اولین کوله‌ پشتی شناور جهان که ۸۶ درصد، احساس وزن و فشار کوله را در هنگام دویدن کاهش می‌دهد

0

همبشه بستن یک کوله پشتی برای سفر و کوه‌نوردی یا حتی گردش یک روزه در طبیعت می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.

اگر تجهیزاتی که نیاز دارید را کاهش دهید تا کوله سبک و جمع‌وجوری مهیا شود؛ احتمالا در طول سفر به وسایلی نیاز دارید که همراه‌تان نیستند. اگر هر چیزی که نیاز خواهید داشت را هم در کوله پشتی جا دهید؛ کوله‌ای بسیار بزرگ و سنگین را باید حمل کنید.

گاهی اوقات کوله پشتی‌ آن‌قدر سنگین است که امکان راه رفتن را هم از شما می‌گیرد؛ چه برسد به دویدن یا کوه‌نوردی و گردش در طبیعت بکری که همراه با ماجراجویی است.

اما شرکت Lightning Packs برای این چالش یک راه‌حل داده و کوله پشتی HoverGlide را معرفی می‌کند. HoverGlide اولین کوله پشتی شناور در جهان نامیده شده است.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

این کوله پشتی از آخرین فناوری‌ها و طراحی‌های این صنعت سود می‌برد و به گونه‌ای هوشمند می‌تواند وزن و فشار وارده بر ستون فقرات، گردن، زانوها و پشت بدن را کاهش دهد. شرکت Lightning Packs می‌گوید این کوله پشتی تا ۸۶ درصد وزن و فشار را کاهش می‌دهد.

کوله پشتی HoverGlide از کابل‌های رونده و متحرکی در کنار یک فریم و رینگ سود می‌برد که می‌تواند به طور خودکار جابه‌جا شده تا وزن و فشار کوله پشتی کاهش پیدا کند.

در حقیقت، طراحی منحصربه‌فرد این کوله پشتی باعث شده تا ۱۲ کیلوگرم بار اضافی هیچ‌گونه فشار و تاثیرات منفی برای کاربران نداشته باشد و همان احساس و وزن یک کوله معمولی را حس کند. به همین دلیل، این کوله‌ پشتی برای افرادی که از دردهای مفصلی یا مشکلات عضلانی رنج می‌برند؛ هیچ فشاری نخواهد داشت.

۱۲ کیلوگرم بار اضافی بدون وزن حمل کنید

افراد وقتی در حال راه رفتن هستند، نزدیک به ۸۲ درصد وزن کوله پشتی را متوجه نخواهد شد اما وقتی شروع به دویدن می‌کنند؛ ۸۶ درصد وزن و فشار کوله پشتی کاهش پیدا می‌کند. این مزیت باعث می‌شود افراد بتوانند اسباب و تجهیزات بیشتری در کوله پشتی قرار دهند در حالی‌که وزن اضافه‌ای را متحمل نمی‌شوند.

این کوله پشتی توسط مراکز معتبری از جمله دانشگاه پنسیلوانیا، مراکز نظامی ایالات متحده، سازمان‌های بهداشت و سلامتی، سایت‌ رویترز و غیره مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفته و تحسین همه آن‌ها را به همراه داشته است.

شرکت Lightning Packs می‌گوید این کوله پشتی بیشتر برای افراد نظامی و امنیتی، افراد امدادگر و اورژانس طراحی شده است ولی مانعی برای استفاده‌های مسافرتی و گردشگری ندارد.

کوله پشتی HoverGlide امکان حرکتی به کاربران می‌دهد تا بتوانند فعالیت‌های پر تحرک داشته باشند و سریعا جابه‌جا شوند. ورزشکاران و تیم‌های ورزشی نیز می‌توانند از این کوله پشتی استفاده کنند بدون اینکه عوارض جانبی متوجه آن‌ها شود.

قرار است کوله پشتی شناور HoverGlide از چند هفته دیگر در یک کمپین سایت Kickstarter پیش‌فروش شود.

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.