اولین ویدئوهای جعبه‌گشایی آیفون‌های ۱۲ آبی رنگ و آیفون ۱۲ پرو گرافیت منتشر شد (تماشا کنید)

0

در حالی‌که قرار نیست اولین پیش‌خریدهای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو تا جمعه به دست مشتریان برسد؛ ظاهرا چند کاربر خوش‌شانس بودند که خریدهای آيفون ۱۲ سریع به دست‌شان رسیده است و اولین ویدئوهای جعبه‌گشایی (Unboxing) را در وب منتشر کردند.

این ویدئوهای آنباکسینگ برای آیفون ۱۲ آبی رنگ و آیفون ۱۲ پرو گرافیت منتشر شده و نشان می‌دهد رنگ‌های جدید آيفون چقدر قشنگ هستند. به علاوه، جزئیات دیگری از آیفون‌های جدید اپل را برملا می‌کنند.

اولین ویدئو توسط کاربری به نام Duan Rui در توییتر منتشر شد. در این ویدئو می‌توانید جعبه‌گشایی آیفون ۱۲ گرافیت را مشاهده کنید.

فریم فولاد ضدزنگ آیفون ۱۲ در این فیلم کاملا مشهود است و زیبایی‌های گوشی‌های اپل را دو چندان کرده است. همین‌طور، برای اولین بار اپل از کاغذ به جای پلاستیک برای محافظت از شیشه آیفون استفاده کرده است.

ویدئو جعبه‌گشایی آیفون ۱۲ پرو گرافیت را در زیر مشاهده کنید:

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

فیلم دوم از آیفون ۱۲ آبی رنگ با فریم آلومینیومی منتشر شده است. در این ویدئو می‌بینیم که رنگ آبی آیفون که جدید است و سابقه نداشته؛ چقدر زیبا است. جعبه آیفون ۱۲ کوچک‌تر از جعبه آیفون ۱۱ است و در آن دیگر خبری از شارژر و هدفون نیست.

این ویدئو از آنباکسینگ آیفون ۱۲ را هم می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

قرار است اولین محموله خریدهای آيفون ۱۲، روز جمعه دوم آبان ماه یا ۲۳ اکتبر به دست کاربران برسد. مشخص نیست چگونه الان شاهد اولین ویدئوهای جعبه‌گشایی آیفون‌های ۱۲ هستیم.

احتمالا، این ویدئوها توسط خرده‌فروشان و افرادی که به محموله‌های آیفون ۱۲ دسترسی دارند؛ گرفته و منتشر شده است.

منبع


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.