رپورتاژ: برند تاژ و برگزاری مسابقه روز زن تا خلیج فارس با هشتگ

5

جالب است، من در اینجا توضیح داده بودم از دید بعضی ها اینستاگرام ممکن است ابزاری باشد برای وقت‌گذرانی‌، مراوده‌های بدون محدودیت و اشتراک بی‌تأمل و بیهوده عکس‌ها، اما همان طور که گفتم اینستاگرام یک ابزار در دست ماست و کاربران ایرانی‌اش هم کاربردهای جالبی برای آن یافته‌اند. حال برند تاژ که خیلی از ما آن را با مشکین تاژ اش میشناسیم با استفاده از همان ترفندی که من در اینستاگرام کتاب‌های تازه را پیدا کرده‌ام اقدام به برگزاری کمپین با نام “بانوی پارسی، خلیج همیشه فارسی” کرده است. شاید تا به حال شما هم بیلبوردها این کمپین را در سطح شهر یا تیزرهای تبلیغاتی آن را تلویزیون دیده باشید.

برند تاژ برای برگزاری این کمپین و مسابقه از هشتگ # که اولین باز توسط توتیتر مطرح شد و تمامی شبکه های اجتماعی هشتگ را به شبکۀ خود افزوده‌اند، کمک گرفته است. سادگی این مسابقه این است که مهم نیست شما عضو فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام، گوگل پلاس و پرینترست هستید یا شبکه های اجتماعی ایرانی همچون لنزور و دنبالر. کافی است عکس و مطلب خود را با هشتگ #تاژبانو در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید تا هم دیگران بتوانند شما را ببینیند و مطلب شما را لایک کنند و هم برگزارکنندگان این کمپین شما را به خلیج فارس بفرستند.

ایده این مسابقه هم جالب است. اینکه از با دست خط خودتان چیزی بنویسید و از آن عکس بگیرید. حس سادگی، صمیمیت و نزدیکی را بسیار بیشتر منتقل می‌کند تا زمانی که بخواهید آن را تایپ کنید.

در این وب سایت که با هدف “زندگی به سبک تاژ” طراحی شده است مفصل در چهار گام توضیح میدهد که چگونه میتوانید در این مسابقه شرکت کنید. راه های شرکت هم زیاد است مثلا شما در اینجا فقط یک دست نوشته میبینید.

4-22-2014 1-25-37 AM

یا اینکه اگر ذوق و هنر بیشتری دارید طرحی به نوشته خودتان بزنید.

4-22-2014 1-27-37 AM

یا اینکه طرحی بکشید و با دست نوشته خودتان آن را به مادر یا شریک زندگیتان اهدا کنید.

4-22-2014 1-28-09 AM

از نحوه چگونگی شرکت در این مسابقه که بگذریم، شاید بایستی بعضی وقت ها بر خلاف جریان آب حرکت کرد تا دیده شد، چیزی که در این کمپین میبینید. در این چند وقته اخیر شعار محصول ما را بخرید، کد را ارسال کند و در قرعه کشی شرکت کنید عجیب رایج شده است اما برند تاژ این فرایند را عوض کرده است. مهم نیست خریدار تاژ هستید یا نه، کدی هم در کار نیست، تنها ابتکار عمل و انتقال حسِ شما کافیست و از مادرتان یا بانوی زندگی تان قدرانی کنید.

 
5 نظرات
 1. امیرحسین می گوید

  سلام.سادگی تاژ رو دوست دارم.هر موقع که مواد شوینده می خرم اول دنبال تاژ میگردم.

 2. پوریا شریفیان می گوید

  همین ایده اگر با یک قالب وب سایت بهتر پیاده سازی می شد خیلی موفق تر بود!

 3. خرید کاغذ دیواری می گوید

  چ جالب و خوب

 4. محمد می گوید

  اونهای که ایرانیند و پارس نیستند چی؟

 5. سعید می گوید

  All Iranian men and women are PERSIAN

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.