانه جدید که در واقع از برنامه اشتراک‌گذاری عکس BeReal کپی شده.

اینستاگرام امروز در یک پست وبلاگی Candid Stories را معرفی کرد که از کاربران می خواهد یک بار در روز یک عکس را با استفاده از دوربین جلو و عقب خود به طور همزمان به اشتراک بگذارند.

مانند BeReal، کاربران تنها زمانی می توانند کاندیدهای دوستان خود را ببینند که Candid خود را در برنامه آپلود کنند.

اینستاگرام می‌نویسد: «ما شروع به آزمایش Candid کرده‌ایم، روشی جدیدی برای شما و دوستانتان برای ثبت و اشتراک‌گذاری آنچه در حال حاضر انجام می‌دهید در یک استوری که فقط برای کسانی قابل مشاهده است که استوری خود را به اشتراک گذاشته باشند.»

اگر کاربری نمی‌خواهد یک یادآوری برای یادآوری گرفتن استوری Candid روزانه در اینستاگرام دریافت کند، باید این اعلان‌ها را در تنظیمات برنامه غیرفعال کند.

اینستاگرام همچنین می گوید که در حال آزمایش ویژگی مشابه استوری Candid در استوری های فیس بوک است.

ویژگی یادداشت‌ها

اینستاگرام علاوه بر تقلید از BeReal، سعی کرد با آخرین آپدیت اپلیکیشن خود با توییتر هم رقابت کند.

اینستاگرام ویژگی جدید خود را با نام «یادداشت‌ها» امروز راه‌اندازی کرده که به کاربران اینستاگرام اجازه می‌دهد یک پست کوتاه از ۶۰ کاراکتر را فقط با استفاده از متن و ایموجی به پروفایل خود اضافه کنند.

برای گذاشتن یادداشت، کاربران باید به بالای صندوق ورودی خود بروند، دنبال کنندگانی را که دنبال می کنند یا افرادی را که در لیست دوستان نزدیک خود هستند انتخاب کنند و یادداشت آنها به مدت ۲۴ ساعت در بالای پروفایل یا استوری آنها ظاهر می‌شود.

پاسخ‌ها به یادداشت‌ها به‌صورت پیام مستقیم در صندوق ورودی کاربر ارسال می‌شود.

اینستاگرام همچنین چندین ویژگی دیگر را با هدف ترغیب کاربران به تعامل در گروه های کوچکتر معرفی می کند.

«نمایه‌های گروهی» گروه‌هایی از دوستان را قادر می‌سازد تا نمایه‌های مشترک با مشارکت‌کنندگان متعدد ایجاد کنند. “مجموعه های مشترک” در حال آزمایش است تا چندین نفر بتوانند پست ها را در یک فضای یکسان در برنامه به اشتراک بگذارند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.