بازارگردی و خرید اجتماعی با fancy

3

ما هنگام گشت و گذار در مراکز خرید، تنها به خرید کالای مورد نیاز خودمان فکر نمی‌کنیم، سعی می‌کنیم ویترین فروشگاه‌های دیگر را ببینیم، به حال و هوای مردم در هنگام خرید توجه می‌کنیم، نشاط و شلوغی معقول بازار روحیه‌مان را بهتر می‌کند، چه بسیار پیش می‌آید که به قصد خرید یک چیز به بازر رفته باشیم و با دو سه محصول دیگر برگشته باشیم!

آیا سایت‌های خرید آنلاین در حال حاضر می‌توانند چنین حال و هوایی در ما ایجاد کنند؟

شک دارم! گرچه شما می‌توانید به سایت‌های خرید آنلاین زیادی بروید و کالای مورد نظر خود را سفارش کنید، اما این سایت‌ها جایی گشت و گذار و تفریح و دید زدن کالاهای متنوع نیستند، جنبه اجتماعی خرید هم کمتر در این فروشگاه‌های مشاهده می‌شود.

اما من مدتی است سایتی را پیدا کرده‌ام که در آن واحد، هم کارکرد یک فروشگاه آنلاین را هم دارد، هم یک شبکه اجتماعی و هم یک مجله آنلاین به‌روز در مورد انواع محصولات شگفت‌انگیز!

این سایت fancy دارد. سایتی که هم با مرورگر خود می‌توانید به صورت روتین به آن دسترسی پیدا کنید و هم اپلیکیشن‌های اندروید یا iOS آن را نصب کنید.

12-25-2012 08-57-35 AM

پیش از هر چیز تنوع کالاهای این سایت، جلب نظر می‌کند، این سایت از آن دسته سایت‌هایی است که آدم باید سپاسگزار باشد که در ایران کارت اعتباری‌ای در اختیارمان نیست، وگرنه حتما در هر بازدید چند ده دلاری از سرمایه‌مان را با دیدن محصولات فنسی از دست می‌دادیم.

گردانندگان سایت سلیقه بسیار خوبی در گزینش و پیشنهاد کالاها دارند، از اپلیکیشن‌های جالب و گجت‌ها گرفته تا کیف و کفش و لباس و حتی خودروهای لوکس!

با این ترفند، گشت و گذار در فنسی، هم فال است و هم تماشا، اگر اپلیکیشن این سایت را نصب کنید، قطعا معتادش می‌شوید! آخر در کدام سایت فروش گجتی شما می‌توانید بالون هوای گرم، پخش کننده دود، داک‌های متنوع و فانتزی گوشی برای منزل و خودرو، کیبوردهای بلوتوث، میز ۱۰۰ اینچی لمسی، خودکار دوربین‌دار را در کنار هم بخرید؟

12-25-2012 09-03-05 AM

اما در کنار اینها جنبه اجتماعی سایت هم جالب است، هر کاربر می‌تواند مجموعه‌ای از محصولات مورد علاقه خود را لایک بزند یا به عبارتی در این سایت «فنسی» کند. هر کاربر می‌تواند کاربران دیگر را دنبال کند و محصولات مورد علاقه آنها را ببیند و برای هر جنس کامنت بگذارد.

   
3 نظرات
  1. حامد می گوید

    من حاضرم برای بعضی چیزای این سایت آدم بکشم 😐

  2. مازیار می گوید

    از نظر اجتماعی‌اش رو نمیدونم. اما از نظر خلاقیت و دیزاین، fab.com رو هم من دوست دارم. میشه pin کرد عکس هاش رو. تنوع خیلی خوبی هم داره. توی اکثر کشورها هم فعالیت تجاری گسترده داره.
    این هم از اون سایت هاست که جیب آدم رو خالی میکنه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.