خبری خوش برای طرفداران آیفون: جدیدترین رندرهای آیفون ۱۲ خبر از تغییر طراحی این گوشی‌ها می‌دهند

0

همه کاربران و طرفداران اپل می‌دانند که طراحی آیفون‌ها هر چند سال یک بار تغییر می‌کند. با معرفی آیفون ۶ در سال ۲۰۱۴، طراحی این گوشی‌ها تا سال ۲۰۱۷ و معرفی آیفون X تغییری نکرد.

پس از معرفی آیفون X که یک انقلاب در طراحی نه تنها آیفون بلکه گوشی‌های هوشمند در جهان بود؛ آیفون‌های بعدی سری X و همین‌طور آیفون‌های ۱۱ با همان سبک طراحی عرضه شدند و غالب کاربران تصور می‌کنند آیفون ۱۲ که در سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شود باز هم از زبان طراحی آیفون X پیروی می‌کند.

اما خبر و گزارش جدید مینگ چی کو، تحلیل‌گر ارشد مسایل اپل خبر خوشی برای این دسته از کاربران اپل دارد. مینگ چی کو مدعی است آیفون ۱۲ که در سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی می‌شود؛ طراحی جدیدی دارد و زیباتر از آیفون‌های ۱۱ است.

مینگ می‌گوید انتظار دارند آیفون‌های جدید ۲H20 از طراحی جدید و چشمگیری برخوردار باشند. قاب این گوشی‌ها فلزی است و بدنه پشتی و جلو از شیشه ۲/۲.۵D استفاده می‌کنند. طراحی قاب فلزی آیفون ۱۲ بیشتر شبیه به آیفون ۴ چهار خواهد بود و قاب آیفون‌های فعلی متفاوت است.

این تحلیل‌گر اپل که غالبا اخبار درست و معتبری منتشر می‌کند؛ از بازگشت اپل به طراحی آیفون‌های ۴ و ۵ اس خوشحال و هیجان‌زده است. او می‌گوید این تغییر زبان طراحی آیفون می‌تواند با استقبال کاربران روبرو شود چون بسیار زیباتر از گوشی های فعلی است.

در واقع، لبه‌های آیفون ۱۲ نسبت به مدل‌های آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو کمی تخت‌تر و نرم‌تر می‌شود. قالبی مربعی به خود می‌گیرد و با لبه‌های گرد فاصله می‌گیرد.

در ادامه این اخبار و شایعات پیرامون آیفون ۱۲، Ben Geskin هم چندین رندر از آیفون ۱۲ روی توییتر منتشر کرد. رندرهایی که یک گوشی بسیار ظریف، نرم و تمیز را نشان می‌دهند و خارق‌العاده دوست‌داشتنی هستند.

اگر این رندرها درست باشند؛ ما با یک آیفون ۴ ولی مشخصات آیفون ۱۱ روبرو هستیم. باز هم ممکن است اپل دو آیفون با اندازه صفحه‌نمایش ۵.۴ و ۶.۷ اینچ عرضه کرد.

شایعه بزرگ دیگری که درباره آیفون ۲۰۲۰ می‌شنویم؛ مربوط به ناچ بالای صفحه‌نمایش آیفون است. شنیده می‌شود در سال ۲۰۲۰ دیگر این بریدگی نمایشگر به طور کامل حذف خواهد شد و اپل سنسورهای زیاد خود را در نوار باریک بالای پنل نمایشگر جای می‌دهد. این نوار بسیار باریک است و ابدا بر طراحی زیبای گوشی اثرگذار نیست.

اما بزرگ‌ترین خبر برای کاربران آیفون، عرضه آیفون ۱۲ با مودم ۵G است. البته، برخی اخبار می‌گویند مدل‌های رده پایین آیفون از ۵G پشتیبانی نمی‌کنند ولی قطعا یک مدل آیفون فیوجی خواهیم داشت.

هنوز درباره ویژگی‌های دیگر آیفون ۱۲ از جمله دوربین‌ها صحبتی نشده است. زمان زیادی تا رونمایی از این آیفون‌ها باقی مانده است و در آینده خبرهای بیشتری منتشر خواهد شد.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.