آیا عکسی که در این فوروم چینی منتشر شده واقعیت دارد و حسگر اثر انگشت آی‌فون ۸ واقعا به پشت گوشی منتقل شده؟

1

از دیروز که یک فوروم چینی، عکسی از بدنه چند دستگاه آی‌فون ۸ منتشر کرده که داخل بسته‌بندی کارخانه فاکسکان قرار دارند، سکوت خاصی در بین طرفداران اپل حکمفرما شده است.

در این تصاویر همان طور که مشخص است، در زیر لوگوی اپل در پشت، قسمت خاصی به چشم می‌خورد که پیداست هیچ چیزی دیگری به جز حسگر اثر انگشت نمی‌تواند باشد.

اگر این تصویر اصالت داشته باشد و واقعا همین طراحی در نسخه نهایی آی‌فون ۸ اعمال شود، به منزله تأیید ناتوانی اپل و همکارانش در ادغام حسگر اثر در صفحه نمایش و به معنی خاتمه سناریوی گنجاندن حسگر اثر انگشت در دکمه پاور است.

هنوز هم به باور من دشوار است که قبول کنیم، اپل به چنین چیزی رضایت داده است.

فعلا در برخی سایت‌های تخصصی بازتاب اخبار اپل، با عنوان کردن وجود مکانیسم تشخیص چهره و نیز ذکر اینکه حسگر اثر انگشت در پشت گوشی، واقعا در مقام عمل چیز بدی نیست، روی موج ناامیدی ناشی از این خبر، خواسته شده که سرپوش گذاشته شود.

جای شکرش باقی است که محل حسگر به نظر در جای مناسبی در پشت است و مثل S8 سامسونگ محل آن در جای نامناسبی از پشت گوشی انتخاب نشده است.

منبع

   
1 نظر
  1. مهدی می گوید

    بعد استیو جابز هیچ خلاقیتی کوک نشون نداد فقط حفظ نقدینگی و یا افزایش اون مدنظرش بوده به شخصه با همین طرح فعلی خیلی راضی ترم تا اینکه بخواد به راهی بره که خیلی وقت پیش شرکتهای رقیب رفتن و الان براشون عادی و روتین که گوشی با حاشیه کم و حسگر انگشت در پشت تولید کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.