راهنمای خرید ریش تراش

0

رپورتاژ

حتما از ریش تراش قدیمی خود خسته شده اید که برای خرید بهترین ریش تراش به راهنمای خرید ریش تراش نیاز دارید. از طرفی تکنولوژی های جدیدی که در ریش تراش های امروزی استفاده شده اند هم ارزش دست به جیب شدن دارند.

خانم ها نیز می توانند مخاطب راهنمای خرید ریش تراش باشند. به جز روز تولد آقایان، عید نوروز و روز مرد فرصت های خوبی برای خرید بهترین هدیه هستند. در میان هدیه هایی که می توان به اقایان داد، ریش تراش یکی از بهترین هاست.

ما حاصل چند سال تجربه فروش انواع ریش تراش در فروشگاه اینترنتی فرداشهر را در راهنمای خرید ریش تراش گنجانده ایم تا در انتخاب بهترین ریش تراش به شما کمک کند. قیمت ریش تراش ، انواع آن و امکانات مهم ریش تراش فاکتور هایی هستند که باید در نظر داشته باشید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

راهنمای خرید ریش تراش – انتخاب نوع

این نخستین و شاید مهم ترین گام در خرید ریش تراش باشد. از بین رفتن تعدادی از سلول های زنده پوست در اثر تماس مستقیم با تیغ یکی از مهمترین عوارض اصلاح صورت با تیغ است. این ضعف ذاتی تیغ به از بین رفتن شادابی پوست و عوارضی همچون خارش و بروز جوش های چرکی منجر می گردد. مهندسان برای از بین بردن این مشکلات به فکر حذف تماس مستقیم تیغ با صورت افتادند. به همین دلیل تیغه ها را زیر پوششی به نام فویل قرار دادند.

در نخستین انواع ماشین ریش تراش برقی تیغه ها در حرکات رفت و برگشتی خود تار های عبور کرده از سوراخ های فویل را می بریدند. با همین ایده ساده ریش تراش های فویلی به وجود آمدند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

فیلیپس با الهام از ریش تراش های فویلی به فکر بهبود آن ها افتاد. به این ترتیب با افزایش تعداد تیغه ها و آرایش آنها در مسیر دایره ای توانست ریش تراش های چرخشی را تولید کند. در این گونه ریش تراش ها به دلیل افزایش تعداد سطوح برش و تنوع در زوایای برش کار اصلاح صورت با سرعت بیشتری انجام می شود.

هر یک از این دو نوع ریش تراش مزایا و معایبی دارند که برای آگاهی کامل از آن ها پیشنهاد میکنیم راهنمای انتخاب نوع ریش تراش را با دقت مطالعه کنید.

به صورت خلاصه می توان ریش تراش های فویلی را برای افرادی مناسب دانست که دوست دارند برخی نواحی مانند خط ریش را با وسواس و دقت زیادی اصلاح کنند. از طرفی در اصلاح ریش های بلند ضعیف ترند.

ریش تراش های چرخشی سریع ترند و بلندی ریش هم برایشان فرقی ندارد. اما به دلیل شکل دایره ای مجموعه تیغه ها پیاده کردن خطوط صاف و نوک تیز در اطراف خط ریش یا برخی مدل های ریش ممکن است دشوار تر باشد.

در مورد اینکه کدام نوع ریش تراش برای صورت های حساس بهتر است نمی توان نظر قطعی دارد. در هر یک از دو نوع می توانید مدل های سازگار با پوست های حساس پیدا کنید اما پیشنهاد مهم ما به شما انتخاب مدلی با کیفیت است.

راهنمای خرید ریش تراش – قیمت

قیمت ریش تراش از حدود ۱۰۰ هزار تومان آغاز می شود و شاید به دو میلیون تومان هم برسد. رشد قیمت ارز این اعداد را تغییر خواهد داد پس بهتر است هر چه زود تر تصمیم بگیرید.

باید بدانید که بهترین ریش تراش برای شما لزوما گران ترین ریش تراش نیست. تناسب کارایی های ریش تراش با نیاز های شماست که انتخاب بهترین ریش تراش را ممکن می سازد. برای نمونه اگر پوستی حساس دارید، بهتر است به جای خرید یکی از مدل های ریش تراش فیلیپس سری ۹۰۰۰ سراغ سری ۷۰۰۰ بروید که به صورت تخصصی برای این نوع پوست ها طراحی شده اند. مسلما برخی از مدل های سری ۹۰۰۰ برای تمام انواع پوست مناسبند اما چه لزومی به هزینه کردن بیشتر دارید؟

راهنمای خرید ریش تراش – انتخاب سازنده

فیلیپس ریش تراش را دگرگون کرده است. می توان گفت بهترین ریش تراش ها تولیدات این شرکت هستند. اما در میان انواع ریش تراش پاناسونیک و براون هم می توانید گزینه های بسیار خوبی پیدا کنید. وال و رمینگتون هم در رتبه های بعدی قرار میگیرند.

پاناسونیک و براون بهترین ریش تراش های فویلی را می سازند. بهترین ریش تراش های چرخشی را هم در تولیدات فیلیپس خواهید یافت.

راهنمای انتخاب ریش تراش – مقاومت در برابر آب

مقاومت ماشین ریش تراش در برابر آب امکان اصلاح با هر نوع فوم یا ژل را فراهم می سازد. به این کار اصلاح تر می گویند که به داشتن پوستی شاداب تر خواهد انجامید. این ویژگی بیشتر از همه به افراد دارای پوست های حساس کمک می کند. به علاوه مقاومت ریش تراش در برابر آب نظافت و نگهداری اش را هم ساده تر می کند. شما می توانید این گونه ریش تراش ها را به راحتی زیر شیر آب بشویید.

راهنمای خرید ریش تراش – حساسیت پوست

همان طور که اشاره شد نمی توان با قطعیت گفت که ریش تراش های فویلی برای صورت های حساس بهترند یا ریش تراش های چرخشی. اما بهترین کاری که می توان در این زمینه کرد خرید مدلی متناسب با صورت های حساس در هر نوع ریش تراش است. تقریبا تمام سازندگان مطرح ریش تراش برای این دسته از مشتریان خود فکر های زیادی در سر دارند. سری ۷۰۰۰ ریش تراش فیلیپس نمونه ای از این تلاش هاست.

راهنمای انتخاب ریش تراش – باتری

باتری در قیمت ریش تراش موثر است. برخی ریش تراش ها باتری ندارند و تنها در حالت اتصال به برق کار می کنند. اما اگر دوست دارید خارج از منزل یا در سفر هم از ریش تراش استفاده کنید باید سراغ ریش تراش هایی بروید که به باتری مجهزند. هر چه باتری قوی تر باشد زمان بیشتری دوام خواهد آورد.

زمان شارژ هم بسیار مهم است. اگر قرار باشد چند ساعت منتظر شارژ شدن ریش تراش بمانید دیگر باتری داشتن آن لطفی نخواهد داشت. اصولا باتری ریش تراش های درست و حسابی در حدود یک ساعت یا معادل ۲۰ اصلاح کامل دوام می آورند و همین مقدار طول می کشد تا شارژ شوند.

شارژ سریع یکی از ویژگی های بهترین ریش تراش هاست. با وجود این ویژگی اگر عجله داشته باشید با صرف تنها چند دقیقه به اندازه یک اصلاح کامل شارژ خواهید داشت.

نمایشگر را هم از قلم نیندازید. با حضور یک نمایشگر خوب می توانید از میزان شارژ باتری و اطلاعات مهم دیگر مطلع شوید.

نتیجه گیری

با خود صادق باشید و مشخص کنید تا چه عددی قصد هزینه کردن دارید. سپس با انتخاب نوع مناسب سراغ سازنده ای بروید که به آن اعتماد دارید. بسیاری از ویژگی های ماشین ریش تراش بعدی شما با همین سه فاکتور اساسی معلوم خواهند شد.

در مورد باتری سخت گیر باشید. مقاومت در برابر آب تجربه کار با ریش تراش را بهبود چشمگیری می دهد. انتخاب لوازم جانبی به دقت زیادی نیاز دارد زیرا برخی از آن ها قیمت تمام شده ریش تراش را دو برابر می کنند. بهترین راه آشنایی کامل با این لوازم خواندن نقد و بررسی کالا هاست.

امیدواریم راهنمای خرید ریش تراش به شما در خرید بهترین ریش تراش کمک کرده باشید. اگر مطالب این راهنما را مفید دانسته اید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. منتظر دیدار شما در فروشگاه اینترنتی فرداشهر هستیم.

   

پستهای اخیر

فیلم‌هایی که بسیار خوب و عالی و احساس‌برانگیز هستند، اما به خاطر تاثیرگذاری زیاد روی روح و روانمان،…

وقتی در سایت‌های دانلود هستیم و فهرست فیلم‌ها را نگاه کنیم تا تصمیم بگیریم کدامشان را دانلود کنیم، نگاهی به اسم کارگردان و امتیاز فیلم و هنرپیشه‌ها و داستان کلی‌شان می‌ندازیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم. اما شمار زیادی از فیلم‌هایی که دانلود…

فهرستی از چیزهایی که شاید تصور کنید که تنها شما را عصبی می‌کنند، اما عامل اضطراب خیلی‌ها در کشورهای…

چند روز پیش یک کاربر سایت اجتماعی ردیت، سوالی مطرح کرد که در کمال شگفتی خیلی از آن استبال شد و پاسخ‌های متعددی برای آن گذاشته شد. سوال این بود که چه چیز خاص و ویژه‌ای شما را عصبی می‌کند و صرف‌نظر اینکه بارها آن شرایط را تجربه کرده باشید،…

چگونه در اندروید و آیفون تماس‌های مزاحم را مسدود کنیم؟

براساس یافته‌های شرکت The Harris Poll (از طریق Statista)، کلاه‌برداری‌های تلفنی در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۹.۷ میلیارد دلار ضرر زدند. برخی گزارش‌های دیگر هم نشان می‌دهد تا کنون نزدیک به ۲۲ میلیارد ربات تلفن مزاحم در سال ۲۰۲۱ برای کشور ایالات…

این بتن خودترمیم با برهم‌کنش گاز دی‌اکسیدکربن، در ۲۴ ساعت ترک‌های خود را پر می‌کند

در بتن می‌توان ردپای زیادی از کربن یافت. فناوری‌های زیادی به خدمت گرفته می‌شوند تا کارایی بتن را تقویت کرده و باعث دوام بیشتر آن شوند تا به طور غیرمستقیم فواید زیادی برای محیط زیست داشته باشد. یکی از این فناوری‌ها که در سال‌های اخیر مورد…

و حالا دیگر دوربین‌ساز مشهور و باسابقه -لایکا – هم گوشی موبایل اختصاصی خود را رونمایی کرده

لایکا، این شرکت آلمانی کهنه‌کار به سبب صنایع پیشرفته اپتیک و ساختن دوربین‌ها و لنزهای باکیفیت مشهور عام و خاص است. اما این شرکت سرانجام به صرافت ساخت یک گوشی موبایل هوشمند پرچم‌دار افتاده است. این گوشی موبایل Leitz Phone 1 نام دارد.…

اگر معماری داخلی خانه‌های نشان داده شده در انیمه‌های استودیو جیبلی، در دنیای واقعی ساخته می‌شدند…

دنیایی که استودیو جیبلی (Ghibli) در انیمه‌هاش به کودکان و آدم بزرگ‌ها نشان می‌دهد، جادویی، بی‌همانند و شگفت‌انگیز هستند. حتی روتین‌ترین جاهای نشان داده شده در این انیمه‌ها، زیبایی و نکات ظریفی در خود دارند. حالا تصور کنید که در بخش…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.