با کمک سرویس جدید MyHeritage، عکس‌های قدیمی اعضای درگذشته خانواده خود را زنده و تبدیل به ویدئو کنید!

0

هوش مصنوعی و پردازش خودکار عکس‌ها روز به روز در حال پیشرفت است و استفاده‌های متنوعی از آن می‌شود.

یک زمانی در عصر وب ۲.۰ یادم می‌آید که سرویس‌هایی برای ایجاد افکت روی عکس‌های پرتره وجود داشت که بسیار ابتدایی بودند. طوری که شما باید خودتان جای چشم‌ها و بینی‌ و چانه و لب‌ها و خط رویش مو را مشخص می‌کردید، تا عکس با استفاده از این اطلاعات و لندمارک‌ها، ویرایش شود.

اما دیگر خیلی وقت است که از آن زمان فاصله گرفته‌ایم و جلوه‌های ویژه و فیلترها در اینستاگرام و سایر سرویس‌ها پیشرفته شده‌اند.

از آن سو ما حتی ویدئوها دیپ فیک را هم داریم.

اما چند روزی است که خبر سرویس جدید MyHeritage داغ شده است. کارکرد اصلی این سایت البته کمک به ترسیم و مشخص شدن شجره خانوادگی و نسبت‌هاست ، اما در کنار آن MyHeritage برای محبوب‌تر شدن و تبلیغ خود، گاه به گاه خدمات جانبی سرگرم‌کننده‌ای هم ارائه می‌دهد.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

به کمک این سرویس جدید شما می‌توانید به سادگی یک عکس قدیمی از اعضای خانواده خوب و یا اصلا هر شخص دیگری را آپلود کنیدریال این سرویس بعد خودش به عکس جان می‌دهد و میمیک زیبایی به تصویر می‌دهد، مثلا نشان می‌دهد که شخص در حال لبخند زدن و سرش را اندکی می‌چرخاند و به سمتی نگاه می‌کند.

بعد شما می‌توانید عکس را به صورت یک ویدئو دانلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید یا در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

البته برای استفاده از این سرویس باید در آن ثبت نام رایگان را انجام بدهید.

این هم تست من با استفاده از عکس مریم میرزاخانی:

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.