یوتیوب استفاده از هشتگ را در نسخه وب و اندروید آغاز کرد

0

هنگامی که شما در حال استفاده از یوتیوب در وب یا اندروید هستید؛ ممکن است چیزی ببینید که بیشتر در فیسبوک و توییتر شاهدش بودید: هشتگ

حالا پلتفرم بزرگ ویدیویی جهان اجازه افزودن هشتگ را به افرادی که ویدیو آپلود می‌کنند را خواهد داد. آپلودکنندگان ویدیوها می‌توانند از هشتگ در توضیحات یا عناوین ویدیویی خود استفاده کنند تا کاربران بتوانند راحت‌تر کانال‌ها و ویدیوهای خود را پیدا کنند.

همانند دیگر شبکه‌های اجتماعی یا پلتفرم‌های روی وب، هشتگ‌ها در یوتیوب به صورت لینک بوده و قابل کلیک هستند. صفحه آن هشتگ هم شامل ویدیوها و نتایج با هشتگ مشابه است.

کانال‌ها و وب‌سایت‌ها هم می‌توانند سه هشتگ برتر را در بالای سایت و زیر عنوان به بیننده‌ها نمایش دهند.

فهرست هشتگ‌های ممنوعه

سایت اندروید پلیس به صفحه پشتیبانی گوگل برای این ویژگی جدید یوتیوب دسترسی پیدا کرده و آن را منتشر ساخت. سیاست‌های یوتیوب مانع از استفاده هشتگ‌های گمراه‌کننده توسط سازندگان ویدیوها می‌شود.

همین‌طور، کاربران در یوتیوب نمی‌توانند از هشتگ‌ها برای آزار رساندن به دیگران یا تحقیر یک کاربر و چهره سرشناس استفاده کنند. یوتیوب نمی‌خواهد اجازه انتشار هشتگ‌های توهین‌آمیز یا نژادپرستانه را بدهد.

هشتک‌هایی که حاوی یا مرج خشونت، نفرت، موارد غیراخلاقی و جنسی باشد؛ از سوی یوتیوب اجازه انتشار پیدا نخواهند کرد. علاوه بر هشتگ، ویدیوهای حاوی این هشتگ‌ها نیز اجازه انتشار نخواهند داشت و با فیلتر روبرو می‌شوند.

فعلا عموم کاربران وب و اندروید به هشتگ‌ها در یوتیوب دسترسی ندارند. ممکن است این ویژگی برای یک منطقه خاص مثلا کشور ایالات متحده فعال شده باشد یا به طور آزمایشی در دسترس برخی کاربران قرار بگیرد و بعد به تدریج برای کاربران سراسر جهان فعال شود.

آن‌چه مسلم است هنوز ویژگی هشتگ برای اپلیکیشن iOS یوتیوب آماده نشده است و کاربران دستگاه‌های اپل باید مدت زمان بیشتری در انتظار این ویژگی باشند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.