ساخت یک دیوار از آی‌فون‌های قدیمی توسط مرد ویتنامی!

  • توسط علیرضا مجیدی
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • ۲ دیدگاه

با گوشی‌های آی‌فون یا کلا گوشی‌های قدیمی در رده پرچمدار خود چه می‌کنید. راستش سلیقه و ترجیح کلی من این است که این گوشی‌ها را نگه دارم و یک گوشه‌ای حفظ کنم! نسبتا پشیمان هستم که چرا برخی از گوشی‌های خود را به فروش رسانده‌ام.

خب، این ویژگی‌های آدم‌های خاطره‌باز و آنهایی است که پتانسیل کلکسیونر شدن را دست‌کم از نظر ذهنی دارند! به گوشی‌های خود از آلکاتل تا آی‌فون ۶s که نگاه می‌کنم، کلی خاطره برای من زنده می‌شود.

اما در شرایط اقتصادی جدید ایران که مردم خیلی دشوارتر از پیش و دیگر فقط وقتی واقعا لازم باشد، گوشی عوض می‌کنند، فکر کنم کمتر کسی پیدا شود که گوشی خود را تا زمانی که کار کند، تغییر بدهد. برای همین دیدن گوشی‌های با قدمت سه سال به بالا، دیگر روتین شده است.

حالا تصور کنید در این وانفسا، ابتکار یک مرد ویتنامی را ببینیم.

داستان از این قرار است که یک مرد ویتنامی که در یک مرکز خدمات تلفن کار می‌کند با استفاده از گوشی‌های قدیمی آی‌فون، دیوار بیرونی خانه‌اش را پوشش داده است!

طبعا شما هم مثل من شک برتان داشته که حتما ما با بدنه کاذب، مدل یا ماک آپ گوشی سر و کار داریم و نه گوشی آی‌فون واقعی. اما متن خبر ما تاکید کرده که گوشی‌ها واقعی هستند و بیشترشان را آی‌فون‌های ۶ تشکیل می‌دهند. صدها عدد از آنها در رنگ‌های مختلف در این دیوار استفاده شده‌اند!

نظر شما در مورد تقلید از این کار در ایران و چگونگی مخافظت از این دیوار چیست؟!

نظرات

  1. ایشون به گوشی آیفون دسترسی داشته و ما هم به بطری آب معدنی و نوشابه
    به نظرم اینجا با توجه به امکانات و سطح توان مالی باید دیوار رو با بطری پلاستیکی بپوشانیم

  2. مغزش مشکل داره. میلیون‌ها نفر رنج میکشن برای داشتن یه موبایل معمولی… اون وقت این نکبت دیوار خونه رو با موبایل تزیین می‌کنه

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.