دستگاه لیزر پیکوشور حذف تاتو و زیبایی پوست

0

رپورتاژ

نقد و بررسی کامل دستگاه لیزر حذف تاتو پیکوشور

لیزر پیکو شور  با دارا بودن خاصیت سوئیچ Q، مناسب برای جوان سازی پوست، از بین بردن رنگدانه های پوستی، تاتو ها و بستن منافذ پوست بسیار موثر می باشد که با قدرت نفوذ ۷۵۵ نانو متر، ۱۰۶۴ و ۵۳۲ نانومتر آلومینیوم گارنت نیتیمیم (یک کریستال است که به عنوان یک نوع لیزر برای لیزرهای حالت جامد استفاده می شود.) به پوست برخورد می کند.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر حذف تاتو Pico

لیزر پیکوشور یا پاکسازی مطمئن  یکی از جدیدترین فناوری ها در حوزه ی پزشکی است که لکه های سیاه و رنگدانه ای را از بین می برد و پوست را مجددا به حالت اولیه و بدون رنگ باز می گرداند. لیزر Picosure  از پالس های خروجی با موج های بسیار کوتاه استفاده می کند و به جای اثر حرارتی، با توجه به استفاده از موج های مکانیکی کوتاه، رنگدانه های موجود بر پوست را از طریق تمرکز انرژی در نواحی مورد نظر را خرد می کند و از بین می برد، بقایای این رنگدانه ها به احتمال زیاد توسط متابولیسم بدن جذب و دفع می شوند. از آن جا که پالس های لیزر در نانو ثانیه بسیار کوتاه می باشد و دارای انرژی فوق العاده بالایی است، توده های رنگدانه ای به سرعت متورم شده، می ترکد و به قطعات کوچک تبدیل می شوند، که از طریق متابولیسم (سوخت و ساز بدن) به کلی از بدن حذف می شوند. در این روش، رنگدانه به تدریج سبک می شود و در نهایت ناپدید می گردد.

  1. قابلیت Q سوئیچ چیست؟معرفی کامل لیزر پیکوشور .

این مولفه در واقع یک روش لیزری است که در طی آن پرتوی نور با طول موج خاصی در کسری از ثانیه ساطع می شود و توسط رنگدانه های موجود در پوست از جمله ملانین و رنگدانه های تاتو جذب می گردد.

  1. اصلا این قابلیت برای چه در دستگاه های لیزری استفاده می شود؟

قابلیت Q Switched جهت از بین بردن لکه های قهوه ای و مشکی حاصل از تاتو، خال و ملانینه های موجود بر صورت، سینه و قفسه سینه، دست ها و بازوها استفاده می شود. این لیزر آرایش های دائمی (مانند خط لب، هاشور ابرو، کرم پودر های دائمی و رژ لب ها) را نیز از بین می برد.

  1. آیا استفاده از

    قابلیت Q Switched بی خطر است؟

این فناوری یک روش ایمن و موثر در درمان لکه ها و خال کوبی (تاتو) است. در صورتی که یک آرایشگرسالن دار  یا پزشک با تجربه از آن استفاده کند، بی خطر خواهد بود.

  1. عوارض جانبی احتمالی درمان با لیزر پیکو شور و Q Switched چیست؟

عوارض جانبی احتمالی آن می تواند شامل بروز تاول و ایجاد پوسته پس از درمان باشد که بعد از گذشت یک الی دو هفته از بین خواهد رفت ، پیگمانتاسیون بیش از حد و هایپو پیگمانتاسیون باشد.

  1. آیا استفاده از این لیزر دردناک است؟

در حین استفاده از روش درمانی- زیبایی Q Switched ، مشتری ممکن است کمی احساس گرما در ناحیه ا ی مورد نظر نماید اما روش دردناکی نیست و شخص به راحتی می تواند در طول درمان احساس رضایت و آرامش داشته باشد.

بدون  عوارض بودن نیز از دیگر مزایا و امتیازات استفاده از این دستگاه خارق العاده می باشد

قصد خرید دستگاه لیزر پیکوشور به همراه خدمات پس از فروش سایان سنتر را دارید ؟

جهت خرید دستگاه لیزر پیکوشور میتوانید به فروشگاه سایان سنتر مراجعه نمایید .

سایان سنتر بزرگ ترین فروشگاه دستگاه های زیبایی در غرب کشور، یک تیم پشتیبانی حرفه ای برای خدمات پس از فروش به خریدارانش دارد. مشتری های عزیز مجموعه ی فروشگاهی ما می توانند با استفاده از راه های ارتباطی موجود در سایت (ایمیل، تلفن ، شبکه های اجتماعی و مستقیم و لینک تماس با ما در سایت) با پشتیبان های سایان سنتر ارتباط برقرار نمایند. تلاش ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

۰۴۴۴۴۲۲۸۲۱۹

۰۹۱۴۲۸۲۴۱۲۷

آیا دوست دارید فیلم تست و معرفی دستگاه را مشاهده نمایید ؟

فیلم آموزش تست و کار با دستگاه پیکوشور

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.