رندرهای جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ یک طراحی کاملا متفاوت و ساده ولی زیبا را نشان می‌دهند

0

رندرهای جدیدی از نسل بعدی کنسول پلی‌استیشن ۵ سونی در فروم ResetEra ظاهر شده است. رندرهای جدید نوید یک طراحی متفاوت و بعضا رادیکالی را برای PS5 می‌دهند.

این رندرها نشان می‌دهند کنسول بعدی سونی به شکل V و بسیار زیبا است. تفاوت‌های اساسی به کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۴ پرو دارد.

به طرز محسوسی باریک‌تر است و شیارهای تهویه هوای بزرگی در طرفین آن طراحی شده است تا بتواند گرمای حاصل از پردازنده‌های چند هسته‌ای AMD را به بیرون از جعبه منتقل کند.

طراحی این کنسول افقی است ولی اگر عمودی بگیریم تا حدودی شبیه به کنسول Xbox Series X مایکروسافت می‌شود که چند روز پیش رونمایی شد و از قرار اواخر سال ۲۰۲۰ روانه بازار می‌شود.

چراغ‌های LED به صورت نوارهای رنگی در پنل جلویی کنسول مشاهده می‌شوند تا به طرز شگفت‌انگیزی زیبا و ساده به نظر برسد.

در انجمن‌های بازی، کاربران از این طراحی کنسول پلی‌استیشن ۵ استقبال کردند و آن را بهتر از طراحی‌های قبلی فاش شده می‌دانند. آن‌ها می‌گویند این طراحی کاملا ساده و کاربردی است و از زرق و برق دستگاه کاسته است.

شایعات دیگر: کنترلر لمسی و قیمت کمتر

هنوز مشخص نیست واقعا کنسول بعدی سونی با این طراحی عرضه می‌شود یا خیر. تا کنون چندین رندر و طراحی برای این کنسول بازی روی اینترنت پخش شده است.

سونی در حالی‌ به طور رسمی اعلام کرد PS5 را برای تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه می‌کند که کاربران انتظار دارند هم در طراحی و هم در عملکرد یک کنسول انقلابی و تحسین برانگیز باشد.

کنترلر لمسی و تجربه کاربری متفاوت از دیگر شایعاتی است که در چند وقت اخیر پیرامون کنسول PS5 دست به دست گشته است. حتی گفته می‌شود سونی برای جلب رضایت بیشتر کاربران، قیمت این کنسول را هم کاهش داده است و با قیمتی زیر ۵۰۰ دلار به فروش می‌رساند.

حدودا یک سال دیگر تا رونمایی از این کنسول باقی مانده است و قطعا هنوز شاهد رندرهای جدید و ویژگی‌های دیگری از PS5 خواهیم بود.

تا اینجا می‌دانیم در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۰ صنعت گیم دینا شاهد عرضه دو کنسول بزرگ PS5 سونی و Xbox Series X مایکروسافت خواهد بود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.