گزارش‌ها می‌گویند تبلت پرچم‌دار بعدی اپل در اکتبر ۲۰۱۸ رونمایی می‌شود

0

همه منتظر رونمایی از آیپد پرو ۲۰۱۸ هستند چون احتمالا جذاب‌ترین و پرطرفدارترین محصول اپل در سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

آخرین تبلت‌های اپل در اوایل سال ۲۰۱۷ معرفی شدند و از آن هنگام تا کنون، بسیاری از چیزها مانند قدرت پردازنده، صفحه‌نمایش، زبان طراحی و کارایی تبلت‌ها تغییر کرده است. به همین دلیل، تبلت‌های جدید اپل بسیار متفاوت از سری قبلی خواهند بود.

بسیاری از کاربران و رسانه‌ها تصور می‌کردند اپل تبلت‌های پرچم‌دار جدید خود را در مراسم سالیانه ۱۲ سپتامبر معرفی کند ولی همان‌طور که همه می‌دانیم؛ این مراسم به معرفی اپل واچ سری ۴ و آیفون‌های ۱۰ اس، ۱۰ اس مکس و ۱۰ اس آر اختصاصی یافت.

پس، آیا اپل از معرفی آیپد پرو ۲۰۱۸ در این سال منصرف شده است؟ گزارش‌های سایت‌های مختلف نشان می‌دهند این‌طور نیست و اپل می‌خواهد در اکتبر ۲۰۱۸ این تبلت را معرفی کند.

تبلت‌های آیپد اپل نزدیک به ۸.۴ درصد از درآمدهای اپل را تشکیل می‌دهند که مقدار کمی نیست. به همین دلیل، بسیار بعید است اپل از معرفی تبلت‌های جدید در امسال منصرف شود.

چرا آیپد پرو ۲۰۱۸ جذاب خواهد بود؟

نشریه اکسپرس گزارش داده یک کد داخلی در سیستم‌عامل iOS 12.1 به نام «iPad2018Fall» کشف شده که به رونمایی از آیپد پرو در پاییز ۲۰۱۸ اشاره دارد.

اپل همیشه یک رویداد در اواخر سال برای نمایش مدل‌های به‌روز شده و ارتقای یافته خط تولید دستگاه‌هایی مانند مک‌بوک و آی‌مک برگزار می‌کند و به احتمال زیاد در این مراسم از جدیدترین تبلت‌های این شرکت رونمایی می‌شود.

اما چرا می‌گوییم آیپد پرو ۲۰۱۸ جذاب‌ترین محصول اپل در سال ۲۰۱۸ است؟ چون شایعات و اطلاعات هیجان‌انگیزی درباره این تبلت پرچم‌دار به گوش می‌رسد.

شایعات می‌گوید از طراحی مشابه آیفون ۱۰ و بدون حاشیه سود می‌برد که نسبت صفحه‌نمایش به بدنه بسیار بهتر از مدل‌های قبلی است. کلید هوم نیز حذف خواهد شد و سیستم تشخیص چهره Face ID به جای آن می‌نشیند.

همین‌طور، گفته می‌شود ارتقای بزرگی در پردازنده این تبلت صورت گرفته و از تراشه مجتمع A12X Bionic به جای تراشه A11X Bionic استفاده می‌شود. تراشه A12 روی آیفون‌های جدید اپل استفاده شده است و سریع‌ترین پردازنده موبایل دنیا برآورد می‌شود.

همه دوست داریم آیپد پرو جدید باریک‌تر و سبک‌تر شده باشد و ویژگی‌های شاخص بیشتری نسبت به آیپدهای فعلی داشته باشد. به هر حال، همه منتظر رونمایی از آیپد پرو ۲۰۱۸ هستند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.