ساعت‌های مورد علاقه جو بایدن -رئیس جمهور تازه آمریکا- کدام‌ها هستند؟

0

ظاهر آدم‌های مشهور و از جمله رؤسای جمهور آمریکا همیشه مورد کنجکاوی قرار می‌گرفته. حتی بر سر گوشی موبایلی که انتخاب می‌کنند (یا حق انتخابش از نظر امنیتی به آنها داده می‌شود) در سایت‌های فناوری مورد بحث قرار می‌گرفته.

جو بایدن طبعا در سنی نیست که از نظر ساعت انتخابی، طیف انتخاب گسترده‌ای داشته باشد و مثلا ساعت‌های خیلی اسپورت یا حجیم را در دستش ببینیم، اما به نوبه خود انتخاب‌هایش شاید برای شما جال باشند.

اپل واچ

عکاسان موفق شده‌اند که یک بار جو بایدن را یا یک اپل واچ شکار کنند، در حال آیین پختن استیک در سپتامبر ۲۰۱۹

در عکسی که از او در سال ۲۰۱۷ در نشریه InStyle  چاپ شد، او را همراه برند مورد علاقه‌اش یعنی امگا می‌بینیم. مدل Seamaster  امگا را در اینجا می‌بینید. این مدل حدود ۵۵۰۰ دلار قیمت دارد.

اما بایدن یک مدل دیگر از همین Seamaster  را هم دارد. امگای Seamaster ساعت ترجیحی جیمز باند هم بوده و اولین بار در فیلم ۱۹۹۵ جیمز ماند، این مدل را در دست این کاراکتر تخیلی دیدیم.

اینجا مدل دیگری از همین ساعت را در دست او می‌بینیم که او زمانی که نامزد ریاست جمهوری شد به دست کرد. این مدل حدود ۵۲۰۰ دلار قیمت دارد.

اما عشق بایدن به امگا ادامه دارد و او مدل Speedmaster این ساعت را هم دارد. این یکی ۵۷۰۰ دلار قیمت دارد. جالب است بدانید که همین مدل ساعت، در واقع نخستین ساعتی بود که با آپولو ۱۱ به فضا رفت و بر دستان نیل آرمسترانگ و باز آلدرین قرار گرفت و با آن نخستین گام‌ها را بر روی سطح ماه برداشتند!

امگا همان زمان یک مدل از همین ساعت به رنگ زرد طلایی را به نیکسون هدیه کرد. اما او طبق پروتکل‌های نمی توانست این هدیه را قبول کند و این مدل الان در آرشیو امگا قرار دارد.

امگا تا زمان حاضر برند همکار شرکت ناسا است.

اما بایدن به جز امگا ساعت‌های دیگری هم دارد که یکی از آنها سیکو کرونوگراف است. او به صورت دقیق‌تر مدل ۷T32-6M90 را دارد. این مدل دیگر تولید نمی‌شود. اما مدل‌های مشابه آن در سایت سیکو به قیمت ۵۰۰ دلار به فروش می‌رسند. حتی به صورت آنلاین همین مدل کارکرده می‌شود را ۱۰۰ دلار خرید.

اما یکی از شاخص‌ترین ساعت‌های بایدن، ساعت برند Vulcain است. این مدل بین بیشتر رؤسای جمهور آمریکا محبوب بوده و نخستین بر هری ترومن در سال ۱۹۵۳ آن را به دست کرد.

این برند اهمیت ویژه‌ای به آلارم ساعت می‌دهد.

منبع scmp
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.