سایت MyHeritage مجهز به فناوری ارتقای کیفیت و وضوح عکس‌های قدیمی خانوادگی شد

0

سایت MyHeritage  را می‌شناسید؟ در ایران این سایت شناخته شده نیست. کاری که این سایت می‌کند کمک به مردم برای سامان دادن به شجره‌نامه‌های خود است.

سال ۲۰۱۸ به دنبال یک مشکل امنیتی اطلاعات ۹۲ میلیون کاربر این سایت، افشا شد و سال ۲۰۱۹ همین اطلاعات در وب تاریک dark web به فروش می‌رسید. اطلاعاتی که علاوه بر شجره‌نامه، شامل اطلاعات کارت‌های اعتباری و حتی پروفایل DNA کاربران بود.

به همین خاطر است که این سایت و سرویس تا حالا هم نتوانسته از این بدنامی کمر راست کند و در عوض به دنبال شیوه‌هایی برای ترمیم اعتبار و جلب توجه مجدد کاربران بوده است.

ما کلا توصیه می‌کنیم که اطلاعات خیلی شخصی و عکس و پسوردها را نه‌تنها در اختیار این سایت بلکه هیچ سایت دیگری نگذارید. به خصوص هم که ضروری نباشد و بیشتر جنبه سرگرمی و کنجکاوی صرف داشته باشد.

اما این سایت به تازگی یک ابزار افزایش شفافیت و وضوح عکس‌ها عرضه کرده که می‌تواند عکس‌های محو و کم‌کیفیت قیدمی خانوادگی را واضح کند و آنها را رنگی کند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

کلا در سال‌های اخیر اشخاص و شرکت‌های دیگری در پی این بودند که با هوش مصنوعی، این کار را بکنند و تا به حال ابزارهای رایگان و غیررایگانی عرضه شده.

تصور می‌کنم که در سال‌های پیش رو ابزارهای متعدد آنلاین و رایگان در دسترس همه کاربران قرار گیرد و مشخص است که در آینده ابزارهای روتوش ویدئویی و حذف پارازیت ویدئوها هم به صورت آنلاین و همگانی و ارزان یا رایگان عرضه خواهد شد.

فعلا اما تا آنجا فاصله داریم، اما می‌توانیم به مرور عکس‌های زیر حدس بزنیم که چه چیز انتظار ما را می‌کشد.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.