معرفی اپلیکیشن: انتخاب بهترین استراتژی شارژ سریع‌تر آیفون با یک محاسبه ساده

0

این روزها در هر خانه‌ای چندین شارژر، پاوربانک و کابل شارژ پیدا می‌شود. سرعت شارژ هریک از این دستگاه‌ها هم با دیگری متفاوت است و بسته به مدل گوشی یا سیستم‌عامل آن زمان شارژ متفاوتی ایجاد می‌کند.

همین موضوع ایده طراحی و ساختن اپلیکیشن Mister Battery شده است. برنامه iOS ساده‌ای که می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع و راحت مدت زمان شارژ یک دستگاه را محاسبه کنید و جزئیات بیشتری درباره شارژ دستگاه به دست بیاورید.

وقتی این اپ را روی آیفون یا آیپد نصب می‌کنید و بعد دستگاه را با یک کابل شارژر به برق می‌زنید؛ سریعا حداکثر وات دریافتی از این کابل شارژر را محاسبه کرده و هر میلی‌آمپر شارژ در هر دقیقه را به شما می‌گوید.

بنابراین، می‌توانید مشاهده کنید شارژ آیفون چقدر طول می‌کشد و کدام استراتژی شاٰرژ برای وضعیت کنونی شما مناسب‌تر است. مشاهده نوع کابل، برند شارژر و فناوری شارژ مورد استفاده هم میسر است.

محاسبه مدت زمان شارژ در حد اعشار

افزون بر این، می‌تواند رکورد شارژ شدن گوشی در بازه‌های مختلف و همین‌طور سرعت هر بار شارژ را به شما نشان دهد. در نسخه جدید این اپ می‌توانید براساس آخرین رکوردهای شارژ و مدت زمان ثبت شده، یک نوع شارژ را انتخاب کنید.

یک ویژگی دیگر اپلیکیشن Mister Battery، بررسی پشتیبانی دستگاه از قابلیت Power Delivery است. گوشی‌هایی که از PD پشتیبانی می‌کنند و با کابل‌های USB-C سازگاری دارند؛ توان شارژ سریع در زمان کمتری را دارا خواهند بود.

دقت محاسبه و نمایش میزان شارژ دستگاه در این برنامه بسیار بالا و در حد یک رقم اعشار است. برای افرادی که دوست دارند زمان شارژ آیفون با کابل‌ها و شارژرهای مختلف را بدانند یا اینکه بهترین پاوربانک برای شارژ مدل گوشی آیفون خود را انتخاب کنند؛ این میزان دقت در محاسبه و نمایش مدت زمان شارژ اهمیت بالایی دارد.

ظاهرا این اپ فقط در حالت تاریک کار می‌کند و برای برخی کاربران اعداد و نوشته‌ها کاملا خوانا نیستند. این تنها عیب اپلیکیشن Mister Battery گزارش شده است.

اپلیکیشن به تازگی رایگان شده Mister Battery را از اپ‌استور اپل دریافت کنید.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.