فیسبوک ویژگی جدیدی به مسنجر خود اضافه کرد تا زوج‌های قدیمی در روز ولنتاین احساس عشق بیشتری داشته باشند

0

فیسبوک روی وبلاگ خود از اضافه شدن یک ویژگی جدید در روز ولنتاین به فیسبوک مسنجر خبر داد.

در هر منطقه و کشوری زندگی می‌کنید؛ از اولین ساعت‌های روز ۱۴ فوریه به وقت محلی شما که روز ولنتاین است؛ این ویژگی جذاب و جدید برایتان فعال می‌شود. این ویژگی به زوج‌های جوان کمک می‌کند در این روز شادتر باشند و احساس مهر و عشق بیشتری از طریق مسنجر به سوی یکدیگر گسیل کنند.

به گفته فیسبوک، افرادی که در روز ولنتاین، وضعیت ریلیشن‌شیپ خود را به «Facebook official» تغییر دهند؛ با یک پیغام جدید چت با طرف مقابل روبرو می‌شوند و می‌توانند از ظاهر و ویژگی‌های جدیدی روی این مسنجر استفاده کنند تا روز شادتر و بهتری را پشت‌سر بگذارند.

تبلیغ: دوره آموزش الکترونیکی: پداگوژی، ابزارها و تولید محتوای آموزشی

کاربران می‌توانند صفحه مسنجر را قلب‌باران کنند یا از ایموجی‌های جدید و خاص این روز در مسنجر برای ارتباطات خود کمک بگیرند. می‌توانند روی تصاویر یکدیگر از نمادها و ایموجی‌های سفارشی استفاده کنند و محیطی جشن‌گونه و شاد بسازند.

همین‌طور، امکان سفارش‌سازی محیط چت بنا بر سلیقه کاربران وجود دارد. می‌توانید رنگ متن، نام مستعار، شکلک اختصاصی و موارد دیگر را مطابق این روز تغییر دهید. یک تغییر دیگر در مسنجر فیسبوک، اختصاص اولین نفر در فهرست دوستان به ریلیشن‌شیپ شما است تا در طول روز راحت‌تر و سریع‌تر بتوانید با یکدیگر چت کنید.

حرکت هدف‌مند فیسبوک

فیسبوک می‌گوید این ویژگی‌ها و تغییرات فقط برای روز ولنتاین هستند و پس از آن دوباره به حالت اولیه برگردانده می‌شوند. در حقیقت، فیسبوک ویژگی جدید به مسنجر خود اضافه نکرده است و فقط به مناسبت این روز خاص، سعی دارد محیط و رابط کاربری شادتری برای بروز احساسات در اختیار کاربران قرار دهد.

نکته مهم برای استفاده از این ویژگی، تبدیل وضعیت ریلیشن‌شیپ از حالت غیررسمی به حالت رسمی یا «Facebook official» است. معمولا زوج‌های قدیمی و تا حدودی میان‌سال از این وضعیت استفاده می‌کنند ولی جوانان و افراد با سن‌های پایین‌تر تمایلی به تغییر وضعیت ریلیشن‌شیپ به حالت رسمی ندارند.

فیسبوک شرط استفاده از ویژگی جدید روز ولنتاین را تبدیل وضعیت ریلیشن‌شیپ به «Facebook official» قرار داده است تا هم قدیمی‌ترها را احساس بهتری داشته باشند کند و هم جوان‌ترها را به این حرکت ترغیب و تشویق نماید.

منبع: + و +

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.