این دستبند چندکاره اجازه می‌دهد تماس‌های تلفنی را تنها با لمس گوش‌تان توسط انگشت‌تان بشنوید

0

یکی از جذابیت‌های نمایشگاه CES مشاهده گجت‌هایی است که برایتان غافل‌گیرانه هستند.

Innomdle Lab یک استارتاپ کره جنوبی است که از آزمایشگاه‌های سامسونگ شروع و رشد کرده است. این استارتاپ دارد برای عرضه اولین محصول خود؛ دستبند Sgnl؛ آماده می‌شود.

Sgnl یک دستبند چندکاره است که می‌تواند ساعت مچی یا دستبند تناسب اندام هم بشود.

اما بزرگ‌ترین ویژگی و قابلیت آن جواب‌دهی به تماس‌های تلفنی موبایل در مواقع اظطراری بدون نیاز به هندزفری یا هدفون و گرفتن موبایل کنار گوش‌ها است.

وقتی این دستبد با یک گوشی موبایل جفت شود؛ کافی است وقتی یک تماس تلفنی دارید؛ کلید روی این دستبد را فشار دهید و بعد انگشت خود را روی گوش‌تان قرار دهید تا صدای مکالمه تلفنی را بشنوید و صحبت کنید.

دستبند Sgnl از یک فناوری اختصاصی سود می‌برد که باعث ایجاد ارتباط میان دستبند و گوش شما از طریق دست‌ و انگشت شما می‌شود. انگار از دستبند به گوش‌تان یک کابل هدفون برقرار شده است.

کمی تعجب‌برانگیز و دور از ذهن است. هرکسی هم تا کنون این دستبند را آزمایش کرده؛ ابتدا شوکه شده و بعد تصور می‌کند دوربین مخفی است یا صدای تماس تلفنی از جای دیگری به گوش او رسیده است.

این دستبند و فناوری آن در هنگامی که دارید ورزش می‌کنید یا در جلسات و میهمانی هستید؛ بسیار کاربردی و مفید است و شما را از هندزفری یا گوشی موبایل بی‌نیاز می‌کند. البته؛ ژستی که می‌گیرید دقیقا انگار دارید با موبایل صحبت می‌کنید و می‌تواند برای دیگران سوال‌برانگیز باشد.

از دیگر قابلیت‌های این دستبد می‌توان به افزودن یک ساعت هوشمند از برندهای مختلفی مانند اپل یا سامسونگ به آن اشاره کرد. همین‌طور با استفاده از اپلیکیشن موبایل Sgnl می‌تواند به یک دستبند سلامتی و تناسب اندام تبدیل شود.

در حقیقت؛ شما فقط یک دستبند می‌خرید اما چندین کارکرد دارد و دیگر نیازی نیست برای ساعت هوشمند؛ تناسب اندام و غیره از چندین دستبند استفاده کنید.

قرار است این محصول جالب از ماه مارس وارد بازار شود. هنوز قیمتی برای دستبند Sgnl اعلام نشده است.

منبع: + و +

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.