راهی ساده برای ذخیره کردن استوری‌های اینستاگرام کسانی که دنبال می‌کنید

0

بخش استوری اینستاگرام، بخش قابل توجهی است و کاربران و برندهای مختلف به صورت‌های مختلفی از آن استفاده می‌کنند.

اما بسیاری از کاربران از این شاکی هستند که استوری‌های اینستاگرام یک کاربر خاص، فقط به مدت ۲۴ ساعت قابل مشاهده است و بعد از آن دیگر نمی‌شود در صورت تمایل دوباره همان عکس‌ها یا ویدئوها را دید.

بنابراین خیلی‌ها به دنبال راهی برای ذخیره کردن استوری‌ها هستند.

یک راه بدیهی و ساده می‌تواند اسکرین‌شات گرفتن باشد، اما اگر محتوای استوری ویدئو باشد و اگر تعداد زیادی عکس و ویدئو در استوری وجود داشته باشد، اسکرین‌شات گرفتن پاسخ مناسبی نیست.

یک راه ساده برای ذخیره کردن استوری‌های اینستاگرام، استفاده از یک افزونه مرورگر کروم (نسخه دسکتاپ) است. این افزونه Chrome IG Story نام دارد.

همان طور که می‌دانید در نسخه دسکتاپ اینستاگرام، استوری‌ها نمایش داده نمی‌شوند، اما با نصب این افزونه، استوری‌ها در بالای فید اینستاگرام شما نمایش داده می‌شود.

حالا برای ذخیره کردن استوری روزانه یک شخص کار ساده‌ای در پیش دارید:

کافی است که روی استوری مورد نظر راست‌کلیک کنید و گزینه «سیو» را انتخاب کنید.

وقتی من افزونه را آزمایش کردم، در مواردی کندی عملکرد افزونه مشهود بود. پس هنگام استفاده از این افزونه باید کمی شکیبا باشید. شاید هم لازم باشد ، گاهی صفحه اینستاگرام را ری‌فرش کنید و دوباره سعی کنید تا استوری یک شخص بتواند ذخیره شود.

دانلود افزونه Chrome IG Story

البته واضح است که این شیوه، تنها راه ممکن نیست. برای مثال اگر آی‌فون جیل‌بریک شد دارید می‌توانید از توییک InstaBetter استفاده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.