رونالدو در یک سریال مستند واقع‌نمای فیسبوک بازی خواهد کرد

0

کوچ ستاره‌های فوتبال از مستطیل سبز به پرده سینما اتفاق تازه‌ای نیست. اما شاید بازی کردن مشهورترین ستاره دنیای فوتبال در یک سریال، خبر هیجان‌انگیزی باشد.

آن‌طور که رسانه‌هایی مانند ورایتی گزارش دادند؛ فیسبوک و کریستیانو رونالدو، ستاره معروف این روزهای کشور پرتغال برای همکاری در ساخت یک سریال مستند واقع‌نما (reality show) به توافق رسیدند.

ظاهرا این سریال حول محور زندگی خود کریس رونالدو است. قرار است این سریال را شبکه استریم فیسبوک واچ (Facebook Watch) بسازد. این شبکه استریم فیلم و سریال به تازگی توسط شرکت فیسبوک راه‌اندازی شده است و می‌خواهد همانند شبکه‌هایی مانند HBO، برنامه‌ها و سریال‌های تلویزیونی تولید و پخش کند.

فیلم‌ها و سریال‌های مستند واقع‌نما یا ریالیتی شو بیشتر جنبه‌های خنده‌دار و سرگرم‌کننده دارند و ژانری بین واقعیت و خیال هستند. فیلم کریس رونالدو یک مستند واقعی صرف از زندگی این ستاره دنیای فوتبال نیست.

طبق اطلاعاتی که در رسانه‌ها منتشر شده است؛ سریال واقع‌نمای فیسبوک در ۱۳ قسمت تولید می‌شود. دستمزد رونالدو برای حضور در این سریال هم ۱۰ میلیون دلار اعلام شده است.

صدا پیشگی در یک انیمیشن

گفته می‌‌شود شرکت‌های فیلم‌ساز و سرگرم‌کننده Matador Content و Religion of Sports قرار است به فیسبوک در ساخت این سریال کمک کنند.

فیسبوک به تازگی کار ساخت انیمیشن Striker Force 7 را هم آغاز کرده است که باز هم رسانه‌ها از صداپیشگی کریس رونالدو در آن خبر دادند. داستان انیمیشن Striker Force 7 پیرامون  یک تیم فوتبال دختران دبیرستانی در ایالت نیویورک است. این انیمیشن با همکاری پل لی از شرکت Wiip Studio تولید و منتشر خواهد شد.

هنوز همکاری میان رونالدو و فیسبوک قطعی نشده است و به طور دقیق مشخص نیست این همکاری در چه سطحی انجام می‌شود یا رونالدو در این سریال چه نقشی دارد و در چند قسمت بازی خواهد کرد.

این بازیکن ۳۳ ساله پرتغالی بیش از ۱۲۰ میلیون بازدیدکننده در فیسبوک دارد و یکی از محبوب‌ترین ورزشکاران در شبکه‌های اجتماعی است. قطعا حضور او در یک سریال می‌تواند فروش‌ و استقبال آن را تضمین کند.

رونالدو به سال‌های آخر دوران بازی خود در دنیای فوتبال نزدیک می‌شود. شاید به همین دلیل، می‌خواهد بازی در یک دنیای جدید را آغاز کند تا همچنان در اوج محبوبیت باقی بماند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.