مرورگرهای فایرفاکس و کروم با نصب یک افزونه از تایم‌لاین ویندوز ۱۰ پشتیبانی می‌کنند

0

اکنون مرورگرهای فایرفاکس و کروم به لطف یک شرکت ثالث می‌توانند با نصب یک افزونه از ویژگی تایم‌لاین ویندوز ۱۰ پشتیبانی کنند.

تقریبا یک سال پیش، مایکروسافت از ویژگی تایم‌لاین در ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. این ویژگی با به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ در دسترس کاربران این سیستم‌عامل قرار گرفته است ولی تنها مرورگر وب اج از آن پشتیبانی می‌کرد.

کاربران با ویژگی تایم‌لاین می‌توانند میان برنامه‌های کاربردی اجرا شده در دستگاه‌های مختلف حرکت کنند. این ویژگی از سیستم‌عامل‌های اندرویدی و iOS هم پشتیبانی می‌کند. تصور کنید برنامه‌های کاربردی مختلفی را روی گوشی‌های اندرویدی و iOS یا لپ‌تاپ ویندوز ۱۰ اجرا کرده و رها کردید.

اکنون، با ویژگی تایم‌لاین که در بخش Task View نوار وظیفه ویندوز ۱۰ گنجانده شده است؛ می‌توانید به این برنامه‌های کاربردی سوییچ کرده و ادامه کارتان را انجام دهید.

بسیاری از کاربران وب‌گردی‌های خود را با مرورگرهای فایرفاکس و کروم انجام می‌دهند در حالی‌که از ویژگی تایم‌لاین ویندوز ۱۰ پشتیبانی نمی‌کردند.

افزونه‌ای برای کاربران چند دستگاه ویندوز ۱۰

حالا یک شرکت توسعه‌دهنده ثالث با انتشار افزونه Windows Timeline Support برای هر دو مرورگر فایرفاکس و کروم، امکان پشتیبانی و استفاده از این مرورگرهای وب را در تایم‌لاین فراهم کرده است.

این افزونه رایگان است و عملکرد مثبت و قابل انتظاری دارد. اجازه می‌دهد در تایم‌لاین ویندوز ۱۰ به سابقه وب‌گردی‌های خود دسترسی پیدا کنید و همگام‌سازی آن با سیستم‌عامل مایکروسافت بسیار خوب است.

بنابراین؛ با نصب این افزونه می‌توانید به برگه‌های باز شده روی گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ یا دستگاه‌های دیگر خود روی ویندوز ۱۰ دسترسی پیدا کنید. این افزونه برای افرادی مناسب است که چندین دستگاه ویندوز ۱۰ مانند کامپیوتر رومیزی، لپ‌تاپ و غیره دارند.

این افراد می‌توانند در دفتر کار یک صفحه وب را روی لپ‌تاپ باز کرده و مطالعه کنند. بعد در خانه و پشت کامپیوتر رومیزی؛ همان صفحه را سریعا باز کرده و به ادامه مطالعه خود مشغول شوند.

دانلود افزونه Windows Timeline Support برای مرورگر گوگل کروم

دانلود افزونه Windows Timeline Support برای مرورگر فایرفاکس

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.