رپورتاژ: دندان هایی همچون برف با خمیر دندان اورال-بی

1

امروزه به خاطر تغذیه و رژیم غذایی مدرن، از هر دو نفر در جهان، یك نفر به فرسایش مینای دندان دچار است.

خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth با تركیب منحصربهفرد حاوی استانوس فلوراید، نقاط ضعیف مینای دندان را بازسازی و آن را در برابر اسید غذا مقاوم کرده، محیط دهان را سالمتر و دندانها را مستحکمتر مینماید.

امروزه سلامت دهان، تحت هجوم رژیم غذایی مدرن است. جالب این‌ است كه بیش‌تر مشكلات مربوط به دهان و دندان در اثر تغذیه‌ی سالم و رژیم‌های متعادل به وجود می‌آیند!

اسید غذا كه بیش‌تر در آب میوه‌ها، سبزیجات و میوه‌ها موجود است، باعث فرسایش سطح دندان‌ها شده و مینای دندان را ضعیف می‌كند. این امر منجر به از دست رفتن ۱۰ درصد از مینا طی یک سال می‌شود. در حال حاضر از هر دو نفر، یك نفر به فرسایش مینای دندان دچار است. این عارضه موجب می‌شود دندان‌ها روز به روز ضعیف‌تر شوند.

1-28-2017 2-57-33 PM

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

خمیردندان  Oral-B Pro-Expert Strong Teeth دهان را سالمتر و دندانها را قویتر میكند.

اغلب مردم نمی‌دانند که بیش از ۹۰ درصد خمیردندان‌ها، به دلیل داشتن فلوراید عادی، نمی‌توانند به اندازه‌ی کافی از مینای دندان در برابر فرسایش محافظت کنند. خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth با تركیب متفاوت و منحصربه‌فرد حاوی کمپلکس استانوس فلوراید، لایه‌ای با ماندگاری طولانی روی سطح دندان‌ها ایجاد می‌کند كه از مینای دندان محافظت كرده و آن را در برابر اسید غذا مقاوم‌تر می‌نماید. این ترکیب همچنین به معدنی‌سازی دوباره‌ی نقاطی از مینای دندان که قبلاً ضعیف شده‌اند نیز کمک کرده و تمامی دندان‌ها را از ریشه تا نوك مقاوم می‌کند.

با استفاده از خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth از همان روز اول سلامت و بهداشت دهان و دندان خود را ارتقا داده و با ادامه‌ی مصرف، به دهانی با محیط سالم‌تر و دندان‌هایی مقاوم‌تر خواهید رسید.

خمیردندان  Oral-B Pro-Expert Strong Teethراهی به سوی داشتن دهانی با محیط سالمتر و دندانهایی مستحکم‌تر

مصرف خمیردندان Oral-B PRO-EXPERT علاوه بر فواید طولانی‌مدت، دارای اثرات آنی محسوس و قابل مشاهده نیز می‌باشد. بنابراین استفاده از این خمیردندان، از همان روز اول برای شما سودمند خواهد بود.

1-28-2017 2-58-14 PM

روز اول: دهانی خوشبوتر و احساس تمیزی دندانها

خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth یك لایه‌ی محافظ بر روی سطح دندان‌ها ایجاد می‌کند كه احساس داشتن دندان‌های تمیزتر را می‌دهد. علاوه بر این، تركیب منحصربه‌فرد استانوس فلوراید با میكروب‌ها مقابله کرده و روند تشكیل  پلاك توسط باكتری‌ها را كند می‌نماید.

هفته‌ی دوم: تشكیل پلاك كمتر و كاهش حساسیت دندانی 

خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth با هدف قرار دادن باكتری‌ها – كه موجب تشكیل پلاك می‌شوند – از بروز مشكلات لثه جلوگیری می‌كند. همچنین سوراخ‌های میكروسكوپی دندان را پر كرده و موجب كاهش حساسیت می‌شود.

ماه اول: دندانهای سفیدتر و مینای مقاومتر 

خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth از ایجاد رنگدانه‌های جدید جلوگیری كرده و ظرف دو هفته، تا ٩٦ درصد رنگدانه‌های قدیمی را نیز کاهش می‌دهد. در عین حال، ترکیب استانوس فلوراید، سدی محکم در برابر نفوذ اسید غذاها تشكیل می‌دهد.

در مهاینه دندانپزشکی بعدی: دهانی با محیط سالم‌تر و دندان‌های مقاومتر

با تدوام استفاده از این خمیردندان، محافظت طولانی مدت در مقابل عوارض دندانی – که دندانپزشکان بیش از همه به آن توجه دارند – ایجاد شده و دندان‌ها در برابر فرسایش مینا سه برابر مقاوم‌تر می‌گردند.

خمیر‌دندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth راه حلی با تأثیر طولانی و با دوام برای داشتن دهانی با محیط سالم‌تر و دندان‌هایی مقاوم‌تر است.

خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth و مسواکOral-B : بهترین تركیب جهت از بین بردن پلاك دندان و محافظت 

ترکیب مسواک Oral-B و خمیردندان Oral-B Pro-Expert Strong Teeth معیاری جدید برای سلامت دندان‌ها و لثه‌ها است: مسواک زدنِ حرفه‌ای و هدایت‌شده با خمیردندانی كه دندان‌ها را از ریشه تا نوك مقاوم می‌كند، و تداوم استفاده از این ترکیب، از همان روز اول دهانی با محیط سالم‌تر و دندان‌هایی مقاوم‌تر به شما می‌بخشد.

تأثیرات آنی، و همچنین بهبود طولانیمدت دهان و دندان، با استفاده از اولین مسواک توصیه شده توسط دندانپزشكان در سرتاسر جهان.


   
1 نظر
  1. Maziar Mohebbi می گوید

    چند وقتی هستش که میآم یک پزشک برای رپورتاژ خوندن.
    باز مرسی که هنوز تو این بحران اقتصادی فعالی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.