با TweePLayer ، دیگر غریبانه و تنها سریال نخواهید دید!

3

تماشای سریال‌ها و فیلم‌ها و مسابقه‌های فوتبال در جمع بسیار لذت‌بخش‌تر از دیدن آن به صورت تنهاست، چرا که در حین تماشای برنامه، هر کس همزمان با پخش هر صحنه اظهارنظری می‌کند و چیزی می‌گوید، حرف‌هایی که شوخی و خنده به همراه دارد و ساعتی خوش برای آدم درست می‌کند.

اما برای ماهایی که غالبا سریال‌ها را با تأخیر و از روی DVD یا پس از دانلود کردنشان می‌بینیم، خیلی وقت‌ها این فرصت پیش نمی‌آید که آنها را در جمع دوستان یا خانواده ببینیم، بنابراین تقریبا نیمی از اذت تماشای سریال‌ها را از دست می‌دهیم.

آیا راهی برای غلبه بر این مشکل وجود دارد؟!

بله! TweePLayer پاسخی است برای این مشکل! فرض کنید که من سریال گریز آناتومی را دنبال می‌کنم و در حال تماشای سیزن هفتم این سریال هستم. به اینجا می‌روم، قسمتی را که قصد دارم، دیدنش را شروع کنم، انتخاب می‌کنم:

این طوری می‌توانم همه توییت‌هایی را که اعضای سایت در مورد این قسمت کرده‌اند، ببینم. تازه می‌توانم، هر زمان که حرفی برای گفتن داشتم، خودم هم توییت کنم.

اگر در تنظیمات، On شوید، توییت‌ها را درست همزمان با پخش صحنه مورد نظر در سریال می‌توانید، ببینید.

این طوری درست مثل این می‌ماند که شما به صورت جمعی در حال تماشای سریال هستید.

از این به بعد دیگر در هنگام سریال‌ها تنها نخواهید بود. البته با توجه به اینکه سایت تازه افتتاح شده است، هر چه تعداد اعضای سایت، مخصوصا کاربران ایرانی‌اش بالا برود، بر کیفیت سایت افزوده خواهد شد.

   
3 نظرات
 1. مسعود می گوید

  سلام
  با این اینترنت ذغالی کی میره سریال دانلود کنه تا باز بیاد تویت کنه دربارش !

 2. مهیب می گوید

  فقط یک مشکل جدی بوجود میآید. حداقل برای من. اینکه نمیدانم باید فیلم را تماشا کنم یا توئیت ها را بخوانم. ترجیح میدهم که تنهایی سریال تماشا کنم.

 3. omidreza می گوید

  جالب بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.