ببینید: تبلیغ ویدئوی «آی‌پد ایر»، چیزی برای غافلگیری عاشقان سریال «بریکینگ بد» دارد

3

«آی‌پد ایر» تبلت بسیار جذابی است، البته آی‌پد ایر از سه جهت شخصا من را ناامید کرد:

– نداشتن حسگر اثر انگشت
– استفاده نکردن از پردازنده قوی‌تر
– بهتر نشدن قابل توجه دوربین

همه اینها آدم را در ارتقا دادن به «آی‌پد ایر» مردد می‌کند، اما طراحی بسیار خوب این تبلت و در نظر گرفتن اینکه با سبک‌تر و نازک‌تر شدن این تبلت، در دست گرفتن این وسیله که دست‌کم روزی یک ساعت در دستان من است، آسان‌تر می‌شود، مشوقی برای خرید آن در آینده است.

10-24-2013 05-32-34 PM

اما از اینها گذشته، اپل یک تبلیغ ویدئوی کوتاه برای آی‌پد ایر دارد، در این تبلیغ نشان داده می‌شود که آی‌پد توسط اقشار مختلف مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد، مثلا هنرمندان، دانش‌آموزان و دانشمندان.

در همه صحنه‌ها ما به جای آی‌پد یک مداد را می‌بینیم که روی یک میز قرار داده شده، طوری که در نگاه اول، آدم فکر می‌کند، نکند، این تبلیغ، در مورد مداد باشد!

10-24-2013 05-31-48 PM

اما به آخر ویدئو که می‌رسیم، می‌بینیم اپل برای به رخ کشیدن، نازک شدن آی‌پد ایر، در این ویدئو نشان داده است که آی‌پد جدید آنقدر نازک است که می‌تواند پشت یک مداد پنهان شود، طوری که اگر همراستا با سطح یک میز به آی‌پدی که پشت یک مداد است، بخواهید نگاه کنید، عملا آی‌پد پنهان شده است.

10-24-2013 05-32-14 PM

تبلیغ البته، در حد تبلیغ‌ها درجه یک تاریخ صنعت و گجت‌ها نیست، اما چیزی که این تبلیغ را برای ما خواستنی و دلپذیر می‌کند، صدای بک‌گراند آن است.

این صدا را کجا شنیده بودیم؟!

اگر به مغزتان فشار بیاورید، متوجه می‌شوید که صدا، صدای «والتر وایت» سریال «بریکینگ بد» است! بله! در تبلیغ جدید، اپل از صدای «برایان کرانستون» استفاده کرده است و نتیجه هم بسیار خوب شده است!

اپل البته برای تبلیغ‌های ویدئویی‌اش تا حدی زیادی می‌تواند به صدای خوب «جانی آیو» هم اتکا کند که با آن لهجه انگلیسی‌اش، تأثیرگذاری تبلیغ را بیشتر می‌کند، اما صدای برایان کرانستون چیز دیگری است!

البته کسانی که میانه خوبی با اپل و محصولاتش ندارند، می‌توانند بگویند که همانگونه «والتر» وایت بارها با مهارت‌های خاص و حرف‌هایش، اطرافیان و پلیس و «جسی پینکمن» را فریب داد، این بار در پی آن است که خریداران محصولات فناوری را اغوا کند!

10-24-2013 05-35-12 PM

ابن تبلیغ را می‌توانید در یوتیوب ببینید یا از اینجا با کیفیت خوب ۷۲۰p با اندازه ۹.۳ مگابایت دانلود کنید.

 
3 نظرات
  1. محمد امین می گوید

    من فکر میکنم آی پد دیگری با چیپ A7X و حسگر اثر انگشت در راه باشه.

  2. محمد فراهانی می گوید

    به نظر من همین که پردازنده از a6x به a7 ارتقا پیدا کرده خودش یه تغییر خیلی بزرگه.نسبت به آیپدهای قبلی خیلی قویتر و سریع تر شده که این مدیون پردازنده ۶۴ بیتی هستش.ولی کاش حسگر اثر انگشت هم بهش اضافه میشد.

  3. امیر می گوید

    اگه ازان تربودبهتربود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.