فتوشاپ‌کارهای مهربان: صدها کودک بیمار به لطف هنرمندان فتوشاپ به سرزمین عجایب کریسمس سفر می‌کنند!

0

هر سال، عکاسان و هنرمندان فتوشاپ‌کار گرد هم می‌آیند تا خوشی و خرمی تعطیلات را برای کودکان بیمار در سراسر جهان به ارمغان بیاورند.

پروژه HeART یک همکاری بین عکاس استرالیایی برنده جوایز کارن آلسوپ از Story Art و گروهی از عکاسان داوطلب از سراسر جهان است.

امسال، این گروه از کودکان در ایالات متحده و استرالیا دیدن کرد تا شادی کریسمس را برای خانواده هایی که با چالش‌های سلامنی کودکنشان دست و پنجه نرم می کردند، به ارمغان آورند.

در عکس‌های ویرایش شده این کودکام رنجور و بیمار، بابانوئل و الف هایش ظاهر می‌شوند و در کنارشان شاید می‌کنند. داوطلبانی که این صحنه‌های تعطیلات را زنده می کنند، ساعت ها وقت صرف می‌کنند و علایق هر کودک را در نظر می‌گیرند.

برای برخی از خانواده ها این اولین فرصت برای گرفتن عکس حرفه‌ای از فرزندشان بود و برای برخی دیگر که فرزندانشان با بیماری‌های تهدید کننده زندگی روبرو هستند، شاید آخرین فرصت برای جشن گرفتن با هم باشد :((

این امر باعث می شود هر عکسی بسیار بیشتر از یک عکس ساده با بابانوئل جلوه کند. کارن آلسوپ که برای اولین بار در این پروژه شرکت کرده، می‌گوید: «مأموریت ما همیشه این بوده که لبخندی بر لبان خانواده‌هایی بیاوریم تا در کریسمس  حتی برای یک روز هم شده از واقعیت دردناک دور شوند.»

یکی از والدین می‌گوید: «این عکس‌ها زیبا هستند و ما برای همیشه از آنها قدردانی خواهیم کرد. ما هرگز نتوانستیم پسرمان را برای عکس با بابانوئل ببریم، بنابراین این برای ما اهمیت زیادی دارد.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.