یک وسیله ضروری برای پدرها و مادرها: رختخوابی که با ایجاد شرایطی شبیه گشت با ماشین، شیرخوارها را به خواب می‌برد

1

تا پدر یا مادر نشده باشید، یا شرایطی را که شیرخوارها برای به خواب رفتن و قطع گریه برای دیگر والدین ایجاد می‌کنند، از نزدیک ندیده باشید، نمی‌توانید درک کنید که این اوضاع چقدر می‌تواند دشوار باشد و به قیمت کم‌خوابی مفرط تمام شود.

در این میان یکی از چیزهایی که شیرخوارها را ساکت می‌کند این است که آنها را سوار خودرو کنیم، تکان‌های ملایم خودرو و صدای موتور، معمولا بهترین دارو برای به خواب بردن آنها هستند و این ترفند را بیشتر والدین می‌دانند.

تازه‌ترین ابتکار شرکت فورد، یک خودرو نیست، بلکه تختخواب کوچکی به نام Max Motor Dreams است که با تقلید صدا و حرکات خودرو و داشتن یک منبع روشنایی LED می‌تواند از هر نظر شرایط یک گشت کوتاه سواره را برای شیرخوارها، تقلید کند و آنها را به خواب ببرد.

صدا، البته صدای ضبط شده سر و صدای جاده است که شما می‌توانید آن را با یک اپلیکیشن از طریق گوشی‌تان ضبط و بعد پخش کنید.

حرکت تختخواب با موتورهای کوچکی در زیر آن تأمین می‌شود. متأسفانه این تختخواب، فقط به صورت آزمایشی در شرکت فورد تهیه شده و به نظر نمی‌رسد این شرکت فعلا تصمیمی برای تولید انبوه آن داشته باشد.

منبع

 
1 نظر
  1. امین می گوید

    بسیار جالب و کاربردی.

    یافتن پارامترهای طراحی هنر بزرگ کمپانی فورد بوده. برام جالبه که لااقل تو تصویر منتشر شده مسقف نیست حتی، صرفا با شرایط محیطی پیش رفتن! اولین چیزی که به ذهن من می رسید اگه می خواستم طراحی کنم هم چین کیسی رو محیط بسته بود. و این که تکانه های ماشین و حرکت موتور چه طور سیموله شدن.

    ممنون از مطالب مفیدتون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.