رپورتاژ: ایده یا خدمات خود را به کمک شرکت پرتو، تبدیل به اپلیکیشن‌هایی، هم تراز با استاندارد جهانی کنید

0

جهان امروز، جهان موبایل است. مردم بیش از هر وقت دیگری با اپلیکیشن‌های موبایل مشغولند. بنابراین اگر شما صاحب ایده، کالا یا خدماتی هستید، باید بتوانید به طریقی به دنیای اپلیکیشن‌های موبایل، راه پیدا کنید.

اما خیلی‌ وقت‌ها ما با اینکه ایده خوبی در سر داریم یا کالا/خدمات متمایزی داریم، از عهده پیچیدگی‌های فنی طراحی اپلیکیشن برنمی‌آییم.

به چه کس یا شرکتی باید مراجعه کنیم؟

علیرغم اینکه در ظاهر تعداد توسعه‌دهنده‌های اپلیکیشن در ایران زیاد است، اما در مقام عمل، معمولا کمتر کس یا شرکتی را می‌شود پیدا کرد متناسب با نیاز مشتری، با خوش‌قولی از عهده کار برآید.

“طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS با کاربری استاندارد و قیمتی متناسب ” این جمله ، چکیده ی تعریفی است که مسعود بنی مهد مدیر عامل شرکت طراحی پرتو در توضیح کارکرد این شرکت در تولید برنامه های تلفن همراه ارائه می دهد .

2016-04-10_10-06-55

شرکت طراحی پرتو که امسال وارد یازدهمین سال فعالیتش شده است ، در شمار اولین شرکتهایی بود که به بازار تولید اپلیکیشن تلفن همراه هوشمند پیوست و تقریبا با سرعت قابل توجهی مدار پیشرفت را در این بازار پیمود . این مسیر که با طراحی و برنامه نویسی اندروید آغاز شده بود پس از مدتی با خدمات برنامه نویسی iOS ادامه یافت و توانست در ارائه ی خدمات این پلتفرم نیز تقریبا جزو اولینها باشد .

از مسعود بنی مهد در باب راهکارهای شرکت طراحی پرتو برای آینده می پرسیم ، از اینکه چه بینشی نسبت به آینده دارد : ” ما همیشه جهت توسعه فعالیتها به دو نکته اندیشیده ایم ، نکته ی اول تاکید بر حفظ استاندارد و روز آمد بودن خدمات است . اینکه برنامه های تولیدی بتوانند با نمونه های مشابه خارجیشان رقابت کنند و در تراز استاندارد جهانی باشند ، این کاری است که همیشه کوشیده ایم چه در حوزه طراحی سایت و چه در حوزه طراحی اپلیکیشنهای اندروید و iOS آن را رعایت کنیم . چنانچه در آینده بخواهیم سراغ پلتفرمهای دیگری هم برویم ، به یقیین همین ملاکها را در خدمات خود لحاظ خواهیم کرد ” .

شرکت طراحی پرتو ، خرداد ماه سال آتی آغاز دوازدهمین سال فعالیت خود را جشن خواهد گرفت ، این شرکت تا به امروز علاوه بر صدها سایت طراحی شده ، دهها اپلیکیشن را در پلتفرمهای گوناگون وارد بازار برنامه های تلفن همراه هوشمند کرده است .

همچنین این شرکت در زمینه های دیگر خدمات آی تی همچون مقوله بهینه سازی وبسایت ( سئو ) ، مشاوره در امور برند سازی ، آموزش برنامه نویسی اندروید  و طراحی وب سایت مشغول فعالیت است .

مشاهده وب سایت شرکت طراحی پرتو :
www.partodesign.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.