از اسناد طبقه‌بندی شده سازمان CIA در دهه ۶۰ میلادی در مورد «یوفو»ها: چگونه عکس‌های بهتری از یوفوها بگیریم

1

اخبار دنیا خیلی وقت‌ها کسل‌کننده، آزاردهنده و قابل پیشبینی می‌شوند، طوری که آدم گاهی آرزو می‌کند که به ناگاه خبرهایی هیجان‌انگیز و متفاوت را بشنود. چه می‌شود که همین قضیه اشیای پرنده ناشناخته یا یوفوها درست می‌بود و ما صبح که از خواب بیدار می‌شویدم، ویدئوها، اسناد و عکس‌های قاطع و واضحی را در حال پخش از شبکه‌های تلویزیونی می‌دیدیم!

اما در اسناد طبقه‌بندی شده دولتی، چه صحبت‌هایی از یوفوها شده است؟ آیا در این اسناد هم مثل نظر و دیدگاه رسمی دولت‌ها، یوفوها، تخیلی، خطای دید یا اجسام پرنده آزمایشی دوره جنگ سرد هستند یا واقعا چیزی پنهان می‌شود؟

بین سال ۱۹۴۷ تا ۱۹۶۹، آمریکا، حدود ۱۳۰ هزار صفحه سند در مورد یوفوها را به صورت طبقه‌بندی شده درآورد. اما طبق قانون آزادی دسترسی به اطلاعات آمریکا، با گذشت زمان، این اسناد آزاد می‌شوند.

جان گرین‌والد یک فعال در زمینه مسائل یوفوها، این اسناد را در وب‌سایت خود آپلود و قابل جستجو کرده است.

اما جالب است بدانید که در خود سایت سازمان CIA هم اسنادی در مورد یوفوها وجود دارد که باز هم درصدی از آنها، قابل دسترسی هستند. از جمله این صفحه جالب که دستورالعمل عکاسی صحیح و واضح از یوفوها در دهه ۱۹۶۰ میلادی است!

1-27-2016 4-24-43 PM


 
1 نظر
  1. ZigOoL می گوید

    دوس دارم تو یک پزشک در مورد موارد جالب و عجیب ( مثل همین یوفوها یا اسناد اونها) و یا مطالب تاریخی و سرگذشت شخصیت های معروف بیشتر بخونم… فک کنم برای خیلی ها جذاب باشه. البته هر چن وقت یه بار ( که روند متنوعش حفظ شه )

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.