رپورتاژ: عضویت در باشگاه فیدیلیو و گرفتن کارت آن، چه مزایایی برایتان در بر دارد؟!

8

گروه فیدیلیو مرجع اصلی راهنمای رستورانهای تهران یک سرویس جدید را به شما معرفی میکند؛ اما قبل از معرفی این سرویس به چند ویژگی زیر فکر کنید:

– بدون محدودیت هایی مثل ساعات و زمان مراجعه، تعداد نفرات، منوی غذا و …. در تمام طول سال در بهترین رستورانهای تهرا ن تخفیف بگیرید.

– تخفیف بگیرید بدون اینکه حرفی از تخفیف بزنید

– مثل مشتری های vip سرویس بگیرید و در جشن تولد و سالگرد ازدواجتان سرویسهای خاص دریافت کنید در زمانهای شلوغ و پر بودن رستوران یک جا برای خود باز کنید.

– در طول سال به جشنها و برنامه های جذاب و متنوع دعوت شوید.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

راه رسیدن به این سرویسها، عضو شدن در «باشگاه مشتریان ویژه فیدیلیو» و گرفتن«کارت فیدیلیو کلاب» است.

کارت فیدیلیو کلاب

کارت فیدیلیو کلاب یک کارت بانکی هوشمند است که با همکاری بانک سامان و مثل همه کارتهای بانکی به نام شما صادر می شود و یک شماره ۱۶ رقمی پشتش دارد و می‌توانید در همه فروشگاه با آن خرید کنید. اما این کارت چند ویژگی جالب و تفاوت عمده با کارت‌های دیگر دارد که حتما غافلگیرتان می کند:
شما با خرید این کارت هم می توانید یک تخفیف بدون محدودیت در بهترین رستوران های بگیرید، هم از تنهایی در می‌آیید، هم وی آی پی رستوران‌های مختلف می شوید، هم در روزهای اوج شلوغی یک رستوران که یک عده مجبورند به خانه برگردند، شما یک جای ویژه برای خودتان خواهید داشت. تازه اینها بخش کوچکی از ویژگی‌های این کارت است. اما یک کارت با این همه ویژگی؟ چطورممکن است؟ خواهیم گفت.

05-03-2013 05-01-55 PM

کارت کلاب چطور شما را از تنهایی در می آورد؟
فیدیلیو به طور معمول هر سال چندین و چند بار مشترکینش را به بهانه‌های مختلف دور هم جمع می‌کند. گاهی به بهانه شب یلدا، گاهی به بهانه شب عید، گاهی به بهانه رو کردن یک محصول جدید و … حالا با کارت کلاب شما علاوه بر اینکه با هزینه‌های بسیار کمتر می‌توانید در این جمع‌های شاد و شلوغ و جوانانه قرار بگیرید، می‌توانید امکانات بیشتری هم دریافت کنید. مثلا فیدیلیو قرار است در طول سال برنامه‌های تفریحی ، ورزشی ،event های خاص و پیشنهادهای جذابی را با شرایط خاص و هزینه های مناسب به اعضای خود ارائه دهد که می‌توانید از آن ها استفاده کنید. علاوه بر اینها هر چند وقت یک بار اعضایی که با کارت کلابشان خرید بیشتری داشته‌اند و … هم دور هم جمع می شوند، به یک رستوران خاص می روند و شب مفرحی را دور هم می‌گذرانند. پس اگر دنبال یک برنامه دسته جمعی لذت بخش هستید، می‌توانید با این جمع‌ها همراه شوید.

کارت کلاب چطور هزینه‌های زیاد رستوران‌ها را کاهش می‌دهد؟
ماجرا اینست که با خرید کارت کلاب فیدیلیو، شما با یک مجموعه رستوران وکافی شاپ درجه یک تهران در ارتباط قرار می گیرید که اینها با فیدیلیوقرارداد دارند و موظفند در قبال خرید شما، بهتان تخفیف بدهند. اما نحوه تخفیف گرفتن در اینجا بسیار متفاوت با جاهای دیگر است. مهم‌ترین تفاوتش اینست که در اینجا اصلاً صحبتی از تخفیف نمی‌شود و نگران نخواهید بود که به خدمتکار رستوران بگویید و یا مهمان یا مهمانانتان متوجه شوند شما از تخفیف استفاده می کنید! همین کارتی که شما دارید و همان دستگاه کارت خوان بانک سامان که رستوران دارد، تخفیف شما را تضمین می‌کند. یعنی بدون هیچ حرف و حدیثی بعد از صرف غذا شما خیلی شیک می‌روید کارت می‌کشید، کارت شما توسط دستگاه شناخته می شود و به صورت خودکار تخفیف از هزینه کل صورت حساب کسر می‌شود. (اینکه تخفیف از روی «کل» هزینه‌هاست و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد هم خودش یک ویژگی خیلی خاص و نادر است)

tehran restaurant

ماجرای امتیازدهی چی هست؟
در فیدیلیو کلاب، به غیر از اینکه اعضا با خرید از رستورانها و تمام سرویس دهندگان طرف قرارداد تخفیف می گیرند، امتیاز هم دریافت می کنند، که بالارفتن امتیازشان و رساندن آن به سقف های مشخص، باعث ارتقا عضویت اعضا به سطوح بالاتر و در نتیجه گرفتن تخفیف ها و سرویس های بیشتر می شود. (سطح برنزی، نقره ای و سطح طلایی سه سطح این کلاب هستند و هر کدام خدمات و پیشنهادهای ویژه و فوق العاده ای را ارائه می‌دهند) در سیستم امتیازدهی فیدیلیو کلاب، به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید، شما از ۱ تا ۵ امتیاز دریافت خواهید کرد. که میزان این امتیاز به رستورانی که رفته اید بستگی دارد(امتیاز هر رستوران در صفحه مربوط به آن در سایت کلاب www.fidilioclub.com مشخص است.) نکته مهم دیگر در سیستم امتیاز دهی چگونگی ارتقا سطح شماست. شما وقتی کارت را بخرید، در سطح برنزی قرار میگیرید و می توانید طبق درصدی که در سایت آمده از هر رستورانی تخفیف بگیرید اما این سطح اگر به نقره ای و طلایی برسد تخفیفات و امکاناتتان زیادتر خواهد شد. برای ارتقا از سطح برنزی به سطح نقره ای باید سطح امتیاز شما به ۵۰۰۰ امتیاز برسد و برای ارتقا از سطح نقره ای به سطح طلایی باید امتیازتان حداقل ۱۲۰۰۰ باشد. برای اطلاعات بیشتر دراین باره به سایت فیدیلیو کلاب سر بزنید.

05-03-2013 05-02-13 PM

کارت کلاب، چطور شما را وی آی پی می کند و در زمانهای شلوغ برای شما جا رزرو میکند؟
این ویژگی ها از مزایای سطح نقره ای و طلایی هستند. اگر توانستید امتیازتان را به۵۰۰۰ یا ۱۲۰۰۰ برسانید از آن به بعد شما و مهمانانتان، مهمانان ویژه رستوران های تحت قرارداد هستید و به شما خدمات یک مهمان وی آی پی داده می شود. یعنی هم از سرویس های ویژه تر بهره خواهید برد و هم اگر رستوران تکمیل بود و … می توانید با رزرو یک جای خالی برای خودتان باز کنید. به جز این دو امکان رفتن به سطح طلایی و نقره ای مزایای زیر را دارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه بالا بردن سطح کاربری و مزایای هر سطح به آدرس زیر در سایت فیدیلیو کلاب سر بزنید.
http://fidilioclub.com/membership

فیدیلیو کلاب چیزی بیشتر از رستوران
و نکته آخر اینکه مشتریان ویژه فیدیلیو به غیر از رستورانهای سطح بالای تهران، از بهترین کافی شاپها، شرینی فروشی ها و همچنین فروشگاه ها و باشگاه های ورزشی هم سرویس می گیرند و هر روز به تعداد سرویس دهندگان فیدیلیو کلاب اضافه می شود.

برای عضویت در فیدیلیو کلاب و خرید کارت اینجا را کلیک کنید.

   

پستهای اخیر

چگونه در اندروید و آیفون تماس‌های مزاحم را مسدود کنیم؟

براساس یافته‌های شرکت The Harris Poll (از طریق Statista)، کلاه‌برداری‌های تلفنی در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۹.۷ میلیارد دلار ضرر زدند. برخی گزارش‌های دیگر هم نشان می‌دهد تا کنون نزدیک به ۲۲ میلیارد ربات تلفن مزاحم در سال ۲۰۲۱ برای کشور ایالات…

این بتن خودترمیم با برهم‌کنش گاز دی‌اکسیدکربن، در ۲۴ ساعت ترک‌های خود را پر می‌کند

در بتن می‌توان ردپای زیادی از کربن یافت. فناوری‌های زیادی به خدمت گرفته می‌شوند تا کارایی بتن را تقویت کرده و باعث دوام بیشتر آن شوند تا به طور غیرمستقیم فواید زیادی برای محیط زیست داشته باشد. یکی از این فناوری‌ها که در سال‌های اخیر مورد…

و حالا دیگر دوربین‌ساز مشهور و باسابقه -لایکا – هم گوشی موبایل اختصاصی خود را رونمایی کرده

لایکا، این شرکت آلمانی کهنه‌کار به سبب صنایع پیشرفته اپتیک و ساختن دوربین‌ها و لنزهای باکیفیت مشهور عام و خاص است. اما این شرکت سرانجام به صرافت ساخت یک گوشی موبایل هوشمند پرچم‌دار افتاده است. این گوشی موبایل Leitz Phone 1 نام دارد.…

اگر معماری داخلی خانه‌های نشان داده شده در انیمه‌های استودیو جیبلی، در دنیای واقعی ساخته می‌شدند…

دنیایی که استودیو جیبلی (Ghibli) در انیمه‌هاش به کودکان و آدم بزرگ‌ها نشان می‌دهد، جادویی، بی‌همانند و شگفت‌انگیز هستند. حتی روتین‌ترین جاهای نشان داده شده در این انیمه‌ها، زیبایی و نکات ظریفی در خود دارند. حالا تصور کنید که در بخش…

اگر می‌خواهید بدانید که آدم‌هایی با این مشکلات پزشکی، چگونه می‌بینند، عکس‌های تهیه شده توسط این…

همیشه دشوار است که ما خودمان را جای دیگران بگذاریم. این در مورد مشکلات پزشکی و بیماری‌ها هم صدق می‌کند. یعنی ما خیلی بعید است که بتوانیم درد و رنج ناشی از یک بیماری را تصور کنیم، مگر اینکه روزی خودمان به آن مبتلا شده باشیم. چند وقت پیش…

نسخه ویژه‌ ۷۰ سالگی تویوتا لندکروز پرادو : زیبا، کارا و با استایل نوستالژیک

غول خودروسازی ژاپن می‌خواهد تولد ۷۰ سالگی لندکروز پرادو خود را جشن بگیرد و غافلگیر یبزرگ این مراسم، رونمایی نسخه ویژه‌ای از این خودروی شاسی‌بلند محبوب و معروف است. هفتاد سال پیش، تویوتا براساس فلسفه ساخت یک شاسی بلند شهری و کوچک‌تر نسبت…
8 نظرات
 1. انیس می گوید

  یه پست تبلیغاتی خالص! 😐

  1. حسین زارعی می گوید

   خوب گفته ریپورتاژ، پس فکر کردی بحث علمی هست
   صدا و سیما میلیاردی بودجه داره، این همه تبلیغ پخش میکنه اشکال نداره، حالا یه وبلاگ بخواد دو زار در بیاره شماها …

 2. حسن می گوید

  یاد فیلم Eyes wide shut افتادم. البته اونجا اسم رمز fidelio بود

 3. فرشاد می گوید

  جالبه!

 4. سعید می گوید

  ببخشید، سوال من ربطی به این مبحث نداره. ولی چون شما در زمینه‌ی فید و سرویس‌های فیدخوان متخصص هستین اینجا سوال میکنم. بازم معذرت می‌خوام.
  من الآن چند روزه به فکر جایگزینی گوگل ریدر افتادم. تو این بین بهترین سرویسی که پیدا کردم فیدلی بود. به جز این مورد که سرویس تحت وبش وابسته به مرورگرهاست و باید روشون نصب بشه از باقی جنبه‌هاش خیلی راضیم. حتی بیشتر از خود گوگل ریدر. چون به مراتب امکانات کاربردی بیشتری برای من میده.
  ولی مشکلی که این دو روز باهاش برخورد کردم اینه که نه اپ فیدلی تحت ios روی آیپد و نه اپ اندرویدش روی گلکسی اس ۳ تصاویر رو لود نمیکنن. یعنی تصاویر پیشنمایش و تصاویر اون بخش فیدهای پیشنهادیش. وقتی روشون کلیک کنی تو قسمت خوندن مطلب، تصاویر بدون مشکل لود میشن؛ ولی تو پیشنمایش اصلا!!
  تو سرویس تحت کرومش این طور نیست و کامل تصاویر میان.
  میخواستم بدونم شما هم با این مشکل برخورد کردین یا راه حلی براش دارین؟
  روی فلیپبرد اصلا این مشکل رو ندارم.

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   من هم همین مشکل رو دارم. نمی‌دونم به خاطر چی هست. شاید با آپدیت فیدلی حل بشه.

 5. پوریا می گوید

  فعلا که امتیاز بالای ۳ نداره و اینکه نمیشه از دلیوری استفاده کرد چون باید کارت رو حتما تو کارتخوان مغازه بکشی.

 6. محمد می گوید

  مطالب خوبی بود ممنننننننننننننننننننننننننوووووووووووووووووووننننننننننننننننننننننننن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.