بهترین سریال های جدید 2023 خارجی | معرفی و بررسی

1

چیزی از سال 2023 نگذشته، ولی موج سریال‌های جدید که پخش آنها تازه از سال میلادی جاری شروع شده‌اند، آغاز شده. در اینجا سریال‌های خارجی جدید 2023 را برای شما فهرست کرده‌ام، سریال‌هایی که تعداد آنها تا پایان سال بسیار افزایش می‌یابد.

سریال ادوارد عزیز
Dear Edward

سریال های جدید 2023 خارجی

«ادوارد عزیز»، داستان پسری است که از سقوط هواپیما جان سالم به در می برد و خانواده اش را در این حادثه از دست می دهد. او و اطرافیانش سعی دارند این اتفاق را هضم کنند و در این میان، دوستی ها و عشق های غیرمنتظره ای شکوفا می شوند. این مجموعه تولید اپل تی وی پلاس است.

سریال ادوارد عزیز به کارگردانی جفار محمود و الیسون لیدی براون در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال کالین اوبراین، ایوا آریل بیندر، کلوئی برونو، جنا قریشی و تیلور شیلینگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال روان شناس عجیب
Shrinking

درمانگری که به سوگ همسرش نشسته با روشی غیرعادی و صرف نظر از آموخته های علمی و اصول اخلاقی خود، به مراجعانش دقیقا همان چیزی را می گوید که فکر می کند و با این شیوه تغییرات بزرگی در زندگی آن ها و زندگی خودش ایجاد می کند. «روان شناس عجیب»، بر پلتفرم اپل تی وی پلاس عرضه شده است.

سریال روان شناس عجیب به کارگردانی جیمز پانسولت و رای روسو یانگ در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این سریال جیسون سیگل، جسیکا ویلیامز، لوک تنی، مایکل اوری و لوکیتا ماکسول به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال تسویه حساب
Payback

ایون یونگ یک سرمایه دار بزرگ و پردرآمد است که در مناطق خوش آب و هوای مغولستان زندگی آرامی را سپری می کرد؛ تا اینکه برادرزاده اش از او می خواهد برای محافظت از خانواده اش دربرابر قدرت های فاسد اعلان جنگ کند.

سریال تسویه حساب به کارگردانی وون تای لی در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال لی سون کیون، مون چاه وون، کانگ یو سوک، پارک هون و کیم می سوک به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال میداف: هیولای وال استریت
Madoff: The Monster of Wall Street

«میداف: هیولای وال استریت»، ماجرای اوج گیری و سقوط برنی میداف است؛ سرمایه گذاری که نقشه یکی از بزرگ ترین کلاه برداری های تاریخ وال استریت را با ترفند پانزی به اجرا درآورد. این مجموعه بر پلتفرم نتفلیکس عرضه شده است.

سریال میداف: هیولای وال استریت به کارگردانی جو برلینگر در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر مستند و جنایی می‌باشد. در این سریال جوزف اسکاتو و دانا پاستورلو به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال آخرین بازمانده از ما
The Last of Us

بیست سال پس از نابودی تمدن انسانی، جوئل که بازمانده سرسختی است استخدام می شود تا دختر 14 ساله ای به نام اِلی را به صورت مخفیانه از یک منطقه قرنطینه ظالمانه بیرون بیاورد. آن دو مسیر طاقت فرسایی را با هم آغاز می کنند و باید برای زنده ماندن به یکدیگر تکیه کنند. «آخرین بازمانده از ما»، بر پلتفرم اچ بی او مکس عرضه شده است.

سریال آخرین بازمانده از ما به کارگردانی جرمی وب و کریگ مازین در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و کانادا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال پدرو پاسکال، بلا رمزی، گابریل لونا، مرل دندریج، جفری پیرس، آنا تورو و نیک آفرمن به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال ویل ترنت
Will Trent

ویل ترنت، مامور مخصوص اف بی آی، هنگام تولد رها و در پرورشگاهی در آتلانتا متحمل سختی های زیادی شده است. از این رو، او حالا مصمم است کاری کند که هیچ کس به وضعیت او دچار نشود و بالاترین رده حل پرونده در اف بی آی را دارد.

سریال ویل ترنت به کارگردانی هاوارد دویچ و پل مک گوگان در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال دیون اسمیت، رامون رودریگز، اریکا کریستینسن، کورت یو و ایانتا ریچاردسون به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال محاکمه با آتش
Trial by Fire

«محاکمه با آتش»، ماجرای مسیر بیست ساله دشوار والدینی است که صبورانه به دنبال اجرای عدالت برای فرزندان ازدنیارفته خود هستند. این مجموعه بر پلتفرم نتفلیکس عرضه شده است.

سریال محاکمه با آتش به کارگردانی پراشانت نیر و رندیپ جها و آوانی دشپنده در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور هند و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال آبهای دئول، راجشری دشپانده، آشیش ویدیارتی، شیلپا شوکلا و انوپم کهیر به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال انتقام جو
Revenger

رایزو کوریما آدمکشی است که برای سازمان «انتقام جو» کار می کند. این سازمان متشکل از پنج فرد با ویژگی های مختلف است که به جای کسانی که قدرت انتقام گرفتن ندارند، این کار را انجام می دهند.

سریال انتقام جو به کارگردانی ماسایا فوجیموری در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ژاپن و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد.

سریال پوکر فیس
Poker Face

چارلی توانایی فوق العاده ای در تشخیص راست و دروغ حرف آدم ها دارد. او با ماشین خود دل به جاده می زند و با هر بار توقف، با آدم ها و جرائم عجیبی روبرو می شود که نمی تواند به سادگی از کنارشان بگذرد.

سریال پوکر فیس به کارگردانی ریان جانسون و ایان بی مک دونالد در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر رازآلود و اکشن می‌باشد. در این سریال ناتاشا لیون، بنجامین برت، اسکات ووگل، سایمون هلبرگ و براندون میشل هال به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال لاکوود و شرکا
Lockwood & Co

دختری با توانایی های ذهنی فوق العاده به دو پسر نوجوان در آژانس شکارچی ارواح «لاکوود و شرکا» می پیوندد. آن ها بدون نظارت هیچ بزرگتری با ارواح خطرناکی که در لندن پرسه می زنند مبارزه می کنند. «لاکوود و شرکا»، بر پلتفرم نتفلیکس عرضه شده است.

سریال لاکوود و شرکا به کارگردانی ویلیام مک گرگور و جو کرنیش در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال روبی استوکس، مارون کریستی، لوک تردئوی، علی حاجی هشمتی، کامرون چپمن و پدی هلند به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال گله گرگ
Wolf Pack

یک موجود فراطبیعی دو نوجوان را که در یک آتش سوزی بزرگ در جنگل گرفتار شده اند زخمی و آن ها را تبدیل به گرگینه می کند. پیوند عمیقی بین این دو نفر شکل می گیرد و دو نوجوان دیگر با سرنوشت مشابه سر راه آن ها قرار می گیرند.

سریال گله گرگ به کارگردانی جوزف پی گنیر در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر درام و فانتزی می‌باشد. در این سریال آرمانی جکسون، بلا شپرد، کلوئی رز رابرتسون، تایلر لارنس گری، رودریگو سانتورو و سارا میشل گلر به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال هشدار
Alert

«هشدار»، داستان دو افسر پلیس واحد افراد گمشده پلیس فیلادلفیا و جستجوی بی وقفه آن ها برای پیدا کردن افراد گمشده از جمله پسر خودشان است.

سریال هشدار به کارگردانی مایکل آفر و دایانا ولنتاین در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال رایان بروساد، اسکات کان، دانیا رامیرز، گرهام ورچره، فیول استوارت و راب استورت به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال دکل نفت
The Rig

مه اسرارآمیزی گروهی از کارگران در یک دکل نفت دورافتاده در اسکاتلند را محاصره می کند و نیروهای فراطبیعی بر آنجا سایه می افکنند.

سریال دکل نفت به کارگردانی جان استریکلند و الکس هولمز در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر درام و رازآلود می‌باشد. در این سریال امیلی هامپشایر، ایان گلن، کالوین دمبا، آبراهام پوپولا و رچندا ساندال به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال برف سیاه
Black Snow

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت مردم شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد. پرونده این قتل هیچگاه حل نشد و قاتل هیچگاه یافت نشد. در سال 2020، با باز شدن یک محفظه اشیا قدیمی، رازی آشکار می شود که باعث می شود کارآگاه جیمز کورمک جستجویش را برای یافتن قاتل آغاز کند.

سریال برف سیاه به کارگردانی شین دیویس و متیو ساویل در سال 2023 ساخته شده است. این سریال محصول کشور استرالیا و در ژانر جنایی و اکشن می‌باشد. در این سریال تراویس فیمل، بروک سکول، اریک تامسون، کیستی مرسی و الکساندر انگلند به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال Tacsiz Prenses (2023- )

محصول کشور: ترکیه

ستارگان: Ismail Hacioglu,Sümeyye Aydogan,Elif Kurtuaran

ماسال که با قصه‌های مادر رویایی‌اش، شیرین بزرگ شده است، زمانی که مادرش به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری می‌شود، در دنیایی سرد و واقع بینانه گرفتار می‌شود. در نتیجه، او به دختری خشن و شرور تبدیل می شود که می تواند هر کاری انجام دهد. اولین کسی که ماسال از او حمایت می کند معلمش اوگین است و همه چیز به مرور زمان برای همه تغییر می کند. او در سفر ماسال در حالی که به دنبال داستان خودش می‌گردد، قصه‌های ناتمام دیگر قهرمانان داستان را یکی یکی تکمیل می‌کند و در این سفر نزدیک‌ترین فرد به ماسال سگش کوفته است که هرگز کنارش نمی‌رود.

سریال The Ark (2023– )

شبکه: Syfy
وضعیت: درحال پخش

ستارگان: Pavle Jerinic,Shalini Peiris,Christina Wolfe

خدمه باقیمانده یک فضاپیمای معروف به Ark One را دنبال می‌کند، که باید پس از تجربه یک رویداد فاجعه‌بار که باعث تخریب و تلفات عظیم شد، تبدیل به بهترین نسخه از خود شوند تا در مسیر باقی بمانند و زنده بمانند.

سریال Nolly (2023– )

محصول کشور: انگلستان

شبکه: ITV

ستارگان: Helena Bonham Carter,Con O’Neill,Max Brown

داستان سلطنت و سقوط نوئل گوردون، که از ستاره‌های قدیمی سریال ITV بود.

سریال Anne Rice’s Mayfair Witches (2023– )

شبکه: AMC
وضعیت: درحال پخش

ستارگان: Alexandra Daddario,Jack Huston,Tongayi Chirisa

داستان سریال یک جراح مغز و اعصاب را دنبال می کند که متوجه می شود او وارث نامحتمل خانواده ای از جادوگران است. او باید با حضور شومی که نسل‌ها خانواده‌اش را آزار می‌دهد، مبارزه کند.

سریال Wolf Pack (2023– )

شبکه: Paramount Network

ستارگان: Armani Jackson,Bella Shepard,Chloe Rose Robertson

یک پسر و دختر نوجوان وقتی که آتش سوزی در کالیفرنیا یک موجود ماوراء طبیعی وحشتناک را بیدار می کند، زندگی آنها برای همیشه تغییر می کند. با طلوع ماه کامل، همه نوجوانان گرد هم می آیند تا رازی را که آنها را به هم مرتبط می کند، کشف کنند.

سریال Brain Works (2023- )

زبان: کره ای
شبکه: KBS

ستارگان: Tae-hyun Cha,Yong-hwa Jung

دو مرد بدبخت تبدیل به یک زوج کمدی می شوند تا پرونده های جنایی مربوط به یک بیماری نادر مغزی را با هم بررسی کنند.

سریال Ates Kuslari (2023- )

محصول کشور: ترکیه
شبکه: ATV

ستارگان: Ilayda Alisan,Hande Soral,Burak Tozkoparan

اکثر کودکان خیابانی به بیست سالگی نمی رسند. نمی توان گفت کسانی که آن را دیدند زندگی کردند. مواد مخدر، خشونت، آزار جنسی، گرسنگی… سرنوشت کودکان خیابانی یا زندان است یا قبر. پنج تن از این کودکان موفق می شوند در برابر این سرنوشت مقاومت کنند. خود را “بی ریشه” می نامند. پرندگان آتش نشانی که بزرگترین آنها 13 ساله، کوچکترین آنها 6 ساله، یک دختر و یک اوتیستیک، پنج کودک خیابانی که یک نوزاد چهل روزه را در زباله دانی پیدا می کنند و می گویند چگونه از “بی ریشه” به “پرندگان آتشین” تبدیل شده اند. “؛ داستان‌های کودکانی را که در برابر سختی‌ها، دردها و سرنوشت مقاومت می‌کنند، پوشش خواهد داد.

سریال Guzel Gunler (2022- )

محصول کشور: ترکیه
شبکه: Show TV

ستارگان: Binnur Kaya,Ecem Erkek,Leyla Tanlar

سلما از ون به استانبول می‌آید تا ارثی که برایش باقی مانده را بگیرد، وقتی فکر می‌کند همه امکاناتش تمام شده است. با او ماشین قراضه پدرش همراه با خواهرش لیلیم است. تنها شرط دریافت ارث، یافتن شریک دیگر ارث، عشق قدیمی اش میهران است. میهران که در همان روز به دنیا آمد و پیشگویی شده بود که در روز تولدشان با عشق فراوان یکدیگر را دوست داشته باشند و پس از آتش سوزی که سلما در آن قربانی اعلام شد به استانبول مهاجرت کرد. سلما میهران را در استانبول پیدا می کند. بنابراین، نه تنها سلما و میهران، بلکه عموزاده باریستای میهران، آتاکان، بوکسور عشق افلاطونی آتاکان، آلتان، خانواده بزرگ و شاداب میهران؛ زندگی عمه اش منمسی کیمت، پسر عمویش فوسون، مادرش صالحه، بازو و دست کیمت فیاض و زندگی رقیب سرسختش حکیم نیز تغییر می کند.

سریال The Watchful Eye (2023– )

شبکه: Freeform

ستارگان: Mariel Molino,Warren Christie,Amy Acker

این فیلم بر اساس یک زن جوان است که در دنیایی از پول قدیمی و اسرار مرگبار رانده شده است.

سریال Night Court (2023– )

شبکه: NBC

ستارگان: Melissa Rauch,John Larroquette,India de Beaufort

سریال ، ابی استون، قاضی را دنبال می کند، در حالی که او شیفت شب دادگاه منهتن را اداره می کند و سعی می کند به خدمه آن نظم دهد.

سریال Accused (2023– )

محصول کشور: آمریکا
شبکه: FOX

زمان: 60 دقیقه
ستارگان: Stephanie Nogueras,Jean-Michel Le Gal,Beatriz Yuste

مردم عادی گرفتار موقعیت‌های خارق‌العاده‌ای می‌شوند، جایی که یک پیچ اشتباه به دیگری منجر می‌شود، تا زمانی که برای برگشتن خیلی دیر شده است.

سریال The Snow Girl (2023– )

محصول کشور: اسپانیا

زبان: اسپانیایی

شبکه: Netflix

ستارگان: Milena Smit,José Coronado,Tristán Ulloa

در طول رژه سواره نظام مجوس، دختر خانواده مارتین، آمایا ناپدید می شود. روزنامه‌نگار میرن، مصمم به یافتن او، پرونده را به عهده می‌گیرد.

سریال Chemistry of Death (2023– )

محصول کشور: انگلستان,آلمان

شبکه: Paramount Network
وضعیت: درحال پخش

ستارگان: Harry Treadaway,Jeanne Goursaud,Ellen Francis

این داستان به دنبال آسیب‌شناس پزشکی قانونی دیوید هانتر است که کار خود را رها کرد و به عنوان یک پزشک در روستای روستایی منهام ساکن شد. وقتی زنی مرده پیدا می شود، دیوید تلاش می کند تا از تحقیقات دور بماند.

سریال The Climb (2023– )

شبکه: HBO Max

ستارگان: Jason Momoa,Chris Sharma,Meagan Martin

کوهنوردان آماتور در رقابتی برای تاج گذاری بهترین کوهنورد آماتور جهان، یک سری چالش های روحی و جسمی را پشت سر می گذارند.

سریال Extraordinary (2023– )

شبکه: Disney Plus

ستارگان: Siobhan McSweeney,Robbie Gee,Máiréad Tyers

جن، زنی جوان و خودآگاه که در دنیایی زندگی می کند که در آن همه به جز او قدرتی فوق العاده دارند.

سریال Represent (2023– )

محصول کشور: فرانسه

شبکه: Netflix
وضعیت: اتمام فصل 01 – فصل 02 نامشخص

ستارگان: Benoît Poelvoorde,Jean-Pascal Zadi,Eric Judor

یک رهبر مرکز جوانان از حومه پاریس نامزد انتخابات ریاست جمهوری می شود. اما آیا فرانسه واقعاً برای یک رئیس جمهور سیاه پوست آماده است؟


اگر خواننده جدید سایت «یک پزشک»  هستید!
شما در حال خواندن سایت یک پزشک (یک پزشک دات کام) به نشانی اینترنتی www.1pezeshk.com هستید. سایتی با 18 سال سابقه که برخلاف اسمش سرشار از مطالب متنوع است!
ما را رها نکنید. بسیار ممنون می‌شویم اگر:
- سایت یک پزشک رو در مرورگر خود بوک‌مارک کنید.
-مشترک فید یا RSS یک پزشک شوید.
- شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید: صفحه تلگرام - صفحه اینستاگرام ما
- برای سفارش تبلیغات ایمیل alirezamajidi در جی میل یا تلگرام تماس بگیرید.
و دیگر مطالب ما را بخوانید. مثلا:

مجموعه باور نکردنی از عکس‌های تاریخی که توسط عکاسان آنها امضا و حاشیه‌نویسی شده

عکس بالا عکس اتاق موقعیت اضطراری است که توسط جو بایدن امضا شده است . لحظات پرتنش عملیات نپتون نیزه را نشان می‌دهد که نیرو‌های دریایی ایالات متحده به محوطه اسامه بن لادن یورش بردند. امضا کرد: ایمان را حفظ کن!مجموعه‌ای از عکس‌هایی که…

تصور کنید که این شخصیت‌های مشهور سینمایی توسط بازیگر مشهور دیگری بازی می‌شدند – پاسخ میدجرنی

در حاشیه فیلم‌های بزرگ همیشه می‌خوانیم که قرار بوده که نقص اصلی یا یک نقش فرعی مهم را کس دیگری بازی کند و آن بازیگر به سبب اینکه فیلم را کم‌اهمیت تلقی کرده یا درگیر پروژه دیگری بوده یا مثلا دست‌آخر ترجیح کارگردان، هرگز به نقش رسیده است.…

عکس‌های قدیمی از یخ‌فروش‌های آمریکایی

یخ‌فروش‌ها در دوران قدیم اهمیت زیادی داشتند. قبل از رواج یخچال‌های مدرن، زندگی بدون آنها مختل می‌شد.عکس‌های این نوشته نگاهی اجمالی به دوران گذشته می‌اندازند، زمانی که صدای یخ‌فروش‌ها و شکستن بلوک‌های یخی در خیابان‌ها طنین‌انداز می‌شد.…

بهترین سایت‌ها برای پیدا کردن کتاب‌هایی که با سلیقه شما جور هستند

آیا می‌خواهید از مطالعه کتاب لذت ببرید؟ در اینجا سایت‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که کتاب‌هایی خوبی بر مبنای مطالعات لذت‌بخش قبلی به شما توصیه می‌کنند.هیچ چیز دلهره آورتر از رفتن به یک کتابفروشی بدون فهرست خرید نیست. شما کلی وقت…

واقعیت دگرگون: اگر استالین یا تزارها به سبک هنر شوروری یا روس‌ها، ساختمان‌های مهم دنیا را می‌ساختند!

هنر شوروری و روس‌ها و البته خلاقیت‌ها و ظرافت‌ها و جزئیات خودش را دارد. اما در این بین ساختمان‌های زمخت عظیم زیادی هم توسط آنها ساخته شده که بیشتر ابهت و پیشتازی و قدرت را می‌خواستند بنمایانند.حالا تصور کنید که ساختمان‌های مهم دنیا را…

هوش مصنوعی یکی از تخیل‌های کودکی ما را تصویرسازی کرد: کشتزارهایی از همه چیز: بستنی قیفی –…

شاید سریال کارتونی پینوکیو باعثش شد. شاید هم نه! در آن قسمت دلپذیر و خاطره‌انگیز، روباه مکار و گربه ننه، پینوکیو را فریفتند تا سکه خود را بکارد تا درختی از سکه بروید و بتواند سکه‌های بی‌شمار برداشت کند.سال‌ها از آن زمان گذشته، الان هم…
آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل / سپتیک تانک /کپسول پرگابالین / لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /داروخانه آنلاین / بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / کلینیک زیبایی دکتر محمد خادمی /جراح تیروئید / پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /
1 نظر
  1. تکفای می گوید

    the last of us فوق العادس
    واقعا ارزش دیدن داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.