مسیر مخصوص عبور و مرور برای افرادی که در حال راه رفتن از موبایل استفاده می کنند

هر روزی که می گذرد شاهد تاثیرات بیشتر اسمارت فون ها بر روی فعالیت روزمره و زندگی آدمها هستیم. کی فکرش را می کرد اسمارت فون ها روزی بتوانند تا این اندازه بر روی انسان ها تسلط داشته باشند که حتی نتوانیم چند روزی را بدون آنها سپری کنیم؟ ولی حالا خبرهایی را می خوانیم که در کمال عجیب بودن باعث شگفتی ما نمی شوند چون اکثر ما هم به درد آنها مبتلاییم. به تازگی بلژیک هم پس از چین و واشینگتن مسیر خاصی را برای افرادی که در حال راه رفتن از اسمارت فون استفاده می کنند طراحی کرده تا از برخورد آدم ها به یکدیگر و شکسته شدن اسمارت فون ها جلوگیری کنند.

تحقیقات نشان می دهند که تعداد زیادی از مردم در حال راه رفتن از اسمارت فون خودشان استفاده می کنند و تمرکز کافی به جلو ندارند و این باعث برخورد رهگذران به یکدیگر و در نتیجه شکستگی اسمارت فون می شود. فکر می کنید روزی در ایران هم شاهد همچین خط کشی خواهیم بود؟

IMG_5683__880

IMG_5687__880

IMG_5689__880

IMG_5690__880

IMG_5686__880


منبع

نظرات

  1. از پوشش خبری شما متشکرم.اما این خط هایی که می بینید و در شهر آنتورپ بلژیک وجود داشت به صورت آزمایشی توسط شهرداری اجرا شد و بعد از اینکه مشخص شد برای دوچرخه سوارها گمراه کننده هست و گاهی اونها ازش استفاده میکنند از سطج خیابان پاک شد و دیگه وجود ندارند.

  2. در آینده باید انتظار بیشتری از این قبیل کارها داشته باشیم.به دلیل پیشرفت تکنولوژی نیز باید انها را پذیرفت.

    • با کمال تأسف من فکر می‌کنم ما فعلا به جای خط‌کشی پیادروها باید اول یک فکری یرای خود پیاده‌روها بکنیم که موتوری‌ها و گاریها نیان توش و بعضی کاسب‌ها جنسهاشون رو تو پیاده‌رو نگذارن و دست‌فروش‌ها رو که دیگه نگو و اسفند دود کن‌ها بعد تازه واسه گدایان و کنسرت گذارهای خیابانی هم یه خط‌کشی میخوان تازه بعد باید به فکر دعوا و زد و خورد اون افرادی هم که انقدر شعور ندارن که به خطط احترام بگذارن باشی.
      اینهم از خط‌کشی پیاده‌روها برای دارندگان اسمارتفون‌ها پرونده بعدی لطفا

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.