نمایش قدرت آرژانتین

10

درباره نمایش قدرت آرژانتین چه باید گفت و چه باید نوشت؟ زیبایی ، مهارت ، سرعت و زیرکی. آرژانتینیها همه‌شان ستاره‌اند از توز گرفته تا مسی و از آیالا گرفته تا ریکلمه.

این هم فریاد شادی مارادونا در بازی آرژانتین و صربستان :

زیاد هم از باخت به مکزیک ناراحت نباشید ، چون احتمالا اگر نتیجه می‌گرفتیم به آرژانتین برمی‌خوردیم و …!

فعلا پرتغالیها ، همه‌شان در مورد بازی فردا حرفهای دیپلماتیک می‌زنند ، می‌گویند اگر با اختلاف یک گل هم ببرند برایشان کافی است ، فیگو گفته این بازی در حکم یک فینال است و از این حرفها!

امیدوارم از “دادگاه نورنبرگ” عبرت گرفته باشیم. البته این احتمال را می‌دهم که این دفعه به جای باختن به خود ، اسیر قدرت حریف شویم.

همین الان که دارم این سطور را تایپ می‌کنم ، اخبار ورزشی شبکه سوم ، اعلام کرد که برانکو در کنفرانس خبری گفته ، ایران با همان ترکیب بازی مکزیک برابر پرتغال به میدان می‌رود. مجری اخبار ورزشی هنگان خواندن خبر ، خنده‌اش گرفته بود .خوب این خبر را چگونه تفسیر کنیم؟!

– پاتک علی دایی

– دروغ حرفه‌ای برانکو برای غافلگیری پرتغال!

– ترس برهانی و یا خطیبی از آخر و عاقبتشان

– اشتباه بودن خبر

اصلا ولش کن! ، روی آرژانتین تمرکز کنیم ، بهتر است. یکی از وبلاگ‌نویسها پیشنهاد کرده بود ، قبل از بازی آرژانتین – هلند ، همه آرژانتینیهای وبلاگستان یک پست در مورد این بازی و خاطراتی که از بازی آرژانتین و هلند در جام جهانی ۹۸ داشته‌اند ، بنویسند. پیشنهاد خوبی است.

راستی چقدر دوست دارم ساحل عاج حال هلند را بگیرد!

پی‌نوشت : پزشک وبلاگ‌نویس مکزیکی هم که برای این پست کامنت گذاشته ، خوشبختانه مثل این که زیاد فوتبالی و اهل کری و این حرفها نیست. وبلاگ واقعا خوبی دارد. رزیدنت جراحی است و وبلاگش پر از کیسهای خوب جراحی و غیرجراحی است.


 
10 نظرات
 1. علي می گوید

  نخیر پاتک برانکو نیست. نمیدانم شما در ایران خبر درگیری فیزیکی علی کریمی و علی دایی را در بین دو نیمه میدانید یا نه حتی یک بار گزارشکر بازی عربستان و تونس اشاره ای به این موضوع کرد و در برخی روزنامه ها هم نوشتنداما علی دایی از چنان حامیانی برخوردار است که حمید رضا آصفی را به آلمان بکشاند

  سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، بعدازظهر روز جمعه، در تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه فرانکفورت حضور یافت و آنرا تماشا کرد.

 2. nima می گوید

  سلام!!..از طریق وبلاگ یک ÷زشک!!…و از سرچ گوگل!!…به دنبال واژه ی شیزوفرنی!!..از اینجا سر در آوردم!!!….و اینجا بسیار بسیار لذت بردم!!!..و به وئیژه از آ÷دیت بودنش به این سرعت!!!….خلاصه که آقای دکتر!!…امید وارم موفق باشین!!!

 3. نرگس می گوید

  اوم منم ترجیح میدم با این وضعیت به تیم محبوبم فکر کنم ولی رونمیکنم کدوم تیم!

 4. masterOne می گوید

  دلایل باخت تیم ملی به مکزیک(اختلاف بازیکنان)===> http://masterone.weblog.sh

 5. mohamad می گوید

  salam.man yeki az moteaseb tarin tarfdarhaie argantinam .khastam begam age ma be argantin beresim argantin bemon mige zeki.

 6. Jon Mikel, MD می گوید

  Regards from Mexico

 7. هاله می گوید

  سلام علی‌رضا جان – از بازی آرژانتین با این‌که اصلا” هوادارشون نیستم خوش‌ام آمد. باید منصف بود. امیدوارم تیم‌های محبوب‌ات ببرند. 🙂

 8. عمو سيمور می گوید

  ViVa Argentinaaaaaaaaaa

 9. mohd می گوید

  بازی واقعا قشنگ بود

 10. پيام طراوتي می گوید

  خدایش خیلی ناز بازی کردند، یک فوتبال حرفه ای، فکر کنم این ها فقط جام را می خواهند نه چیز دیگر، ولی امیدوارم فینال جام بین آلمان و آرژانتین باشد و برنده : آ…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.