پاکت ۳۰ دلاری برای مک‌بوک ایر و جوزدگانش!

استیو جابز وقتی می‌خواست مک‌بوک ایر را معرفی کند، کار جالبی کرد، برای تأکید بر باریک بودن آن، مک‌بوک را از یک پاکت قهوه‌ای رنگ مهر و موم شده در آورد، یک شگرد تبلیغاتی خوب و مؤثر!

حالا یک سری آدم رند و زرنگ پیدا شده‌اند، و از روی این پاکت یک کپی دقیق برداشته‌اند، حتی مهر و موم خاص پاکت جابز را از هم قلم ننداخته‌اند، اسم محصولشان را گذاشته‌اند، AirMail و قیمت ۲۹.۹۵ دلار برایش تعیین کرده‌اند و وعده داده‌اند دو هفته بعد یعنی همان زمانی که مک‌بوک ایر وارد فروشگاه‌ها می‌شود، این پاکت‌ها را به جوزدگان قالب کنند تا آنها برای پز دادن به سبک استیو جابز به خوبی از این پاکت‌ها استفاده کنند.

سایت AirMail

 
5 نظرات
 1. Roya می گوید

  این که ۳۰ دلاره به خاطر این نیست که اون پاکت‌ها چیز خاصین. اون دایره و نخ قرمز مهر و موم استیو جابز نیست. یه مقوا و نخ معمولیه. این پاکت‌ها مخصوصا تو دانشگاه‌ها مجانی ریخته.
  این چیزی که اینا درست کردند از این کیف‌های محافظ لپ‌تاپه که قیمت معمولش تو همین حدوده ولی ایده جالبی زدند که شبیه اون باشه.

 2. نویسنده برنامه های رایگان می گوید

  با فرصت طلبی را یاد بگیریم که با دانشی که نسبت به بازار دارند چگونه سود می برند.

 3. habib می گوید

  حالا کی میگه آمریکایی ها جواد نیستند؟!

 4. sh می گوید

  حتما آقای دکتر مطلع هستید که در آمریکا حرف اول را تبلیغات می زنه یعنی زمانی که شما از طریق آگهیهای تلویزیونی یا مجلات که داخل آنها انواع و اقسام کوپن تخفیف کالا و… وجودداره که هرروز به داخل صندوق پست شما سرازیر می شه و ترتیب حقوق جنابعالی را می دهد.البته در یک سستم سالم اقتصادی بزرگترین اهرم همین تبلیغات است .

 5. مصلحی می گوید

  با سلام
  خیلی جالبه این نشون میده که شگردهای پیش پا افتاده و کم اهمیت ممکنه طوفان به پا کنه
  من مدت هاست برای تبلیغات شرکتم تبلیغات غیر متعارف استفاده میکنم که به جرات میگم در ایران کمتر جواب میده

  با تشکر
  خواننده همیشگی شما

نظرات بسته شده است.