رپورتاژ: فقط تا ۷ بهمن، پیک برتر تا ۶۰۰ میلیون تومان روی ایده‌های رسانه‌ای سرمایه‌گذاری می کند!

0

رشد تعداد کاربران ایرانی استفاده کننده از اینترنت در سالیان اخیر و دورنمای رو به رشد فضای آنلاین در کشور، نیاز مخاطبان را به دریافت محتوای غنی در حوزه‌های متعدد موضوعی بیش از هر زمانی نمایان کرده‌است. این در حالی است که در بسیاری از حوزه‌های تخصصی و عمومی همچنان خلا حضور رسانه‌هایی که محتوای مورد نیاز کاربران ایرانی را تامین کنند به وضوح حس می‌شود.

گروه رسانه های پیک برتر، با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در حوزه تبلیغات چاپی و دیجیتال و رسانه‌های حوزه چاپ و آنلاین قصد دارد با سرمایه‌گذاری در حوزه رسانه‌های آنلاین (دسکتاپ و موبایل) نسبت به توسعه سبد محصولات آنلاین خود اقدام کند.

رسانه‌های آنلاین آی‌برتر، الودکتر، برترین‌ها، چیدانه، طرفداری، نی‌نی‌بان، همگردی و شبکه تبلیغات آنلاین کلیک یاب حاصل همکاری‌های پیشین مجموعه در ایجاد یا توسعه رسانه‌های جدید هستند. همچنین رسانه‌های چاپی مجله آشپزی مثبت، مجله زندگی ایده‌آل، مجله منزل، مجله سیب سبز و در نهایت آگهی‌نامه پیک برتر نیز از جمله رسانه‌های چاپی پیک برتر به شمار می‌روند.

هدف سرمایه‌گذاری در این مرحله ایجاد رسانه‌های جدید یا توسعه رسانه‌هایی است که مدل درآمدی آنها تبلیغات است و این مهم به کمک جذب کاربر از طریق ارائه محتوا صورت بگیرد. برخی موضوعات از قبیل مد و زیبایی، سرگرمی، خودرو، مدیریت و کارآفرینی، ستاره‌ها و … نمونه‌هایی از  موضوعاتی هستند که جذابیت لازم برای سرمایه‌گذاری را دارند.

در این طرح سرمایه‌گذاری به صورت مرحله‌ای و با هدف درآمدزایی رسانه پس از طی دوره زمانی مشخصی صورت خواهد گرفت. همچنین سرمایه‌گذاری ممکن است بر روی رسانه‌های موجود یا برای ایجاد رسانه‌های جدید انجام بپذیرد.

بدینوسیله از اهالی رسانه و فناوری اطلاعات که توانمندی و تجربه کافی برای مدیریت رسانه‌های آنلاین را دارا هستند، یا صاحب رسانه‌ای (پایگاه اینترنتی، اپلیکیشن موبایل و …) هستند که برای رشد نیاز به جذب سرمایه دارد، دعوت می‌شود با مراجعه به وبسایت گروه پیک برتر، مطالعه جزئیات بیشتر از فراخوان سرمایه‌گذاری گروه رسانه‌های پیک برتر، با ثبت موضوع مورد نظر برای مشارکت حداکثر تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴، جهت پذیرش طرح‌های خود اقدام کنند.
فرم پذیرش موضوع مشارکت (کلیک کنید)

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.