نکاتی که به زنان در انتخاب لباس و پوشش مناسب برای جذاب‌تر به نظر رسیدن کمک می‌کنند

0

بله، ظاهر اهمیت دارد! با چند دستورالعمل می توانید بدون این که آتش به مال تان بزنید، لباسی بخرید که هم امروزی و هم زیبا به نظر بیاید.

راهبردهای زیر اطلاعات سودمندی را در باره ی طرز لباس پوشیدن در اختیارتان می گذارد:

-مطمئن شوید لباس تان کاملا مناسب شماست. لباسی که خیلی بزرگ،خیلی کوچک، خیلی کوتاه یا خیلی بلند است زیبا نیست. اگر لباسی برایتان خیلی بزرگ است، ممکن است خیاط بتواند آن را تنگ کند.

-متناسب با نوع بدن تان لباس بپوشید. همان طور که احتمالا تا الان فهمیده اید، سبکهای مشخصی از لباس با بدن تان جور هستند و بعضی از لباس ها اصلا به شما نمی آیند. اگر برای تعیین این که چه سبک لباس هایی به شما می آید احتیاج به کمک دارید، با یکی از فروشنده های یک فروشگاه بزرگ معتبر مشورت کنید.

-مجموعه ای از رنگ هایی که به شما می آید، پیدا کنید. با وجود اینکه قوانین قطعی در این مورد وجود ندارد که چه کسی می تواند چه رنگ لباس هایی بپوشد، اما باید بدانید چه رنگهایی بیشتر به شما می آید. هم چنین مطمئن شوید که چند لباس خاکستری که می توانید با لباس های روشن ترکیب و جور کنید هم داشته باشید.

-از پوشیدن رنگهای تند در محل کارتان پرهیز کنید. اگر در محل کارتان فقط باید لباس هایی با رنگ های تند و درخشان بپوشید، آن را به اجزایی از لباس تان مانند دستمال گردن درخشان با یک بلوز تند رنگی زیر یک لباس خاکستری محدود کنید.

-اگر ترجیح می دهید جوراب شلواری با لباس خود بپوشید، مطمئن شوید که جوراب شلواری تان کاملا اندازه ی شما باشد. در محیطهای کاری، هنگامی که لباس های تیره می پوشید، از جوراب های بلند نازک برنز یا سیاه استفاده کنید.

– یادتان باشد که کفش های شما می تواند چیزهای بسیاری در مورد شما به دیگران بگوید. یک مقدار بیشتر خرج کردن برای خرید یک جفت کفش برازنده و در عین حال راحت که به انواع مختلفی از لباس هایتان می آید، بهتر از خریدن چندین جفت کفش ارزان تر است که اصلا دوامی هم نخواهند داشت. پاشنه ی کفش تان را در اندازه ی کوتاه یا متوسط نگه دارید. در محل کار مطمئن شوید کفش هایی می پوشید که انگشت های شما را می پوشانند

– کفش های ساده پاشنه کوتاه یا کفش های بی بند بهترین آنها هستند.

-از زیور آلات استفاده کنید، اما در حد اعتدال! استفاده از زیورآلات در محیط کار را در حد س اده و به دور از خودنمایی نگه دارید. گوشواره های زیبا و شاید یک گردنبند یا حتا گل سینه می تواند واقعا یک لباس را زیباتر جلوه دهد. یک دستمال گردن دوست داشتنی هم می تواند به لباس رنگی بدهد. اگر از ساعت مچی استفاده می کنید مطمئن شوید که کیفیت خوبی دارد – ساعتهای ورزشی و ساعت هایی با بندهای فرسوده تنها برای غیر رسمی ترین موقعیت ها مناسب هستند.

-مطمئن شوید که کیف شما مناسب فصل و شیکی لباس تان است. برای مثال اگر در محیط کارتان لباس آبی تیره با کفش های بی پاشنه قهوه ای می پوشید نباید یک کیف دستی سیاه پارچه ای با خود ببرید. در ضمن هر کیفی که کهنه یا پاره است را دور بیندازید.

-همزمان چند کیف مانند کیف کوچک دستی کیف چرمی کار و یک ساک بزرگ را با هم حمل نکنید. یک کیف که بتواند همه وسایل مورد نیازتان را در خود جای دهد، یا حداکثر دو کیف، را همراه خود ببرید.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.