همشهری دیجیتال برگزار می‌کند: جشنواره عکاسی با موبایل «ایران در چند مگاپیکسل» (+ دانلود PDF شماره سوم)

1

یکشنبه این هفته سومین شماره همشهری دیجیتال، ضمیمه هفتگی روزنامه همشهری که نگاهی مردمی، همه‌پسند و غیرتخصصی به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد منتشر شد.

در شماره جدید این ضمیمه اخبار متعددی از حوزه آی‌سی‌تی منتشر شده است و آموزش‌هایی از جمله نحوه نظارت والدین بر استفاده فرزندان از کامپیوتر، چگونگی جلوگیری از صدمه دیدن گوشی‌های خیس شده و راه‌هایی جهت ویرایش و رتوش آماتوری عکس‌ها با استفاده از روش‌های مختلف تهیه شده‌اند. همچنین در این شماره موضوعاتی از جمله بازی جدید کامپیوتری Forza Horizon، برترین هاردهای اکسترنال برای سلیقه‌های مختلف، کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های هفته و آهنگ‌های پیشواز ویژه فصل زمستان مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

01-01-2013 06-37-20 PM

در صفحه آخر این ضمیمه نیز فراخوان جشنواره عکاسی با موبایل همشهری دیجیتال چاپ شده که در متن آن آمده: به طور متوسط چند عکس در ماه از لحظه‌های زندگی‌تان ثبت می‌کنید؟ بیشتر اهل عکاسی آنالوگ هستید یا عکاسی با موبایل و دوربین دیجیتال؟ جواب این سوال‌ها هر چه که باشد، همشهری دیجیتال از این هفته جشنواره ویژه‌ای دارد. می‌خواهیم دور هم جمع شویم و از زیبایی‌های زندگی‌مان عکس بگیریم. این یک جشنواره عکاسی به وسیله موبایل است، همراه با هدیه‌های ویژه برای همه کسانی که به عکاسی با موبایل علاقه دارند. پس توضیحات تکمیلی را بخوانید و از همین شماره، هر هفته با ما باشید؛ برای تماشای «ایران در چند مگاپیکسل».

اگر تمایل به شرکت در این جشنواره دارید، می‌توانید فایل PDF این شماره را به صورت رایگان دانلود کرده و شرایط و نحوه شرکت در جشنواره را در صفحه آخر بخوانید. چرا که شماره سوم این ضمیمه نیز مانند شماره‌های قبل  (۱ و ۲) از طرف همشهری به صورت اختصاصی در اختیار «یک‌ پزشک» قرار گرفته است. لازم به ذکر است این آخرین شماره همشهری دیجیتال خواهد بود که در اختیار ما قرار می‌گیرد و در صورت تمایل از هفته‌های بعد می‌توانید این ضمیمه را یکشنبه‌ها همراه با روزنامه همشهری تهیه کنید.

لینک‌های دانلود:
– دانلود از مدیافایر
– لینک مستقیم دانلود یک
– لینک مستقیم دانلود ۲

خوب است که نظرات و پیشنهادات‌تان را به ایمیل hamshahri.digital@gmail.com ارسال کنید تا در بهتر شدن محتوای آن سهیم باشید. همچنین می‌توانید به صفحه‌ای که با نام ضمیمه در فیس‌بوک ایجاد شده بپیوندید.

همشهری یکی از موسسات مطبوعاتی بزرگی است که در سال‌های اخیر با انتشار مجلات و ضمائم متعدد بخش زیادی از کیوسک‌های مطبوعاتی را در اختیار گرفته است. این‌روزها نیز ضمیمه دیجیتال این روزنامه با صدها هزار تیراژ روزهای یکشنبه برای غیرتهرانی‌ها منتشر می‌شود.

 
1 نظر
  1. معماری داخلی می گوید

    چرا این تبلیغات در سطح گسترده ای نیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.