تبدیل نقاشی‌های مشهور به اتاق‌هایی شیک در زندگی واقعی

0

اگر به دنبال طرح‌هایی الهام‌بخش برای طراحی داخلی خانه خود هستید؛ می‌توانید به نقاشی‌های هنرمندان مشهور دنیا نگاهی بیندازید.

برخی از به یادماندنی‌ترین تابلوهای نقاشی هنرمندانی مانند «وینسنت ون گوگ»، «گرانت وود» و «روی لیکنستاین» شامل اتاق‌هایی معمولی و دنج هستند که طراحی بسیار رنگارنگ و شیکی دارند.

شرکت طراحی داخلی دیجیتالی HomeAdvisor دست به ابتکار جدیدی زده و چند نقاشی اتاق هنرمندان مشهور را به طرح‌هایی واقعی در زندگی کنونی تبدیل کرده است.

طرح‌هایی که نشان می‌دهند نقاشی‌های معروف دنیا می‌توانند به آسانی در خانه شما پیاده‌سازی و تقلید شوند. HomeAdvisor شش تصویر و نقاشی اتاق معروف را به صورت نمادین تبدیل به اتاق‌های واقعی کرده است.

تبدیل نقاشی به واقعیت

شرکت HomeAdvisor برای تبدیل این نقاشی‌ها به طرح‌های واقعی از مدل‌‌سازی‌های رایانه‌ای بهره برده و سعی کرده رنگ‌ها را تلورانس بیشتری بدهد و در پیاده‌سازی جزئیات آزادی‌های بیشتری در نظر بگیرد. به این شکل، طراح‌های ساخته شده واقعی‌تر و قانع‌کننده‌تر هستند.

نقاشی The Bedroom «ون گوگ» از اتاق خودش در آرل فرانسه الهام‌گیری شده است. طراحان داخلی HomeAdvisor نیز با استفاده از این الهام‌گیری سعی کردند رنگ‌ها کمی داغ‌تر و پررنگ‌تر باشند ولی فضای اتاق همان دنجی و آرامی درون نقاشی را حفظ کند.

اتاق داخلی Restful Paintings «روی لیکنستاین» با نقاشی‌هایی آرامش‌بخش و ترکیب رنگ‌های مناسب به یک اتاق نشیمن مد زیبا و دل‌پذیر تبدیل شده است.

هریک از اتاق‌های طراحی شده در دنیای واقعی از یک سبک و المان‌های مرتبط و مفهوم‌دار بهره می‌برند. از آشپزخانه روستایی در نقاشی «کنستانتین کورووین» تا اتاق نشیمن مجلل «ادوارد هان» که مناسب خانواده‌های سلطنتی است؛ همه با مدل‌های دیجیتالی از نقاشی به طراحی واقعی رسیدند.

این روشی برای تبدیل آثار هنری و نماهای زیبا و شناخته شده جهان به طراحی‌های داخلی است. همیشه نیاز نیست دنبال طراحی‌های داخلی عجیب و غریب مدرن باشید؛ بلکه گاهی اوقات باید نگاهی به نقاشی‌ها و طرح‌های ساده قدیمی بیندازید تا بهترین ایده‌ها را بگیرید.

به نگاه کردن به طرح‌های زیر، ایده‌ها و الهام‌های جدیدی به ذهن‌تان خواهد رسید:

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.