تلسکوپ ببینید و کانال بی گوش کنید!

یکی از بدبحتی‌های کسانی که به مسائل گیکی یا داستان‌های علمی علاقه دارند این است که کمتر پیش می‌آید کسی در اطرافشان باشد که با آنها بتوانند بده بستان داشته باشند، در مورد علایق خود بگویند، ایده‌هایشان را مطرح کنند و سر به سر هم بگذارند.

این طور دوست‌ها یا نشست‌های دوستانه خیلی به سختی می‌توانند ترتیب داده بشوند.

اما امروز به صورت تصادفی حین جستجو، متوجه رشته برنامه‌های ویدئوی تلسکوپ در آپارات شدم که به نظرم خیلی جالب و خوش‌ساخت آمدند، طوری که تصمیم گرفتم، پست کوتاهی را فقط به این برنامه اختصاص بدهم و تماشا این برنامه را به شما توصیه کنم.

راستی مطلع شد که پادکست کانال بی یک برنامه سریالی دیگر را شروع کرده است. کانال بی که سال پیش من را با برنامه «مستر مایند» شیفته خود کرده بود، این بار پادکست سریالی راه ابریشم را شروع کرده است.

نظرات

  1. خاطرم هست که مدتها همه به ویژه شما نگران افول محتوای خوب در سطح وب فارسی بودید خوشحالم که دوباره (به خصوص در طی یک سال گذشته) شاهد ایده‌های خوبی با تمرکز برمحتوا هستیم. تا همینجا سه مورد را طی یک ماه گذشته معرفی کردید امیدوارم که این الگو هرچه بیشتر تقویت شود نکته ای که از آن لذت بردم این بود که تا حدود زیادی در این موارد بر روی شیوه ارائه محتوای و بیشتر کیفیت محتوای تمرکز شده است.
    نمونه خوب اخیر هم در یک پزشک مجموعه پستهای “کتابهایی که دنیا را تغییر داد” است که علیرغم تنها انتشار دو قسمت از آن، همچون silk road منتظر انتشار قسمت بعدی آن هستم.
    انشا‌ءالله این روند ادامه داشته باشد و این منابع غنی نیز هرچه بیشتر به اشتراک گذاشته شود.

  2. رادیو گیک جادی رو هم بشنو!
    رادیو دیو رو هم گوش بده!

  3. مایه تاسفه که ناملیک اپ ios نداره !

  4. خیلی ممنون دکترجوون

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.