سامسونگ عصر جدیدی از اسمارت‌فون‌های تاشو را با همکاری شرکت‌های شیائومی و اوپو آغاز می‌کند

0

مدت‌ها است فقط درباره گوشی تاشوی گلکسی X سامسونگ شایعاتی می‌شنویم.

همین‌قدر می‌دانیم که این شرکت کره‌ای چندین سال است در حال کار روی طراحی و قابلیت‌های این گوشی است و می‌خواهد عصر جدیدی از اسمارت‌فون‌ها را با گلکسی X آغاز کند.

جدیدترین شنیده‌ها از آماده شدن سامسونگ برای رونمایی از این گوشی تاشوی انقلابی و پیشرفته در سال آینده است.

گفته می‌شود این گوشی آماده عرضه به بازار است و حتی چند ماه پیش در یک جلسه محرمانه رونمایی شد ولی هنوز آن کارایی و کیفیت مدنظر سامسونگ را ندارد. به همین دلیل، این شرکت تلاش می‌کند گلکسی X را با تاخیر روانه بازار کند.

خبرهای رسیده از دیگر شرکت‌های سازنده اسمارت‌فون، نشان می‌دهد رقبا هم برای عرضه یک اسمارت‌فون تاشو خیز برداشتند و شرکت‌هایی مانند شیائومی و اوپو تحرکاتی در بازار دارند.

در حالی که به نظر می‌رسد سامسونگ در حال عقب افتادن از آن‌ها است؛ سایت ETNews کره جنوبی گزارش داده سامسونگ می‌خواهد فناوری صفحه‌نمایش‌های تاشوی خود را در اختیار این شرکت‌ها قرار دهد.

این خبر نشان می‌دهد سامسونگ بیش از اینکه به فکر عرضه یک گوشی تاشوی جدید باشد؛ می‌خواهد خود را عرضه‌کننده برتر بازار نمایشگرهای انعطاف‌پذیر و تاشو معرفی کند.

هم خودت بفروش؛ هم سود رقبا را به جیب بزن

این سایت کره‌ای گزارش داده است دو شرکت شیائومی و اوپو در حال مذاکره با سامسونگ برای خرید و تامین صفحه‌نمایش‌های قابل انعطاف هستند.

اگر این معامله به نتیجه برسد؛ سامسونگ شروع به تولید نمایشگرهای تاشو برای این شرکت‌ها خواهد کرد. به علاوه، از این شانس برخوردار است که اسمارت‌فون گلکسی X را در یک بازار رقابتی و قوی‌تر رونمایی کند.

هر دو شرکت شیائومی و اوپو به عرضه سریع محصولات‌شان در بازار شهره هستند. پیش‌بینی می‌شود گوشی‌های تاشوی این شرکت‌ها زودتر از گلکسی X وارد بازار شود و حتی سامسونگ بتواند بازخوردهایی پیش از رونمایی داشته باشد.

در این صورت، سامسونگ می‌تواند هم از فروش گوشی‌های تاشوی رقبا سود ببرد و هم گوشی تاشوی انقلابی خود را در بازار به فروش برساند.

سایت شناخته شده SAMMobile هم در گزارشی، به این موضوع اشاره می‌کند که نسل بعدی اسمارت‌فون‌ها قابلیت تاشوی به داخل و بیرون را دارند. سامسونگ برای مدت زمان طولانی است دارد روی این ایده کار می‌کند و صفحه‌نمایش‌هایی برای پیاده‌سازی این قابلیت توسعه داده است.

گزارش سایت SAMMobile و سایت‌های دیگر نشان می‌دهد در آینده سامسونگ تنها بازیگر و رهبر بازار گوشی‌های تاشو خواهد بود و از این بازار سودی سرشار نصیب‌اش می‌شود چون تا کنون هنوز هیچ شرکتی نتوانسته‌ است گوشی تاشو با صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر این شرکت را بسازد.

چند سال پیش، سامسونگ عصر جدیدی در بازار اسمارت‌فون با ارایه فبلت‌ها آغاز کرد و حالا باز هم عصر جدیدی با اسمارت‌فون‌های تاشو رقم می‌زند.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.