شازم لباس‌ها: از لباسی که در یک عکس، تن یک نفر دیده‌اید، خوشتان آمده؟ با اسکرین‌شاپ می‌توانید شبیه‌ترین لباس به آن را پیدا کنید و حتی سفارشش بدهید

0

برخی از ایده‌ها گرچه کاربرد آنی برای ما ندارند، اما فکر بکری دارند که باعث می‌شود آشنایی با آنها برای ما مفید باشد.

مزیت‌های دیگر معرفی این ایده‌های این است که به ما خاطرنشان می‌کنند که همواره جا برای ابتکار و کار نو وجود دارد و یک طورهایی مرکز خلاقیت ذهن ما را تحریک می‌کنند.

اپلیکیشن اسکرین‌شاپ چند ماهی می‌شود عرضه شده و حالا نسخه‌های جدید ارتقا یافته آن عرضه شده و با تبلیغ یک سلبریتی مشهور غربی، خیلی سرو صدا به پا کرده است.

به احتمال زیاد اپلیکیشن شازم Shazam را نصب و امتحان کرده‌اید. این اپلیکیشن می‌تواند نام موسیقی‌ای را که پخش می‌شود به شما بگوید. بعد شما می‌توانید با آگاهی از نام اثر موسیقی؛ بروید و موسیقی را راحت دانلود کنید.

حالا تصور کنید که عکسی می‌بینید که در آن فردی دیده می‌شود که لباس‌های خوبی به تن کرده. شما کنجکاو می‌شوید که آیا می‌توانید همان لباس‌ها را تهیه کنید یا دست‌کم لباس‌های خیلی شبیه به آنها را. شاید هم هدفتان آگاهی از برندهای لباس یک آدم مشهور باشد و اینکه او چقدر برای ظاهر خود خرج می‌کند.

در این موارد است که اپلیکیشن اسکرین‌شاپ می‌تواند به شما کمک کند. کافی است از چیزی که می‌بینید در موبایلتان یک اسکرین‌شات بگیرید یا عکس را مستقیم به اپ بدهید. بعد اپلیکیشن نزدیک‌ترین لباس‌ها را پیدا می‌کند.

اسکرین‌شاپ یک گام هم پیش‌تر می‌رود و در ۴۰۰ فروشگاه آنلاین جستجو می‌کند و ارزان‌ترین و بهترین لباس‌ها با آن مشخصات و ظاهر را به شما معرفی می‌کند.

دانلود از آی‌تونز

دانلود از گوگل پلی


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.