جدیدترین آینه تناسب اندام در خانه به هوش مصنوعی و مربیان آنلاین مجهز است

0

شرکت Fuseproject بیش از ۲۰ سال است که کالاهای خانگی نوآورانه و خلاقانه طراحی و عرضه می‌کند. از گهواره روباتیک بگیرید تا قفل دربی که کلید نمی‌خورد یا تلویزیونی که شبیه به یک تابلو نقاشی بود.

حالا، جدیدترین طراحی و خلاقیت این تیم که با همکاری یک طراح سانفرانسیسکویی رونمایی شده است؛ دستگاهی به نام «Forme» برای تندرستی و تناسب اندام در خانه است. قیمت این دستگاه ماهیانه ۱۴۹ دلار است.

دستگاه Forme یک آینه تناسب اندام نسل جدید مبتنی بر هوش مصنوعی است. آینه ۶ فوتی لمسی و تعاملی شبیه به محصولات Tonal و Mirror اما دارای یک صفحه‌نمایش بزرگ ۴۳ اینچ است؛ رزولوشن ۴K دارد و با دستورات صوتی کنترل می‌شود.

ویژگی‌های این آینه تناسب اندام فقط همین‌ها نیست؛ از بازوهایی برای اجرایی برخی تمرین‌های ورک‌اوت مقاومتی برخوردار است و می‌تواند به طور آنلاین شما را آموزش دهد.

دلایل زیادی برای طراحی و عرضه چنین دستگاهی وجود دارد که شاید مهم‌ترین آن‌ها در چنین روزهای همه‌گیری ویروس کرونا، تمرین و ورزش در خانه برای کمک به افزایش قدرت بدنی و سلامت جسمانی باشد.

مدیران Fuseproject می‌گویند بیش از ۳ سال روی این دستگاه کار کردند. افراد زیادی در جامعه این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه باید در خانه تمرین کنیم. به‌ویژه، افراد بالای ۴۰ سال و مسن این سوال را مطرح می‌کنند.

برای این افراد رفتن به باشگاه یا داشتن یک مربی تمرین در باشگاه کمی سخت و چالش‌برانگیز است. این افراد بیشتر دوست دارند در خانه و کنار خانواده باشند.

هوش مصنوعی تمرین‌های شما را زیر نظر دارد

دستگاه Forme چندمنظوره است و انواع تمرین‌های یوگا، مدیتیشن و مقاومتی را می‌توان با آن انجام داد. ترکیب هوش مصنوعی و آموزش‌های آنلاین زیرنظر مربی‌های برجسته و متخصص، باعث می‌شود نیازهای طیف گسترده‌ای از مردم را پوشش دهد. این دستگاه اجازه انجام انواع تمرین‌های کششی را نیز می‌دهد.

این آینه بزرگ‌تر از مدل‌های موجود در بازار ساخته شده است. حداقل ۲۰ اینچ بزرگ‌تر از بقیه مدل‌ها است و این مزیت بزرگی است؛ چون اجازه می‌دهد به طور کامل ببینید یک مربی دارد چگونه حرکات و تمرین‌ها را اجرا می‌کند.

چون Forme هم صفحه‌نمایش و هم آینه است؛ به شما اجازه می‌دهد همزمان مربی و خودتان را در آینه ببینید.

شما می‌توانید تمرین‌ها و برنامه‌های از پیش تنظیم شده را پخش و استفاده کنید یا اینکه به‌روز جدیدترین حرکات را همزمان با مربی خود انجام دهید. شما باید هر هفته ۳ الی ۴ روز و هر روز به مدت ۴۵ دقیقه روبروی این آینه بایستید و تمرین کنید.

هر هفته برنامه‌های ورک‌اوت تغییر می‌کنند تا تکراری نباشند و خسته نشوید. هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند به یاد بیاورید کدام وزنه‌ها را استفاده کردید یا کدام حرکات و تمرین‌ها را هفته پیش در برنامه خود گنجانده بودید.

تمرین به تمرین و روز به روز برنامه‌های شما پیشرفت می‌کنند و هوش مصنوعی همه‌چیز را زیرنظر دارد. مربیان ورک‌اوت به طور زنده در دسترس هستند. با دستورات صوتی می‌توانید با دستگاه رابطه برقرار کنید و نیازی نیست دائما کلیدهایی را فشار دهید.

قرار است این دستگاه به همراه برنامه‌های تمرینی و مربیان آنلاین از ماه می آغاز به کار کند.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.