ورودی میکروب و ویروس‌زُدای امارات : این گیت ضدعفونی‌کننده ۹۹.۹ درصد ویروس‌ها و میکروب‌ها را از بین می‌برد

0

هر چقدر ویروس کرونا در جهان همه‌گیرتر می‌شود؛ شاهد فناوری‌ها و راهکارهای تازه‌ای برای مبارزه با آن هستیم.

در امارت متحده عربی از یک گیت عبور ۳۶۰ درجه برای ضدعفونی افراد استفاده می‌شود که تا ۹۹.۹ درصد در از بین بردن انواع ویروس‌ها و میکروب‌ها موفق است.

گیت ضدعفونی Guard Sanitizing Gate در خود کشور امارات ساخته شده و با محیط زیست سازگاری دارد؛ برای پوست انسان و کودکان بی‌خطر است و یک راه‌کار موثر برای مکان‌هایی است که تعداد زیادی از مردم در حال عبور و تردد هستند.

این گیت دارای چندین ویژگی جالب و منحصربه‌فرد است. می‌تواند دمای بدن را اندازه‌گیری کند؛ تشخیص می‌دهد افراد ماسک به صورت دارند یا خیر؛ یک ضدعفونی ۳۶۰ درجه و همه‌جهته سریع را انجام داده و دارای یک صفحه LCD است.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

اگر دمای بدن فردی بالاتر از حد مجاز تعریف شده باشد؛ زنگ هشدار به صدا درآمده و مامورین را اطلاع می‌دهد.

راهکاری برای بازگشت سریع‌تر به زندگی عادی

شرکت سازنده این گیت ضدعفونی معتقد است راهکاری ارائه دادند تا مردم زودتر به زندگی عادی خود برگردند و بتوانند راحت وارد ادارات، بانک‌ها، مراکز خرید، مدارس، ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی و مشاغل مختلف شوند.

فرودگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، مکان‌های تجاری، کسب‌وکارها و مراکز بهداشتی و بیمارستانی از دیگر اهداف گیت Guard Sanitizing Gate هستند.

شرکت Guard می‌گوید این فناوری برای اولین بار در خاورمیانه عرضه شده و از نظر قیمت تمام شده هم بسیار کم هزینه است. این شرکت می‌خواهد برای بخش‌های دولتی و نیمه دولتی به صورت رایگان گیت ضدعفونی عبور افراد را بسازد و در اختیارشان قرار دهد. البته، این مراکز باید یک هزینه ماهیانه برای ارائه خدمات بپردازند ولی خود گیت رایگان برایشان تمام می‌شود.

برای نصب این گیت، نیازی به ساختمان یا مکان خاصی نیست. سریعا مستقر و برای استفاده مهیا می‌شود. ظرفیت تولید این گیت‌ها روزانه ۳۰ عدد است. شرکت Guard می‌گوید برای پذیرش سفارش‌های بزرگ کاملا مهیا هستند و خط تولید آن‌ها در صورت نیاز می‌تواند توسعه پیدا کند.

به این نکته هم اشاره شده است که هیچ اطلاعاتی توسط این گیت ذخیره نمی‌شود و مردم نباید برای استفاده از آن هراسی داشته باشند.

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.