رپورتاژ: با آسان‌نشر نوشته‌ها، موسیقی و آثار هنری خود را در سطح جهانی منتشر و توزیع کنید

0

برخی از هنرمندان و نویسندگان تنها به بازارهای داخلی می‌اندیشند، اما معدودی هم هستند که به خاطر محتوای آثار خود، به بازار بزرگ‌تری فکر می‌کنند و سعی می‌کنند خود را محدود نکنند.

یک نکته جالب این است که برخی از آثار، فقط در هنگام توزیع جهانی، نمود پیدا می‌کنند و چیزی که ممکن است برای مخاطب ایرانی، بسیار روتین و کسل‌کننده باشد، برای یک مخاطب فرنگی ممکن است هیجان‌انگیز، غیرمتعارف و سنت‌شکن بنماید!

در نظر بگیرید که کتابی در مورد زندگی روتین یک ایرانی، برای مایی که در داخل ایران هستیم، تکرار مکررات هستند، اما همین کتاب ممکن است برای یک غیرایرانی خیلی جالب باشد و بتواند ذهنیت او را نسبت به شهروندان ایرانی، تغییر بدهد.

به صورت مشابهی موسیقی‌های سنتی و پاپ ما یا فیلم‌ها ما در توزیع جهانی، فرصت‌های بالقوه‌ای برای دیده شدن و درخشش خواهند داشت.

اما لحظه‌ای خود را جای یک نویسنده بااستعداد ایرانی، خواننده، آهنگ‌نواز یا فیلمساز ایرانی بگذارید، او چطور می‌تواند عملا به گستره جهانی فکر کند؟

چطور باید ناشران خارجی را پیدا کرد؟ چطور می‌توان مراحل صفحه‌آرایی و چاپ و توزیع یک کتاب را در خارج انجام داد؟

آیا می‌شود به صورت مدرن، کتاب‌ها را مثلا از طریق فروشگاه آمازون فروخت؟

چطور می‌شود موسیقی‌های تولیدی در داخل کشور را با کیفیت خوب روی CD یا DVD منتشر کرد و با کاورهای آلبوم جذاب، در فروشگاه‌های فرنگی به فروش رساند؟

در این میان تکلیف حق مؤلف چه می‌شود؟ نکند مالکیت معنوی تولیدکننده ایرانی نقض شود؟

سود حاصله را چطور می‌توان دریافت کرد؟

چنین مشکلاتی ممکن است تردیدهای جدی در ما ایجاد کنند، اما خوشبختانه راه‌هایی هم برای دور زدن این مشکلات وجود دارد:

آسان نشر،  رابط فارسی زبان شرکت فست پابلیکیشن است. این شرکت ارائه‌دهنده خدماتی است که به کمک آن آثار فرهنگی و هنری و عملی شما به صورت کتاب کاغذی، CD موسیقی، DVD فیلم و یا فایل های الکترونیکی قابل دانلود، توسط ناشران خارجی تولید شده و توسط شرکت های معتبر بین المللی همچون شرکت آمازون و فروشگاه های زنجیره ای معتبر جهانی معرفی و در سطح جهانی توزیع می گردد.

امکان ثبت رسمی مالکیت معنوی و دریافت کد شناسایی کتابخانه کنگره از دیگر خدمات گروه خدماتی آسان نشر می باشد.

بدین ترتیب کلیه هنرمندان عزیز می توانند کلیه آثار علمی، فرهنگی و یا هنری خود اعم از کتاب، موسیقی و یا فیلم را به آسانی و با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن برای عرضه جهانی آماده، تولید و به فروش برسانند. بدین منظور نیازی به کسب مجوز و یا انتشار اولیه اثر (از مراکز دولتی و یا نظارتی آمریکا) نبوده، هر اثر فرهنگی و هنری با نام خود فرد ثبت، تهیه و عرضه می گردد.

همچنین ناشران و شرکت های محترم تهیه و تولید موسیقی و فیلم می توانند از طریق خدمات آسان نشر، محصولات فرهنگی خود را با نام خود در بازارهای جهانی عرضه نمایند و از این طریق مزیت و خدمات ویژه ای برای هنرمندان عزیز فراهم آورند.

شرح خدمات چاپ و نشر جهانی کتاب

شرح خدمات نشر جهانی موسیقی

شرح خدمات نشر جهانی فیلم

جهت سفارش نشر جهانی کتاب خود به اینجا بروید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.