این ماوس ارگونومیک لاجیتک می‌تواند تا ۵۰ درصد فشار روی دست را کاهش دهد

0

آخرین ماوس لاجیتک به نظر بهترین محصول این شرکت و ایده‌ای بسیار متفاوت با ماوس‌های سنتی دارد.

ماوس MX Vertical با برخورداری از یک زاویه ۵۷ درجه در طراحی بهتر در دست می‌نشیند و برای مصارف رومیزی راحت‌تر است. همیشه ماوس‌های خانواده MX لاجیتک طراحی‌هایی منحصربه‌فرد داشتند ولی آخرین عضو این خانواده فرم ارگونومیک بیشتری دارد.

طراحی درجه‌دار ماوس MX Vertical باعث کاهش فشار و حرکت دست کاربران می‌شود. لاجیتک می‌گوید شکل کج این ماوس می‌تواند فعالیت عضلانی مچ دست را ۱۰ درصد نسبت به ماوس معمولی کاهش دهد و این برای افرادی که مداوم و روزانه چندین ساعت با ماوس سروکار دارند؛ بسیار اهمیت دارد.

سنسور این ماوس از حساسیت حداکثری ۴ هزار DPI برخوردار است تا نیاز به حرکت ماوس را خنثی و کاهش دهد. یک کلید اختصاصی در بالای این ماوس تعبیه شده تا کاربران سریعا بتوانند میان بالاترین و پایین‌ترین حساسیت ماوس در نرم‌افزارها و کاربردهای مختلف سوییچ کنند. به علاوه، با فشار و کشیدن آن می‌توان حساسیت‌ دقیقی برای ماوس تعریف کرد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

لاجیتک می‌گوید افرادی که از دردهای مچ و دست رنج می‌برند؛ پس از دو هفته کار با ماوس MX Vertical آن هم روزی ۵ الی ۶ ساعت؛ متوجه خواهند شد که دردهایشان نزدیک به ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است. آن‌ها به این ماوس معتاد خواهند شد و دیگر نمی‌توانند با ماوس‌های معمولی کار کنند

عملکردی عالی با طراحی خاص

در حالی‌که ممکن است هر کاربری از یک ماوس با چنین طراحی استقبال نکند ولی کیفیت آن با بهترین ماوس‌های سری MX لاجیتک و همین‌طور ماوس‌هایی که در بازار سراغ داریم؛ برابری می‌کند.

برای اولین بار نیست که شرکت لاجیتک خط تولید ماوس‌های رده بالای خود را با طراحی‌های خاص ترکیب می‌کند و محصولی متفاوت وارد بازار می‌شود. برای نمونه می‌توان به ماوس‌های MX Master 2S و MX Anywhere 2S اشار کرد که طراحی متفاوتی دارند و البته ماوس MX Ergo که دیگر شاهکار لاجینک در طراحی ماوس بود.

همانند دیگر اعضای خانواده MX، ماوس MX Vertical از نرم‌افزار Flow لاجیتک پشتیبانی می‌کند که امکان استفاده از ماوس را با چندین دستگاه آسان می‌کند.

لاجیتک وعده داده باتری این ماوس با یک بار شارژ عمری ۴ ماهه داشته باشد و برخلاف دیگر ماوس‌های خانواده MX از شارژ سریع با USB-C سود ببرد. این ماوس در ماه سپتامبر و با قیمت ۹۹.۹۹ دلار روی سایت لاجیتک عرضه می‌شود.

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.